Skocz do zawartości
cwir

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy darmowy Battle Royale od Respawn w uniwersum Titanfall.

 

apex-screenshot-world-overview.jpg.adapt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak wolał bym nowego Titanfalla niż kolejne BR:42_confused:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Respawn dzisiaj ogłosiło że ani ta gra nie jest 3 częścią, ani nie pracują obecnie nad Titanfall 3.

Ale sprawdź. Start mega udany. Niezłe reakcje i opinie po pierwszych 12h grania. Nie wspominając już że już dobili do MILIONA graczy na raz :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
10 minut temu, manoszek napisał:

Jednak wolał bym nowego Titanfalla niż kolejne BR:42_confused:

No zdecydowanie. Titanfall dwójeczka był świetny, trochę przecież się w niego nagraliśmy. Tyle że niestety wyszedł praktycznie razem z BF1 i chyba się umiarkowanie przyjął, mimo że był to jeden z najciekawszych multiplayerów w jakie grałem, lepszy niż CoD i BF.

Druga sprawa, że próbowałem już i fortnajta i blekauta i żadna z tych gier mnie nie przekonała do BR. Jeżeli miałbym już w jakiegoś wierzyć, to w grę robioną przez gości, których wcześniejsza produkcja mi się podobała :) Ściągnę i sprawdzę, bo kto bogatemu zabroni wytestować darmową gierkę :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:kaz:

 

DyoSNaVW0AA23gs.jpg

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez plusa i za darmo? no widać że wiedzą jak dobrze zacząć na rynku gdzie jest parę mocnych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie trzeba plusa jest mało ważne, ważniejsze, że trzeba mieć golda :P Bo jak wiadomo nieważne że nam jest źle, ważne żeby sąsiadowi było gorzej :P

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie zdziwię się jak dodadzą cross-play z PC na Xb, bo mają skromną baze graczy i do tego obowiązkowy gold

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jedna rzecz mnie przekonuje do tej gry znacznie bardziej niż do pozostałych tego typu tworów - różne postacie z różnymi skillami do wyboru. To może być kurde ciekawe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bany® napisał:

nie zdziwię się jak dodadzą cross-play z PC na Xb, bo mają skromną baze graczy

 

Twórcy mówili że na razie nie ma cross-play bo się skupiali na wypuszczeniu gry, ale są na pewno zainteresowani cross-playem w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja już wiem, kim będę grał XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj pobrałem, dzisiaj wieczorkiem stestuje. Gierka ma niskie wymagania sprzętowe na PC. Liczę na bezkompromisową rozgrywkę jeśli chodzi o ustawienia. 

Z klas to chyba Mirage albo Bloodhound na start a potem sie okaże. Fajnie gdyby balans dawał przewagę drużynom z umiejętnie dobranymi klasami

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na tym właśnie polega hero shooter, że z założenia lepiej złożony zespół wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej złożony zespół patałachów nadal będzie przegrywał :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale zespół patałachów złożony z 3 tych samych OP bohaterów może niestety wygrać :siara: dlatego dobry balans klas to podstawa

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, cwir napisał:

Lepiej złożony zespół patałachów nadal będzie przegrywał 

Nie no wiadomo, że tak. Ja miałem na myśli dwa zespoły na mniej więcej tym samym poziomie.

8 minut temu, bany® napisał:

ale zespół patałachów złożony z 3 tych samych OP bohaterów może niestety wygrać 

1 postać na drużynę, nie ma dubli. Tak czytałem, nie mogę znaleźć potwierdzenia. Nie popełnią tego samego błędu co blizzard z overwatch na początku.

