Skocz do zawartości
Rambo8

Resident Evil 2 Remake

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie znalazłem tematu o RE2 - to moźliwe? Jutro premiera. Nikt nie czeka? ;)

 

 

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że nie.
Pewnie cena odstrasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ludzie już nie pamiętają? Żona, dzieci, drzewo i te sprawy a nie tam giereczki. Po 20 latach od premiery oryginału to tylko garstka no lifów na to czeka. W tym ja :yao:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie mialem cisnienia chociaz do dzisiaj pamietam jak w liceum uciekalem przed Birkinem na 1szym Pleyu przy zasunietych zaluzjach. I konczylem mowiac sobie ze jutro nie wstane do budy a tu 7:30 a dopiero odpaliem konsole o 21 - piekne czasy ;)
Ale zagralem w demko i jutro do sklepu!

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie delgecja za parę dni to też bym brał i ciorał jak głupi. A tak to za miesiąc najwcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie im ta gra wyszła, jest srogi klimacik. Ino ten podstawowy pistolet, jak na kapiszony :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje ultra cebula, to osobiście dokonałem poniższego haniebnego czynu, aby zakupić gierkę za ok 180zł:

 

-w sklepach Żabka można kupić specjalną puszkę Blacka z grafiką Soul Calibur, jest promocja, dzięki której można uzyskać kod zniżkowy -60zł na Soul Calibur 6 w sklepie muve.pl (co oczywiście absolutnie się nie opłaca, gdyż bazowa cena tej gry jest kompletnie z dupy)

-myk polega na tym, że kod zadziałał mi na RE2 :kaz:

-paczka właśnie trafiła do paczkomatu

 

#profit

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultra cebula to była u Turków grę kupiłem już we wrześniu za 129 zł i to jeszcze z kumplem. Czyli po 64,50 zł na łebka. Aż mi teraz głupio bo tytuł wart pełnej ceny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było jakieś porównanie wersji XOX a PRO? 

Bo nie wiem która wersje kupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie bez różnic.
Jeśli Twoje Ps4 Pro działa cichutko to śmiało możesz brać tą wersję albo kieruj się tym na czym lepiej się Tobie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porównywania godne wojenek konsolowych #nikogo

kupić jak najtaniej i grać :banderas:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, wojcik_dan napisał:

Ultra cebula to była u Turków grę kupiłem już we wrześniu za 129 zł i to jeszcze z kumplem. Czyli po 64,50 zł na łebka. Aż mi teraz głupio bo tytuł wart pełnej ceny.

poczekaj az bedzie na promo za 20-30$ i kup drugi raz na PC :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

porównywania godne wojenek konsolowych #nikogo

kupić jak najtaniej i grać :banderas:

Nie siej zamętu. Mam obie konsole, to chyba logiczne, ze wole się zorientować i wybrać najlepsza możliwa wersje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sieję, każdy dobrze wie co się dzieje pod takimi porównaniami, gówno burze jakich mało, dlatego jestem przeciwnikiem takiego systemu pogłębiania nienawiści miedzy graczami. Może jak by kultura graczy była większa to wszystko wyglądało by inaczej, ja nie korzystam z technologii 4k i jest mi to obojętne biorę i gram grafika jest na drugim planie.

Na youtube już są porównania można analizować.

Także nie ma spiny pozdrawiam i bawcie się dobrze :1_grinning:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, manoszek napisał:

Nic nie sieję, każdy dobrze wie co się dzieje pod takimi porównaniami, gówno burze jakich mało, dlatego jestem przeciwnikiem takiego systemu pogłębiania nienawiści miedzy graczami. Może jak by kultura graczy była większa to wszystko wyglądało by inaczej, ja nie korzystam z technologii 4k i jest mi to obojętne biorę i gram grafika jest na drugim planie.

Na youtube już są porównania można analizować.

Także nie ma spiny pozdrawiam i bawcie się dobrze :1_grinning:

 

eee wiecej luzu... burze robia Ci ktorzy sie zepna...

Ja piernicze dla mnie to oczywiste ze PS4 Amator wypada pewnie lepiej od XOS, gdzie PS4 Pro wypada lepiej od tych poprzednich a XOX moze miec przewage bo ma wiecej mocy. A na PC? tam to zalezy tylko od mocy i kasy w sprzet wladowanej. Sa roznice sa. Akeptuje je i gram na plaformie ktora mi pasuje. 

Proste proste. 

Oczywiscie roznice nie zawsze musza wygladac jak to opisalem bo raz moze byc zjepsuty PC port, dwa mielismy (potwierdzone przez devsow) parity czyli celowe zbrzydzenie gier zeby nowa generacja miala przewage (pierwsze WD chociazby, i nie wiem co chcial tym UBI osiagnac skoro i tak na PS4 wygladalo jak GTA V na PS3). 

 

Nie mam nic przeciwko porownaniom jesli godze sie na gorszy frame rate i gorsza grafike a gra i tak sprawia mi fun. 

Gorzej jesli mamy doczenienia z czyms takim jak ARK na switcha bo to jest moim zdaniem zenada (szczegolnie widzac jak inne gry na ten sprzet potrafia wygladac). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale według YT różnic w tej grze akurat nie ma. 1fps na korzyść XOX.

Dla mnie to, że kolega spytał się o różnice na obu konsolach to zrozumiałe przecież, bo jeśli ma możliwość wyboru to chce wybrać najlepszą opcje

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w żadne poprzednie części, przyznaje się bez bicia, jak ogram 2 to mogę spokojnie brać 7?

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, manoszek napisał:

Nie grałem w żadne poprzednie części, przyznaje się bez bicia, jak ogram 2 to mogę spokojnie brać 7?

To akurat dwa odrębne tytuły wbrew pozorom. Łączy je tylko korporacja Umbrella i może wzmianki o nie których postaciach. Tak czy siak 7 można zagrać nie znając zupełni serii lub znając ją na wylot ale ograć trzeba.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mpluto

Tutaj najnowsze porównanie pełnych wersji od DF

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym ułatwieniom przejście trybu hardcore z rangą S do platynki będzie dużo prostsze. Moja kopia wyląduje u mnie w tygodniu. Pozdrawiam.

   
 
   
Unlimited Ammo Samurai Edge Handgun

 - S-Rank the game on Standard Difficulty

   
  http://www.powerpyx.com/resident-evil-2-remake-trophy-guide-roadmap/
   
   
   
Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tym cheatom za przechodzenie gry, granie w New Game+ będzie banalnie proste. Platyna to będzie co najwyżej poziom Rare, jak nie Uncommon. Ale to mnie akurat cieszy, nie jest jakaś super prosta, ale nie jest też dla cyborgów. Grę pewnie kupię jak stanieje do 80 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zagranicznych forach ludzie piszą że hardcore kopie w zad dość mocno. Tylko że młodzi są i nie wiedzą co to jest granie bez karty pamięci i chmurki, jak to kiedyś się grało w pierwsze residenty i inne Tomb Raidery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, panowie jakie języki są w grze dostępne? Czy kupując u turasów/ruskich będą polskie napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×