Skocz do zawartości
cwir

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Strife napisał:

przynajmniej ksywę masz taką samą jak na forum, bo te dziwolągi Xavris i sLk mają wszędzie inne 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wyszło, że muszę w to grać po wutce. Podczas trzeciej flaszki kumpel odpalił, daje mi pada i mówi pokaż jak grasz. 

No i rozwaliłem 5 gości w ciągu 3 minut meczu xD niestety później poszła kolejka i odwrócili moją uwagę i sprawa się rypła :p

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wczoraj graliśmy że @Strifei w 3 minuty to zdążyliśmy 5 meczów przegrać :LUL:

Tak wybitnie nam nie szło, że to jakiś rekord musiał być. Jeszcze brajanki za bardzo nie pomagały.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kacu to ja nawet nie podchodzę teraz :) ale jak będziecie po południu/ wieczorem to ja chętnie :) chociaż pewnie dzisiaj już będę standardowo lamił, a nie odważe się nawet powąchać alko :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na kacu to ja nawet nie podchodzę teraz ale jak będziecie po południu/ wieczorem to ja chętnie chociaż pewnie dzisiaj już będę standardowo lamił, a nie odważe się nawet powąchać alko
Nie strasz nie strasz bo się zesr....

Jasne nawet nie powacham babie swej takie kawałki wciskaj a nie nam

AIM boost zawsze na propsie....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi zaraz konsole rozjebie :janusz: 2 zwiechy w przeciagu 4 min i trzeba kabel wyrywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakieś +/- 100 gier miałem 2 zawiechy na razie. Tylko jedną, że całkiem grę wywaliło.
Nie wiem co oni ok. 12:00 robią, ale serwery wtedy dostają jakichś drgawek - biegniesz jak w kisielu albo klatkuje jakbym Power Pointa oglądał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja miałem jedną zawieche całkowitą, i to był pierwszy albo drugi mecz, który grałem w ekipie, solo nie miałem nigdy problemów.

 

Mam jakąś dziwną odmianę syndromu sztokholmskiego z tą grą. Rzucam kurwami jak nigdy w żadnej grze, mam jej serdecznie dość praktycznie po każdym meczu a jednocześnie gram w nią dalej i ciągle do niej wracam...

Brajanki trafiają się czasami coraz głupsze, kończy mi się czas wykrwawienia, doczołguje się do typa ale on nie ma czasu, bo opędzlowuje skrzynki... Co drugi mecz jakiś debil drze ryja albo zwyczajnie coś pieprzy, bo zapomniał, że ma słuchawki na łbie i nie wyłączył mikrofonu (to, że nie da się od razu kogoś wyciszyć jest jedną z najbardziej wkurzających mnie rzeczy), inne brajanki znowu biegną gdzieś w pizdu, nie czekając w ogóle na nikogo a później pingują jak opętani z drugiego końca obszaru, bo są wielce zdziwieni, że pobiegli sami i im sie umarło. Jeszcze jakiego ananaska trafiłem wczoraj... miałem dwóch w miare ogarniętych wydawałoby się gości. Wbiliśmy do budynku, wybiliśmy ekipe stamtąd, zwiedziliśmy sobie wszystko, wchodzi druga ekipa, druga ekipa zdjęta. Jeden z moich w pełnym pancerzu ale bez apteczek. Kilka mi zostało, więc rzucam mu dwie, pinguje, a tu podlatuje ten trzeci w pełni zdrowy i je zabiera... No jakby był friendly fire to by dostał serię w krocze :/

A najgorsze są te mecze, keidy gram z dwoma kumatymi gościami i to ja jestem ich brajankiem... Zwłaszcza, kiedy w końcu mógłbym wygrać drugi mecz z rzędu i mieć szpanerską przypinkę i daje dupy w końcówce :/

No i jako że najzwyczajniej w świecie lubie otwierać skrzyneczki kompletnie nie rozumiem, dlaczego od 20 poziomu skrzyneczki dostajemy co drugi poziom. Jestem pewien, że ludzie tak i tak kupują miliony tych pieniążków. Chce mi się grać co drugi poziom :P