 

Edit. Już trafiłem na komentarze, że tylko jeden biały koleś XD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma dubli. Po kolei każdy wybiera klasę, potem losuje leadera który sugeruje miejsce lądowania i steruje lotem wszystkich, chyba że ktoś się chce oderwać od szyku to może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to miło,

bedzie cross-play na pc-ps4-xb! yess:listek:
fajnie gdyby dodali jakiegoś gonga jak sie ustrzeli xbota :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak klawiatury będą grać z padami to to umrze szybciej niż powstało, oczywiście na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fortnite chyba jest xplay?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale dobra ta gierka :) I darmowa. A dobra i darmowa to jest najpiękniejsza melodia dla moich uszu :banderas:
Jeden z lepszych BRów w ogóle a system komunikacji pingami to zjada i wysrywa wszystko inne co do tej pory wymyślili.
Parę pierwszy gier na ogarnięcie, bo sporo rzeczy do nauczenia się jest. Najlepiej pograć jedną legendą na początek, żeby ogarnąć specjalne zdolności.
Przyjemnie się gra ze znajomymi, ale nawet z randomami nie jest najgorzej - właśnie dzięki systemowi.
Taki trochę Overwatchowo-Fortinite-Blackout :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chrystusie świebodziński... już wiem co czują studenci prawa, jak nie mogą się chwalić, że studiują prawo :P Tyle czasu bez forumka :P

No to odpaliłem wczoraj do dziadostwo i wyłączyłem po chyba 8 czy 9 meczach. Kurde.... Zdecydowanie najlepsze BR w jakie grałem, nie tak kolorowe jak fortnajt i nie takie... rozbudowane? jak blekaut. W blekaucie mnie przygniótł interfes i ilość przedmiotów w moim krótkim kontakcie z grą.

Tutaj jest wszystko przejrzyste, dziwne przedmioty są zastąpione umiejętnościami. o których można sobie na spokojnie w menu poczytać. Wszystkie bronie można bezstresowo wytestować podczas szkolenia, grzebanie w menu troche też. Żadnej partyzanki i chowania sie pod drzewem i czytania opisów przedmiotów. Za to ma u mnie największy plus.

Klasami grałem dwoma, wszystkie mecze oprócz jednego półczarną lekarką, jeden mecz hawajkim tankiem bo mi lekarke zajęli :P Klasy zróżnocowane i faktycznie robi różnice kim sie gra. Bronie też różnorodne, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dużo przedmiotów kosmetycznych co bardzo lubie :P Szkoda tylko, że nie ma takiego miniprogresu jak w titanfallu, że z czasem odblokowuje sie różne skille. To by było chyba całkiem spoko, z drugiej strony wyszli z poniekąd słusznego założenia, że w ten sposób wszyscy mają równe szanse. W overwatchu się sprawdziło. W ogóle ta gra mi chyba dlatego tak pasuje, że tak by mógł wyglądać BR w overwatch.

Komunikacja bezgłosowa z ludźmi kolejny wielki plus. Generalnie nie lubię się odzywać nawet jak gram z ekipą (chyba że gadamy o pierdołach, to inna sprawa :P ). A tutaj jest rewelacyjne to pikanie po mapie.

Ogólnie gra sama w sobie jest megatitanfallowa. Nie wiem skąd to pierdzielenie w internetach, że do dupa nie titanfall, bo nie ma tytanów ani biegania po ścianach. I gurwa dobrze, bo tytany w ogóle do tego by nie pasowały (a jak już to mapy musiałyby być gigantyczne albo mało ludzi na raz, jak dla mnie lepiej bez nich) a bieganie po ścianach wprowadzałoby za duży chaos w grze, która z założenia jest mocno taktyczna.

Sam sobie nie wierze, ale bawiłem się cholernie dobrze i z największą przyjemnością dzisiaj odpalę grę znowu.

Edit. Noż kurła @The_Siemekmnie ubiegł i napisał to samo tylko krócej :( dziod spod chrystusa :(

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Was poczytałem i zagrałem, fajnie że nie jest to aż tak kolorowe i całkiem przyjemnie się "szczela".

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy "singiel" również może coś pograć w tym tytule jeśli nie ma nikogo do grania?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, szuldi82 napisał:

Czy "singiel" również może coś pograć w tym tytule jeśli nie ma nikogo do grania

Jasne, pisałem o tym, że jest świetny 'bezglosowy' system komunikacji z innymi.

W ekipie na pewno lepiej, jak ze wszystkim, ale ja wczoraj grałem cały wieczór z brajankami i było super.

Poza tym pamiętaj, że zawsze masz kolegów z forumka :p

5 minut temu, szuldi82 napisał:

 

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×