Skocz do zawartości
cwir

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

 
Dzięki, wiem. Tylko niestety ja średnio nadaje się na długie sesje pełne luźnych rozmów na imprezie. Ze względu na małe dzieciaki nie mogę zbytnio gadać. Więc nie każdemu podchodzi taki typ gracza. Grając w division z chłopakami z forum jestem im wdzięczny że praktycznie przez długi okres grania siedziałem na imprezie nie mówiąc prawie nic lub tylko pojedyncze słowa. Na prawdę świetni z nich goście, i jeśli to czytają to wiedza o kogo chodzi

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, xavris napisał:

Poza tym pamiętaj, że zawsze masz kolegów z forumka :p

A koledzy z forumka nie będą sadzić jobów jak się sieje lipę?:jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Strife napisał:

A koledzy z forumka nie będą sadzić jobów jak się sieje lipę?

Jakbyś nie siał, to bym Ci cisnął że kozaczysz xD

Chłopie, tu sami (względnie) normalni :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak względnie to jutro się pisze na sesyjkę :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak względnie to jutro się pisze na sesyjkę :banderas:
To fajnie wiedzieć że nie ma ciśnieniowców, jak nie będzie Wam przeszkadzać pół niemowa albo niemowa to mogę coś pograć. Możecie wysłać zaproszenie do znajomych na psn. Nick szuldi z dopiskiem forum ps żeby wiedział kto

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Jedyny BR godny polecenia. Dodawajcie na PSN, gram przeważnie wieczorami . Nick Teynarix 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Strife napisał:

Jak względnie to jutro się pisze na sesyjkę 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pograli trochę, to proszę dajcie znać jak waszym okiem??

 

Ja grałem w PUBG, grałem w Blackout (bardziej niż PUBG przypadł i to mocno bardziej :P), ale ciekawy jestem co Wy o tym sądzicie?

 

BTW: Pracują nad wprowadzeniem tytanów niby....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Panowie pograli trochę, to proszę dajcie znać jak waszym okiem??

Przecież masz już opinie wszystkich, którzy w to grali.... Nie bardzo rozumiem, co jeszcze mamy napisać. Dla mnie to jest jedyny warty ogrania br i jest to cholernie dobry shooter.

2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

: Pracują nad wprowadzeniem tytanów niby

Źródło plox, bo od początku mówiło się, że tytany nie zostały wprowadzone celowo. Coś mi się nie wydaje, żeby nagle zmieniali wizję. Mi tu tytanów w ogóle nie brakuje.

 

 

Jak nie szło to nie szło, ale jak poszło to do końca. Ostatni mecz dzisiaj i zwycięstwo, 4 zabójstwa (w tym dablkill tak spektakularny że sobie Michałkiem zęby wybiłem), 3 resy, lider zabójstw (przez jakiś czas w końcówce, ale finalnie chyba nie) i zwycięstwo z całym żyjącym teamem ogarniętych brajanuszy.

Czyżby to był nowy overwatch? Piękna sprawa :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dołączę się do dobrych opinii o grze. Strzelanie świetne, system spotowania to bajka i można śmiało grać z randomami. Wczoraj pierwsze zwyciestwo bez komunikacji głosowej z jakimiś anglikami w tym jedna kobitka. Strefa była już tak mała a walka w końcówce, teleporty,reanimacje i podnoszenie na szybko ammo ze skrzynek poległych, działo się. Ale cała trójka przeżyła. Dodam jeszcze bardzo szybki matchmaking. Kupili mnie szczególnie, że chciałem pograć w BR a budowanie domków jednorodzinnych w czasie strzelania w fortnite nie dla mnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znacie EA ? Wiecie co tej grze może grozić ? Tymbardziej ze jest free to play. Obym się mylił, ale może nie skończyć się tylko na płatnych skórkach. Oczywiście gry nie skreślam, sam przetestuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Baczek867 napisał:

Panowie, znacie EA ? Wiecie co tej grze może grozić ? Tymbardziej ze jest free to play. Obym się mylił, ale może nie skończyć się tylko na płatnych skórkach. Oczywiście gry nie skreślam, sam przetestuje. 

Biorąc pod uwagę, że w titanfallu nie było żadnego p2w i też dało się kupować tylko skórki jestem na 98% pewien, że tutaj tego nie zmienią. Jestem też na 100% pewien, że na sprzedaży przedmiotów kosmetycznych to oni stratni nie są, bo ludzie takie rzeczy zwyczajnie kupują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mają być płatne skórki i dodatkowe, płatne legendy - chyba dodawane w sezonach. Na pewno mają być 4 sezony - co kwartał. Ale i tak każdą kosmetyczną pierdołę i nowe postacie można kupić za hajs zdobywany w grze - tylko, że wymaga to grindu. Dla mnie spoko. W ogóle mi to nie jest potrzebne :)
Myślę, że nawet EA nie jest tak głupie, żeby wrócić do poprzedniej praktyki i zabić hype na tę grę. A hype jest wielki - na wszystkich serwisach streamingowych Apex przebija Fortinte o 100-200%. Pewnie to się ustabilizuje za jakiś czas, bo gra jest nowa, ale zakładam, że sami nie liczyli na taki sukces.

