Skocz do zawartości
cwir

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Teynar napisał:

komunikacja głosowa z członkami ekipy to podstawa .

Pograłem dziś trochę i jednak nie, z randomami mimo komunikacji gra się jak w stadzie lemingów, spieprzają każdy w swoją stronę.

 

Wczoraj mimo że z nas żadne orły w ten tytuł to grało się naprawdę dobrze i nawet w kogoś się trafiło.

 

Dziś 2 zmiana to sobie nie poszczelam, ale jutro jestem skazany na siedzenie z dzieciakami to będę nadrabiał zaległości z pif pafowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pograłem dziś trochę i jednak nie, z randomami mimo komunikacji gra się jak w stadzie lemingów, spieprzają każdy w swoją stronę.
 
Wczoraj mimo że z nas żadne orły w ten tytuł to grało się naprawdę dobrze i nawet w kogoś się trafiło.
 
Dziś 2 zmiana to sobie nie poszczelam, ale jutro jestem skazany na siedzenie z dzieciakami to będę nadrabiał zaległości z pif pafowania.
Niestety również uważam, że jakby się dobrze nie grało z randomami to jednak z zespołem i komunikacją jest na pewno lepiej. Ja wczoraj grałem tylko jeden mecz, oczywiście z randomami i co, ja biegałem za jednym a drugim latał gdzieś na drugim końcu mapy.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

z randomami jest loteria. Co prawda w apex jeszcze nie miałem przyjemności grać z randomami bo zawsze ktoś gra ale w innych BR trafienie na w miare ogarniętych, którzy na dodatek nie boją się otworzyć japy to był nie lada wyczyn. Mi już nawet nie chodzi o komunikacje głosową odnośnie samej rozgrywki tylko bardziej o gadke szmatke, śmiechy hihy itd. Wspólne granie traktuje bardziej jak spotkanie towarzyskie 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No granie z ekipą ma tą podstawową zalete, że jak człowiek dostanie w dupe to sie raczej śmieje a nie wkurza. Wygrałem raz z samymi brajankami i poszło nam całkiem nieźle, wczoraj też ze Strifem dobrało nam brajanka i też było miodzio, bo był kumaty. Z ekipą jest zwyczajnie weselej i powiedzmy że bardziej taktycznie, ale akurat tu z brajankami też się gra nieźle, o ile się nie rozbiegną jak kury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym zaskoczeniem wczorajszej gry był ten koleś z ponad 300 killami na koncie, nieźle musiał przysiąść :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Teynar napisał:

Największym zaskoczeniem wczorajszej gry był ten koleś z ponad 300 killami na koncie, nieźle musiał przysiąść :obama:

Daj spokój... Ja bym tyle nie miał nawet jakbym grał bez minuty przerwy od premiery :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic, gra jest swietna :) utrzymac to 2 lata w tajemnicy tez sztuka. Przede wszystkim to co najbardziej mi sie podoba to zastosowanie R1. Banalnie zaznacza sie itemy i spotuje przeciwnikow, wiec jak juz trzeba grac z randomami to jest znacznie latwiej sie ogarnac niz w innych br. Cala ta otoczka z championem w grze to tez bardzo fajny pomysl. Zagralem raptem 20 gier i nie mam pojecia gdzie tu najlepiej ladowac bo na mapie miejscowka wyglada na zajebista, a na dole okazuje sie, ze sa to 3 blaszaki obite dechami na krzyz... moj rekord wychodzac z miejscowki to 8 fragow i nie wiem jakim cudem tyle ludzi tam bylo bo przewaznie trafiam na 1 ekipe. Sa w tej grze jakies tilted towers? feeling strzelania jest spoko, patent wskrzeszania ziomka dobry, duzy wybor w lunetkach i kolimatorkach. Skakanie z samolotu tez jest przemyslane i wygodne bo taki random w fortnajcie lecial na druga strone mapy. Mysle, ze nawet bym zaplacil za ten tytul bo ma takie bajery jakie nie maja inne batyl rojole i to sie ceni. Co sie nie podoba? brak solo i duo (beda to dodawac). Po 1000h w grze dla dzieci w koncu mozna odpoczac i pograc w innego swietnego darmowego br.

btw. obstawiam, ze duzym wkladem w sukces forta jest tez early acces. Dzieki temu patche pojawiaja sie co pare dni gdzie wrzucaja nowe bronie/miejscowki i robia eventy jak chociazby ostatni z pedalskim marschmello, wiec gra sie po prostu nie nudzi. Problem robi sie taki, ze zaczynaja dodawac tego gowna za duzo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat brak trybu solo i duo pasuje bardzo. Zdecydowanie preferuje rozgrywki drużynowe. Zwłaszcza, że obstawiam wszystko było pod trzyosobowe ekipy balansowane. Skąd info, że mają być inne tryby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograne z randomami. Bardzo fajnie i nawet jakieś wygrane :) 

