Skocz do zawartości
helganin

Xenon Racer

Rekomendowane odpowiedzi

header.jpg?t=1548143838
 

Gra czerpie garściami z Ridge Racer ale widać niski budżet. Na ten moment nie zamierzam kupować gry bo jest po prostu słaba. Dla chcących sprawdzić grę: jest dostępna beta na PC od dzisiaj. Grafika może być, auta brzydkie i przekombinowane dla mnie, model jazdy słaby. Zero przyjemności z gry. Choć lubię wyścigi nawet te nisko budżetowe to Xenon na ten moment odpada z mojej listy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako tester wszystkich gównianych gier wyścigowych muszę sobie sam w niektórych wątkach odpowiadać :P

Gra kupiona i chwile pograne. Gra mnie kosztowała 16,99zł na Xboxa

Gra wygląda jak gówno, grafika jest niesamowicie słaba choć wspiera Xboxa One X i można wybrać szybkość lub jakość. 

Grafika na jakości to tragedia i brak płynności w grze na najmocniejszej konsoli na rynku.
Model jazdy to dno. Wyścigi to dno. Multi martwy. Oczywiście ogram do końca :P ale to było stracone 17zł
Grałem na średnim poziomie trudności potem na niski wziąłem i pierwszy koleś jak wyleci do przodu to nie ma szans go złapać w pierwszym wyścigu.

Trasy są słabo zaprojektowane, samochody mega brzydkie. Tuning to praktycznie zmiana kolorów. Menu to tragedia.

Muzykę od biedy da się słuchać ale inne dźwięki są słabe.

!!!!!   Nie kupować gry! Nie grac w to nawet za darmo!   !!!!!

 

 

Edytowane przez helganin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×