Wczoraj z ekipą 3 mecze. Na dzień dobry wygrana :banderas:
Pokazały się pierwsze minusy - dobre 15 minut mnie łączyło, wywalało itd. Po resecie gry dobiłem do kumpli, wtedy drugiego trochę gra wytargała, ale jakoś ruszyło i było później już okej :) Chyba serwery nie są przygotowane na tylu graczy.
A z innych rzeczy - jakoś mi się snajpienie i snajperki średnio podobają. Dziwnie się zachowują i bardziej przypominają mi te z Fortnite (co nie jest plusem) niż jakieś BFowe czy CoDowe.

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, The_Siemek napisał:

Ale i tak każdą kosmetyczną pierdołę i nowe postacie można kupić za hajs zdobywany w grze - tylko, że wymaga to grindu

Nie grindu tylko po prostu grania, to jest w sumie spora różnica :P Grind to masz w chińskich bajkach :P

34 minuty temu, The_Siemek napisał:

Pokazały się pierwsze minusy - dobre 15 minut mnie łączyło, wywalało itd. Po resecie gry dobiłem do kumpli, wtedy drugiego trochę gra wytargała, ale jakoś ruszyło i było później już okej :) Chyba serwery nie są przygotowane na tylu graczy.

Ja w sumie nie miałem jakiś problemów, ale też nie grałem jeszcze w ekipie i nie wiem jak to wygląda jak się 3 osoby zbiorą, bo może przez to serwery głupieją. Jedyne co, to chyba 2 razy po zakończonym już meczu ale przed ekranem wyniku mnie wywaliło, ale po wejściu ponownym do gry zaczynałem od ekranu wyniku, także ogólnie bez problemu.

 

36 minut temu, The_Siemek napisał:

A z innych rzeczy - jakoś mi się snajpienie i snajperki średnio podobają. 

Mi snajpy w multikach nigdy nie leżały, bo zwyczajnie nie umiem w snajperowanie. Karabinek i strzelba, więcej do szczęścia nie potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wywalanie po meczu też miałem, ale na szczęście ładnie wracało do tablicy wyników i punkty się zgadzały :)
Chodziło mi o grind - musisz sporo grać i zbierać na jedną rzecz. 12000 tej jednej waluty trzeba mieć na pierwsze odblokowanie legendy. Mam chyba 2400 po kilkunastu meczach i 4 wygranych.
No, ale zawsze można kupić 10000 złotych monet za 400 pln :vxoAZzf:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, The_Siemek napisał:

Chodziło mi o grind - musisz sporo grać i zbierać na jedną rzecz. 12000 tej jednej waluty trzeba mieć na pierwsze odblokowanie legendy. Mam chyba 2400 po kilkunastu meczach i 4 wygranych.

No tak, ale zdobywasz to po prostu grając i nie masz wpływu jakiegoś większego na to. Grind to by był, jakbyś musiał 200 razy ubić jakiegoś potworka licząc, że w końcu coś z niego wypadnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

gierka wydaje się na prawde OK ale jestem w nią słaby. TTK wydaje mi się bardzo duże albo bronie słabo zbilansowane (4-5 hitów z pistoleto-pompy na początku gry albo 3-4 hity ze snajperki nie powala). Często mam wrażenie, że przeciwnik powinien już dawno leżeć podczas gdy potrafi wchłonąć jeszcze sporo pestek. 

Podoba mi się, że niektóre wymiany ognia potrafią trwać długie minuty. Przewaga lubi się zmieniać. Często dołączają się inne teamy.

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie już trąbią o sukcesie gry Apex, no z takimi rzeczami to bym się wstrzymał, tym bardziej, że jest to stwierdzenie oparte o szacowana ilość pobrań tytułu, a przecież jest za darmo

Zobaczymy za miesiąc czy 2 ilu graczy zostanie, bo start mają dobry, gracze też pozytywnie zaskoczeni, tylko, BR nie lubi stagnacji, musi się coś dziać... No pożyjemy zobaczymy.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Wszędzie już trąbią o sukcesie gry Apex, no z takimi rzeczami to bym się wstrzymał, tym bardziej, że jest to stwierdzenie oparte o szacowana ilość pobrań tytułu, a przecież jest za darmo emoji14.png

Zobaczymy za miesiąc czy 2 ilu graczy zostanie, bo start mają dobry, gracze też pozytywnie zaskoczeni, tylko, BR nie lubi stagnacji, musi się coś dziać... No pożyjemy zobaczymy.