Aż do ostatniej gry... chyba jakiś gimbus chciał przetestować Apex, bo gra dla dzieci z budowaniem mu się znudziła i jak drugi random wybrał „jego” legendę to jakiegoś ataku prawie dostał :siara:

Runda się zaczęła, młody jeszcze coś tam piszczał aż ten drugi wyszedł (szanuję za trolling) a jak okazało się, że wybieram lądowanie i zaczął mi napieprzać R1 to stwierdziłem, że pora dokończyć dzieła zniszczenia. Leciałem tam gdzie chciał a potem skręciłem w wodę i nie zdążył uciec xD insta death na miejscu :vxoAZzf::LUL::21ozlae: Nie muszę chyba dodawać co się działo w słuchawce :Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Strife napisał:

To dodawaj do znajomków i się" poszczela".

 

Dobra pograłem chwilę. Widzę potencjał, gra się  bardzo przyjemnie.  Wprawdzie w szczelanie to ja chyba nigdy dobry nie będę, no ale podobno chodzi o zabawę :rydzy:

 

@Strifezapro poszło, jakby ktoś jeszcze miał ochotę honorowo poprzegrywać to śmiało zapraszać :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a ktoś z Was będzie grywał na XboxOne??

Dajcie znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodam jak się doczłapie do chaty, jakbyś był dobry to byś odstawał od reszty a tak jest tip top:megusta:

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tu są sami normalni. Dopuszczalna jest jedną dobra akcja na kilka meczy, tak to żadnego kozaczenia bo usuwamy ze znajomych :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem z 8 meczów z randomami. Sukcesów brak. Chyba jednak komunikacja głosowa robi robotę. :xzibit:

Jak będziecie grali to chętnie się dołączę jak będzie miejsce w teamie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, jak się przegra na początku to luz... Ale jak zostaną 4 ekipy, dobrze idzie i nagle dostaje się w dupę to jest to przykre :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema ja pogralem kilka gier z randomami i naprawdę giera spoko. Też chętnie Pogram w ekipie 

GurraL_PL

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i ja mogę z kimś zagrać:)
Rizzen86


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frustracja sięgnęła zenitu. Wygralismy z brajankami po słabym w moim wykonaniu meczu. W następnym meczu gdzieś koło 1/3 jeden gość wyszedł z gry, zostaliśmy z brajankiem we dwóch. Przechodziłem gurwa sam siebie, zostały 2 ekipy, mieliśmy ich na widelcu i chciałem ich wykończyć za szybko... no i w pizdu  i wylądował  że tak  powiem... Myślałem że mnie szlag trafi :/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki jak ktoś chce grac to dodawajcie do znajomków, bo szukaliśmy z Xavrisem trzeciego do drużyny i niestety Braianki same tylko były.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra ze znajomymi i od razu wygralismy ;) Fajnie sie gra w teamie, z randomami to chyba nie ma czego tu szukac ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem i odpaliłem wczoraj jeden meczyk na próbę z randomami i od razu zostałem czempionem areny. :vxoAZzf: W takie gierki to ja mogę grać! (mimo iż sam zabiłem w całym meczu aż 1 przeciwnika, a umiejętności specjalnej nawet nie wiedziałem jak użyć) :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ktoś może być słaby, nie mieć cela, krótko grać i w ogóle. Ale jakim trzeba być upośledziem, żeby biegać w te i nazad po planszy, nie uleczyć się i mieć w ogóle w dupie wszystko. Rzucam robocika leczącego a ten uciekać, drugi brajanek mu rzuca apteczkę, też nic. Granie tylko po to, żeby uprzykrzyć grę innym jest najwyższym stopniem zjebania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumiem, że ktoś może być słaby, nie mieć cela, krótko grać i w ogóle. Ale jakim trzeba być upośledziem, żeby biegać w te i nazad po planszy, nie uleczyć się i mieć w ogóle w dupie wszystko. Rzucam robocika leczącego a ten uciekać, drugi brajanek mu rzuca apteczkę, też nic. Granie tylko po to, żeby uprzykrzyć grę innym jest najwyższym stopniem zjebania.
No często tak jest niestety. Jak tylko wieczorem będę miał możliwość grania (wczoraj mój syn się lekko rozchorował i zobaczę jak dziś będzie wieczorem) to dołączę jak nie będziecie mieć kompletu.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×