Skocz do zawartości
cwir

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie często, bo pierwszy raz aż takiego debila trafiłem :/ chyba że zwyczajnie miałem szczęście do brajanków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie często, bo pierwszy raz aż takiego debila trafiłem :/ chyba że zwyczajnie miałem szczęście do brajanków.
Tzn. źle napisałem. Często takie rzeczy się zdarzają w grach multiplayer ogólnie a nie tylko w tym tytule

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gralem duo i dobralo nam brajanka to trafilismy na typa, ktory caly czas za kims biegal. Najpierw sie przyjebal do mnie i doslownie do kazdego domku za mna tylko nie wiem po co bo i tak wszystko lootowalem. Pozniej wbieglem do pomieszczenia kumpla i szybko spierdolilem to za nim zaczal biegac :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke się już ograliśmy z ziomkami i mimo, że nie idzie jakoś super jeśli chodzi o winy to killi jest zdecydowanie więcej. Świat, bohaterowie i lokacja to nie moja bajka, bo wolę większy realizm ale mimo to chęć zagrania kolejnej gierki jest silna i nie chce się odpalać innych tytułów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

https://www.dexerto.com/apex-legends/respawn-reveals-that-two-of-apex-legends-characters-are-lgbtq-343494

No kurwa.... 

Dzisiaj odblokowałem Caustic, jedyny niepoprawny politycznie biały facet, do tego wredny sukinsyn i wygląda jak ja zanim ściągałem włosy... Czuję z nim jakaś więź. Ale obawiam się, że okaże się nrdowską kulomiotką po operacji...

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zaliczania killi w tej grze jest dla mnie troche niezrozumiała, ale i tak ten gość to jest jakiś gurwa cyborg

DzMAj24UYAEZuDr.jpg:large

Pomijam to, że gość już ma 100 poziom i łącznie 3,5k zabójstw... wyciąć 60% konkurencji to jest jakaś masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem, bo na konsoli to byłby niezły kozak z takim wynikiem.
Cały filmik widać jak drużyna pod niego wystawia kille tylko, żeby "rekord świata" pobił :)
Gra tydzień na rynku "pro Apex Legends player" :xzibit:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, The_Siemek napisał:

Gra tydzień na rynku "pro Apex Legends player"

I tak najlepsze są altimet gajd, tap 50 protips i inne gówna, gdzie 700 jutuberów powtarza w kółko te same rzeczy, które człowiek z w miare sprawnie działającym mózgiem wie sam po 15 minutach grania :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojezzzzu. Dokładnie - szkoda, że nie ma poradników jak strzelać albo że jak patrzysz do góry to zobaczysz niebo.


Moje jedyne rady - grać R-301 albo Scoutem a jako pistoler Wingman i tyle :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, The_Siemek napisał:

grać R-301 albo Scoutem a jako pistoler Wingman i tyle :)

pfffff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna mapka z jakością lootu:

Fiolet - high
Niebieski - mid
Szary - kupa jak zawsze
9fadd7bb764ddecae36fd327c3e78de0.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapa jest umiarkowanie potrzebna, wystarczy lądować możliwie najbardziej na zewnątrz i tyle.

Poza tym obstawiam, że to że to nie jest różne za każdym razem to jest bug i pewnie to zmienią. Skoro wszystko jest w grze losowe (rodzaj lootu, miejsce i kierunek lotu transportowca) to nie sądze, żeby jakość lootu była celowo nielosowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Często brakuje amonicji w początkowej fazie jak lądują inne teamy w pobliżu. Wg. mnie powinni dawać więcej w paczce bo gra jest dynamiczna przez co pestki szybko schodzą

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U pćmr tak słabo z celowaniem?

Edytowane przez xavris
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czy ja wiem, dużo wypluwamy z ziomkami i czesto trzeba sie dzielić albo szukać ammo/innej broni a jesli lądują 3 teamy na lokacji to wszystko jest zlootowane w minute.

poza tym niejednokrotnie na początku strzelam sie z 2 typami ktorych bym spokojnie zmeczyl ale amo mi brakło

a jeśli chodzi o celowanie na PC to ciężko mi jest powiedzieć jak to wygląda w porównaniu do konsoli ale wydaje mi sie, że ogólnie w tej grze celowanie nie należy do łatwych przez dużą dynamikę poruszania się postaci ale chętnie sie sprawdze na cross-playu z konsolowcami jak Bóg da :kwach:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

" userid="8865"] jak Bóg da kwach.png

 

Dla takich jak Ty to nie Bóg daje taką możliwość tylko Ja

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla ludzi którzy nie wyskakują od razu z transportowca albo próbują dolecieć na drugi koniec mapy, mimo że nie mają pojęcia o utrzymywaniu prędkości lotu, jest gurwa specjalnie miejsce w piwnicy Jarosława.

Edit. Zaraz obok tych, co drą ryja od samego początku, kiedy jeszcze nie można ich wyciszyć.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Dla ludzi którzy nie wyskakują od razu z transportowca albo próbują dolecieć na drugi koniec mapy, mimo że nie mają pojęcia o utrzymywaniu prędkości lotu, jest gurwa specjalnie miejsce w piwnicy Jarosława.

Za to masz plusa, pełno takich sqrwisynów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój... Dzisiejsze stężenie brajanków mi wyjebało miernik w powietrze... Po 40 minutach wyłączyłem grę, bo myślałem że rozdupcze pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój... Dzisiejsze stężenie brajanków mi wyjebało miernik w powietrze... Po 40 minutach wyłączyłem grę, bo myślałem że rozdupcze pada.
Chciałem zagrać od paru dni widzę że jesteś offline, wczoraj dokładnie pokazywało mi że 4 dni temu byłeś online, Strife 2 dni temu i gry nie uruchamiałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szuldi82 napisał:

Chciałem zagrać od paru dni widzę że jesteś offline, wczoraj dokładnie pokazywało mi że 4 dni temu byłeś online, Strife 2 dni temu i gry nie uruchamiałem.

A bo ja 95% czasu jestem ukryty. Denerwowało mnie zawsze, jak oglądaliśmy netflixa i mnie jakieś półdzikie brajanki poznane w boju zapraszały na overwatcha :/

Jak jestem na dłuższe posiedzenie to zawsze patrze kto jest i jak coś to wysyłam zaproszenia. Ale od sobotniej sesyjki ze Strifem to grałem tylko w zasadzie pojedyncze mecze z doskoku.

Jak będziesz kiedyś zasiadał na sesyjke to pisz na psnie, telefon mam zawsze gdzieś pod ręką :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bo ja 95% czasu jestem ukryty. Denerwowało mnie zawsze, jak oglądaliśmy netflixa i mnie jakieś półdzikie brajanki poznane w boju zapraszały na overwatcha :/
Jak jestem na dłuższe posiedzenie to zawsze patrze kto jest i jak coś to wysyłam zaproszenia. Ale od sobotniej sesyjki ze Strifem to grałem tylko w zasadzie pojedyncze mecze z doskoku.
Jak będziesz kiedyś zasiadał na sesyjke to pisz na psnie, telefon mam zawsze gdzieś pod ręką
Ok, dobrze wiedzieć. Jak widzę że nie ma kogos z Was z kim mógłbym pograć to uruchamiam co innego

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 dziś od 18 jestem, ja jesteś chętny to będę szczelał, bo ostatnio czasu brakło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82 @Strife Nie chcę obiecywać, bo mam jakiś dziwnie zwariowany tydzień, ale postaram się być :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×