Nalezy rozroznic hiper-optymizm od stanu faktycznego. 

Patrzac na inne gry Apex mocno sie wybil. Liczba graczy w grze onlinie nie musi byc szacowana na bazie pobran, a moze byc liczba unikatowych kont ktore choc raz zalogowaly sie do gry. I tutaj te 2,5mln jest dobrym wynikiem. 

Co wiecej Respawn oglosil ze EA nie mialo nic wspolnego z tym tytulem i to widac w wielu aspektach chocby monetyzaji jak i podawaniu dokladnych szans procentowych na to co wypadnie jesli zaplacisz kase za odblokowanie kosmetyki. 

 

BR podzielil sie miedzy PUBG i Fortnite, Jeden platny gdzie ostro wystartowal a potem nieco im player base spadal, drugi ktory pozamiatal iloscia graczy i zarobionego siada. 

Apex - widac ze chce sie wstrzelic pomiedzy. Mamy kolorowe lokacje ale nie pstrokate, mamy podejscie druzynowe z mozliwoscia wskrzeszenia poleglego kompana, Mamy dynamiczna rozgrywke, i calkiem przemyslane menusy. 

Wiec moim zdaniem ta gra moze ugryzc kawalek tortu. Sukcesu fortnite nie powtorzy bo taki strzal zdarza sie bardzo rzadko, ale jesli jej baza userow wzrosnie i pozniej ustabilizuje sie, a czesc z graczy bedzie sklonna placic to mamy model "live service" ktory moze dzialac i zarabiac. 

Pytanie czy bedzie zarabial tyle ile oczekiwalo by EA. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Apex to jest bardziej przystępny jednak dla przykładu, nie jest to jak w PUBG gdzie na początku się kmini jakie ammo do czego itp. tutaj od razu ammo podzielone na 3 kolory i na 1 rzut oka widzisz czego szukać, bo zdecydowanie łatwiej się ogarnąć po kolorach, możliwość respienia drużyny, wszystko to daje trochę inny feeling gry, bo bardziej przyjemnie i czasem wybacza błędy ;)

 

Natomiast sam feeling szczelania z częsci broni to dla mnie tragedia + ilość strzałów które czasem potrafi przyjąć przeciwnik, no Pany już dłubią nad tytanami w Apexie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
17 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

już dłubią nad tytanami w Apexie

po raz kolejny proszę Cię o źródło

 

Co do ttk, to macie świadomość, że to nie jest symulator, nie? I że są różne osłony i te sprawy...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

Co do ilosci amo ktore wrog moze przyjac - to z tego co znalazlem musza chyba popracowac nad balansem niektorych itemow - jakis wyzszej klasy armor potrafi dac niesamowita wytrzymalosc, jeden z kolesi ktory nagrywal pierwsze wrazenia mowil ze w pierwszym meczu trafil na taki armor i mimo iz dopiero uczyl sie ogarniac gre to przyjmowal sporo na klate i szlo mu niezle, w kolejnym meczu mial jakis mid-class armor i mimo iz juz znal feeling broni to zaliczyl dosc szybko zgon. 

 

Ja tam Respawn zycze jaknajlepiej, mimo iz nieco mi smutno ze zostali wchlonieci przez EA. (bo wiemy jak to skonczylo sie dla nastu innych studiow). 

BR to nie do konca moja bajka, a jesli mialbym grac to wolalbym z ekipa nizli randomami. W PUBG nie gralem, w Fortnite budowanie dla mnie bylo czyms dziwnym i zazwyczaj chowalem sie po krzakach :P mialem usiasc na 2 meczyki a finalnie gralem 3 czy 4h po czym stwierdzilem ok chyba wiecej mi sie nie chce. 

Co do Apex pobiore i pewnie przetestuje, choc jak pisalem wolalbym to zrobic z ekipa. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek wiem że shoutbox rządzi się swoimi prawami jak pikiety pod tvp, ale weź nie pluj na wszystkie br, bo akurat ten tu jest świetny :P i mówię to ja, a też uważam br generalnie za dziadostwo :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris daj cynka o której można pograć , ale uprzedzam, strasznie zaniżam efektywność zespołu i jestem jak kula u nogi :whyyy: ( jakby to była japońska jrpg'owa bajka to bym kosił wszystkich, a tak mnie koszą :kaz: )

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Strife napisał:

@xavris daj cynka o której można pograć , ale uprzedzam, strasznie zaniżam efektywność zespołu i jestem jak kula u nogi 

Jak będzie aż tak źle, to Cie wypieprze ze znajomych i tyle będzie. Co zrobisz, jak nic nie zrobisz :P

Będę pisał po południu na psnie :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×