Skocz do zawartości
Coolito86

Problem z ps4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Kupiłem niedawno konsole ps4 z jednym padem orginalnym bezprzewodowym ale niedawno niestety uległ on zniszczeniu tak więc kupiłem sobie nowy ale tanszy z przewodem na stałe chodzi normalnie ale dzisaj zachciało mi się przywrócic ustawienia fabryczne i gdy załączam konsole jesto wstęp sony itp i pojawia się napis na cały ekran w kilku językach podłącz kabel USB do pada dual... i naciśnij guzik PS  ok wkładam kabel usb od tego nowego pada przewodowego naciskam ps i lipa pisze po angielsku .. nie można wejść w system czy jakoś tak ... i teraz nie wiem jak to cofnąć lub rozwiązać  aby uratować moja kieszen :) jak ktoś coś wie na ten temat niech pisze byłbym wdzięczny :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożycz od kogoś oryginalnego pada.

...a;bo zamów online i oddaj do 14 dni? ;) 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SephiroT napisał:

...a;bo zamów online i oddaj do 14 dni? ;) 

 

:janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, czacha79 napisał:

 

:janusz:

...kolega chciał "budżetowe" rozwiązanie. :P 

...przecież nie robi wałka typu "zamów online po pełnej cenie, oddaj do sklepu, i od razu odbierz ten sam sprzęt na zniżkę pracowniczą kolegi" :axk28y:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki :) za tydz mam wypłatę więc kupie sobie funkil nowke 

Tylko tak sobie jeszcze myślę o innym rozwiązanu np gdy ściągnę aktualizacje na pendriva i zainsaluje ? Dałoby to coś??? Bo tydzień bez pleya ciężko wytrzymać :)

 

W dniu 19.01.2019 o 02:58, Coolito86 napisał:

???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci da aktualizacja jeśli problemem jest brak pada? Przynajmniej na to wygląda, bo nawet treści błędu nie podałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Spoko spoko a treść błędu jest taki że uruchamiam pleya pojawia się cały niebielski ekran i pisze w różnych językach żebym podłączył pada do konsoli robię to i naciskam przycisk PS i nic się nie dzieje a Pad nowy kupiony 2tyg temu tylko ze nie od tej konsoli i z kablem na stałe 

20190120_205139.jpg

Pad działa 2 tyg bez zarzutów a problem ten wystąpił jak zmieniLem ustawienia na fabryczne

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Spoko spoko a treść błędu jest taki że uruchamiam pleya pojawia się cały niebielski ekran i pisze w różnych językach żebym podłączył pada do konsoli robię to i naciskam przycisk PS i nic się nie dzieje a Pad nowy kupiony 2tyg temu tylko ze nie od tej konsoli i z kablem na stałe 
20190120_205139.thumb.jpg.dd2c81a4bc21ade5f6f041f03a1aa76c.jpg
Pad działa 2 tyg bez zarzutów a problem ten wystąpił jak zmieniLem ustawienia na fabryczne
 
PlayStation nie ma oryginalnych padów "z kablem na stałe" dla tego nie działa.
Musisz mieć oryginalny pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×