Skocz do zawartości
Strife

Legrand Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem cholernie pozytywnie zaskoczony tym tytułem, jRPG'owy indyk na modłę zachodnią.

 

Oczywiście gramy jako gościu który ma amnezję ( a jakże mogłoby być inaczej ), jesteśmy niewolnikiem którego kupuje zgrzybiały staruszek i tak zaczyna się przygoda.

 

System walki jest turowy, mamy podstawowe komendy takie jak atak, magia, obrona, ucieczka i coś na wzór limit break'a z finali.  Wrogów widzimy jako czarne że tak to nazwę kule z okiem, ale to indor więc ujdzie, po ich dotknięciu przenosi nas na pole walki. Podczas starć możemy ustawić postacie w kolumny czyli tanki z przodu łucznicy i magowie z tyłu. 

 

Eksploracja jest typowa jak dla tego gatunku, czyli idziemy od miasta do miasta tłukąc przeciwników.

 

Długo nie grałem, ale gra się w to wyjątkowo dobrze, możemy sobie podnosić statystyki wedle własnego uznania czyli ładować w str, def, spd( co powoduje odkrycie nowych umiejętności np 15 str i 15 vit daje nową umiejętność) itp. co jest miłą odmianą po samoczynnych podnoszeniach statystyk w większości takich tytułów.

 

Graficznie tytuł idealny na pstryka, bo granie w to na ps4 czy x o pc niie wspominając to byłaby szybka piłka, tytuł tylko na przenośniaka.

 

Jeżeli ktoś lubi jRPG to polecam na krótkie sesyjki o ile nie ma Xeno 2, Vesperii czy Octopath'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.09.2019 o 08:49, zdun napisał:

Któryś w to grał ? Warte to cokolwiek ?

Gra jest dobra przez pierwsze 10h potem jest strasznie powtarzalna i nudna. 

 

Dobrze jest w to pograć jak się nie ma nic innego. 

 

Taki średniaczek 5/10.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×