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiście to wygląda XD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bangalore najlepsza postać :banderas:no ale nie zdziwię się jak dostanie nerfa (jakiś cool-down na pasywke czy większy na smoke ) :30vm3cw:. Przyspieszenie podczas gdy ktoś do niej strzelą plus zasłona dymna czyni ją praktycznie nie do ubicia, a i w teamie jest bardzo przydatna głównie dzięki granatom dymnym, które można użyć na zrzuty, podnoszenie, zbieranie nieśmiertelników, respienie czy ucieczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife @Teynar jak graliśmy to dyskutowaliśmy na temat obrażeń zadawanych przez okręg. No to wczoraj się przekonałem, że im dalej tym są one większe, a przynajmniej miałem takie bardzo mocne wrażenie. Będąc poza pierwszym pierścieniem można sobie jeszcez względnie spokojnie polatać i poszukać. Wczoraj przy chyba 5 pierścieniu próbowałem wbiec trochę wgłąb podnieść ziomka który padł (nie piszę brajanka, bo w tym meczu to ja byłęm takim brajanuszem, że wstyd pisać :P ) ale bardzo szybko stwierdziłem, że pali za szybko i nie da rady go podnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w niedziele zdołam poszczelać,  ale ostatnio szło mi gorzej niż źle :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą mnie zabijać z nowej broni, yay !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam Panowie, ktoś jeszcze gra, czy po chwilowym zainteresowaniu gra odeszła do lamusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co najbardziej denerwuje w tej grze to problem z bronia na start. Wiadomo, ze jest to sprawa losowa, ale tyle sie juz nabiegalem w poszukiwaniu, ze glowa mala... w forcie tego problemu nie ma bo ze skrzynki zawsze wylatuje bron i tu powinno byc podobnie rozwiazane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej gram, ale hype powoli opada, bo się zaczynam nudzić.
Czekam na nową mapę albo legendy i bronie. Dalej uważam, że to najlepszy BR ze wszystkich.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdziłem dopiero w weekend bo wcześniej wychodziłem z założenia, że jak żaden BR do tej pory mi się nie podobał to i tym razem będzie tak samo, ale pozytywnie się zaskoczyłem. System komunikacji między graczami na prawdę daje radę i nie spotkałem się jeszcze z sytuacją żeby partnerzy trollowali albo sami latali po mapie. Jako, że fanem Coda i Fortnite nie jestem to jedyna sensowna alternatywa, bo BF niestety bez prywatnych serwerów upadnie.

Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wciąż gram, ale niestety tylko z randomami :( bo ciężko u mnie z gadaniem przez mikro (moja nie lubi za bardzo jak gram w słuchawkach, bo nic nie słyszę i zamykam się zupełnie na świat zewnętrzny). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z randomami jak z lootem - losowy :). Wczoraj grałem z randomami i na 5 gier 3 wygrane, raz 3 i raz 2 miejsce.
Ale później miałem też takiego kutasiarza w składzie, który specjalnie mnie nie podnosił jak padłem na początku walki. Wszyscy się po lądowaniu powybijali i moich dwóch przeżyło. Jeden był dalej i lootował a drugi kręcił się obok, przyszedł w ostatnie sekundzie i przytrzymał kwadrat na sekundę, puścił, potem znowu zrobił to samo i poleciał :donald:I to nie był jakiś random lvl 1, żeby nie wiedział co robi. Prawie 200 killi na Mirage. Lekko się zirytowałem. Leciutko :yuno:. Za długo sami w dwójkę i tak już nie pograli :pazura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja przyznam, że po początkowym wzwodzie emocjonalnym to entuzjazm mi już oklapł. Zawsze się starałem chociaż mecz czy dwa zagrać wieczorem z brajankami, ale ostatnio mi się już zwyczajnie nie chce. Jak się kiedyś zbierze ekipabto może zajrzę, ale tak to już raczej nie, chyba że te nowe legendy będą jakieś soczyste.

Kupiłem residenta, niedługo sekiro, w plusie modern warfare, nie ma czasu na duperele :p

aczkolwiek dalej uważam, że jest to najlepsze br jakie wyszło i jest po prostu dobrą grą.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że nie wrócisz na właściwą drogę :1_grinning: Od razu wiedziałem czym jest apex nawet nie musiałem grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

Już myślałem że nie wrócisz na właściwą drogę :1_grinning: Od razu wiedziałem czym jest apex nawet nie musiałem grać ;)

Hola hola mój drogi, taki jesteś sprytny, ale gwarantuje Ci, że jakbyśmy przysiedli w jakiś wieczor to byś się wkręcił :)

gra jest na prawdę świetnie zaprojektowana, ma zajebisty system pingów, który teraz będą wszędzie kopiować ile wejdzie, ma fajne i całkiem różne postacie. I po prostu najzwyczajniej w świecie przyjemnie się strzela. Chociaż dużo lepiej grałoby mi się na takim modelu jak overwatch - płatna gra i wszystko od razu i dla wszystkich dostępne, a duperelki ozdobne lecą często. Jak dobrze wiesz, skiny grają a tutaj odblokowywanie trochę trwa :p

zdecydowanie warto ten tytuł sprawdzić i nie patrzeć na niego przez pryzmat jednego taboreciarza :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×