Skocz do zawartości
Patricko

Surviving Mars

Rekomendowane odpowiedzi

ebcd76241c23e0e9104f43d15e89a655.jpg

 

Ktoś grał? Jest za 11 funtów to sobie wziąłem, bo w końcu jakaś gra na odstresowanie, ale chciałbym poznać opinię. Oceny zebrała bardzo dobre więc kupa to raczej nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już tu na forum z kimś kto w to grał dyskutowałem o tej grze, ale nie pamiętam z kim ani w jakim wątku :/

O ile kojarzę taki przeciętny city builder, bez odchyłów w żadną stronę. Na odstresowanie powinien się nadać idealnie :)

tylko że o ile się nie mylę do tego jest gazylion dodatków ..

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie. Też tak myślałem ale na razie jest jeden dodatek duży, a reszta to jakieś pierdoły. Cities Skyline ma ich zdecydowanie więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To istnieje możliwość, że to nie było o surviving mars a o cities Skyline :/ przepraszam za wprowadzanie w błąd.

Jak masz ochotę i masz wolna kasę na to to bym brał, bo raczej powinieneś z tytułem spędzić na tyle czasu, żeby nie być stratnym, a jak się wyciągniesz w city buildera no to nie ma przebacz już :) nie wiem ile godzin przesiedziałem nad różnymi częściami SIM city...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w testowy weekend ale po godzinie wyłączyłem bo jak każda taka gra ma bardzo wysoki próg wejścia.

 

Już wolę lądować kolejne godziny w Cities Skyline, które na konsolach działa idealnie, a po łatce na XOX to jest gra 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×