Skocz do zawartości
cwir

Apex Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeczytasz dosłownie jeden post wcześniej to może się dowiesz jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie dramatyzował. Nie grałem w fortnite ale apexowi moge spokojnie wystawić dłuższy kredyt zaufania niż na przykład PUBGowi zważywszy no to co dostałem na start i w jakiej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nie twierdzę, że Apex nie jest nadal świetną grą, bo wydaje mi się że to najlepsza obecnie gra z gatunku Battle Royal i z największym potencjałem na dalszy rozwój dzięki świetnej rozgrywce i postaciom z unikalnymi skillami, których dodawać można co raz więcej. Fani gatunku i ogólnie sieciowych strzelanek na pewno wciąż będą się zagrywać i gra utrzyma popularność. Natomiast przez brak contentu o jakim wspomniałem w poprzednim poście i pójście w ślady Fortnite w kwestii battlepass'a/sezonu, mimo wszystko wydaje mi się że ciężko będzie Apex'owi zatrzymać przy sobie graczy takich jak ja, Xavris i wielu innych, czyli niekoniecznie fanów gatunku, którzy frajdy z grania meczu za meczem, bez jakiejkolwiek głębszej motywacji po prostu nie widzą. Za dzieciaka w CS'a zagrywałem się całymi dniami, a to był ten sam rodzaj "bezcelowej" gry, ale w obecnym wieku kiedy czasu na granie nie ma już tyle, to jednak bardziej ciągnie mnie do gier, które w jakiś sposób mój wysiłek wynagrodzą, czy to fabułą i dobrym zakończeniem, czy rankingiem i stosownym miejscem za osiągnięte wyniki, lub wyzwaniami za których ukończenie dostanę jakieś nagrody.

Pozwolę sobie tutaj przytoczyć League of Legends, które mimo iż jest jednym z największych raków w jakie kiedykolwiek grałem, to jednak sezonami, systemem gier rankingowych i nagrodami było w stanie powodować, że choćbym co mecz wkurwiał się na debili z jakimi przychodziło mi grać, to jednak przez kilka lat nie potrafiłem olać tej gry.

 

10 godzin temu, xavris napisał:

Zapomniałeś o Siekiero Szadow Daj Podwakroć? Chyba że Cie nie tego, to masz więcej czasu na Diwiżn :)

A Apex niestety po mocnym starcie skończył tak jak przypuszczać powinniśmy że skończy niestety :/

 

O Sekiro wciąż pamiętam, ale zdecydowałem że ogram to w dalszej przyszłości, bo jak kupuję zbyt wiele gier naraz, to potem ostatecznie nie kończę żadnej... :P O ile dobrze się orientuję, to w okresie wakacyjnym nie będzie wychodziło zbyt wiele ciekawych tytułów (o ile w ogóle cokolwiek), więc najwyżej wtedy, a pewnie zdąży już stanieć do tego czasu.

Edytowane przez Nóżka
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj trochę tym Octanem. Pierwsze wrażenie fajne, bo szybko biega, poskakać sobie można i powygłupiać. Ale to jest typowa postać dla dzieci z adhd. Wygląda jak żywcem z Borderlands podp... tzn. wyjęta i bardziej by z tymi robakami w dupie do Fortnite pasowała.
Jego skille za bardzo w walce nie pomagają. On jest dobry na początek do zbierania lootu i ewentualnie nadganiania z końca mapy. W walce odbieranie sobie życia, żeby przyśpieszyć jak na razie obracało się przeciwko mnie...


Gościu nie ma nóg, ale jest szybki i strzela, żeby zabić a jego imię zaczyna się na literę O. No jakbym to gdzieś słyszał już.
image.png.43a5f8be4311c87ac32e6ef8686ff67e.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, The_Siemek napisał:

Gościu nie ma nóg, ale jest szybki i strzela, żeby zabić a jego imię zaczyna się na literę O. No jakbym to gdzieś słyszał już.

No pobudziłeś neurony moje troszkę, ale żart gurwa bardzo grubego kalibru :P

Idź lepiej po diwiżn a nie jakieś półśrodki :/

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2019 o 18:42, Nóżka napisał:

 Za dzieciaka w CS'a zagrywałem się całymi dniami, a to był ten sam rodzaj "bezcelowej" gry, ale w obecnym wieku kiedy czasu na granie nie ma już tyle, to jednak bardziej ciągnie mnie do gier, które w jakiś sposób mój wysiłek wynagrodzą, czy to fabułą i dobrym zakończeniem, czy rankingiem i stosownym miejscem za osiągnięte wyniki, lub wyzwaniami za których ukończenie dostanę jakieś nagrody.

 

Gierka ma niespełna 2 miesiące. Jeśli chodzi o tryb solo czy duo to wydaje mi się że się pojawią tylko trzeba dać twórcom trochę czasu. Myślę, że EA nie spodziewało się takiego sukcesu a inna sprawa że na wprowadzenie nowych trybów potrzeba czasu, żeby odpowiednio zaprojektować i zbalansować rozgrywke. Jeśli chodzi o zadania dzienne czy tygodniowe itd to na mnie takie coś nigdy nie działa jak marchewka na osła bo często gram w nieregularnych odstępach czasu. Poza tym czy np nowy battlefield nie oferuje takich rozwiązań? Jeśli chodzi o fabułę i zakończenie to schodzimy tutaj na temat gier single player których ogólna sprzedaż ma się z roku na rok coraz gorzej. 

 

Rozumiem, że duża część starszych graczy jest przystosowana do starszych schematów rozgrywki i nie mam im tego za złe no ale obecny trend w strzelankach to przede wszystkim duża ilość graczy na dużej mapie bez mniej czy bardziej skomplikowanych celów i zasad poza zmniejszającą się randomową strefą. Taka rozgrywka stawia bardziej na freestyle i umiejętność przystosowania się do zmieniających się warunków i to chyba przyciąga graczy najbardziej a nie jakieś skórki, rankingi czy systemy nagród. Osobiście cieszyłbym się właśnie bardziej z nowej mapy, broni, bohaterów czy tak jak wcześniej wspomniałeś trybu solo czy duo ale na wszystko trzeba bedzie pewnie troche poczekać

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×