Skocz do zawartości
Strife

Astral Chain

Rekomendowane odpowiedzi

To prześlij nam po 50 na łeb, nam będzie miło a Ty i tak będziesz stówkę do przodu xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa. Chyba w poniedziałek z ciekawości zajrzałem na metacriticia zobaczyć user score i astral chain miało coś koło 70 (liczba na żółtym tle). Dzisiaj rano zaglądam i już ma 90 i pierwszy z góry negatywny user score ma komentarz, że bardzo się cieszy, że Nintendo zleca usuwanie negatywnych recenzji.

Mam pełną świadomość, że metacritic to nie jest żadną prawda objawiona i ludzie często wystawiają 1 bo tak, głównie dlatego, że coś jest exem, ale motyw i tak jest dziwny, bo jeśli ocena poszła aż tak w górę, to musieli powywalać również oceny 6-7. Nieładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

„Przypadek? Nie sadze „ jakoś daleki jestem od spisków tego typu, ale jeśli to prawda : to mega chujowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony był review bombing ze strony użytkowników innych platform ze to ex.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno prawda że usuwali, bo własnymi oczami widziałem, że w 2 dni ocena poszła o 20 punktów w górę.

Review bombing był na pewno, bo jest zawsze w takich przypadkach. Do tego ludzie wystawiają 1 i 0 bo im się po prostu nie podoba, bo też jest głupotą. Ale też nie można przesadzać, bo jak spojrzałem to na pierwszych dwóch stronach najniższa ocena jaką widziałem to 8. Obstawiam, że sporo uzasadnionych ocen 4-6 też mogło polecieć :/

edit. Nie ma też tej oceny przy której był komentarz, że kasują negatywne oceny. Czytałem to dzisiaj o 7 rano, było pierwszą albo druga ocena od góry.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

 

 

52 minuty temu, xavris napisał:

Na pewno prawda że usuwali, bo własnymi oczami widziałem, że w 2 dni ocena poszła o 20 punktów w górę.

Review bombing był na pewno, bo jest zawsze w takich przypadkach. Do tego ludzie wystawiają 1 i 0 bo im się po prostu nie podoba, bo też jest głupotą. Ale też nie można przesadzać, bo jak spojrzałem to na pierwszych dwóch stronach najniższa ocena jaką widziałem to 8. Obstawiam, że sporo uzasadnionych ocen 4-6 też mogło polecieć :/

edit. Nie ma też tej oceny przy której był komentarz, że kasują negatywne oceny. Czytałem to dzisiaj o 7 rano, było pierwszą albo druga ocena od góry.

Gdzie tam kłamstwo, nintendo to rodzinna firma kochajaca graczy i wszystkich szanująca :Coolface:

 

Liczy się tylko kasa, a na astrala był straszny hype, bo platynowi, bo ex, a wyszła tylko dobra gra. Kasowanie ocen i postów to zwykłe sqrwysyństwo.

 

Jak wcześniej pisałem ciesze się że z kolekcjonerką dali dupy, bo przejdę i zapomnę:megusta: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem najpierw zaliczyć marvela 3 i ff8 aby nie mieć zaległości z tylu głowy ale wasze nieprzychylne opinie sprawiają ze chyba nje wytrzymam... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem najpierw zaliczyć marvela 3 i ff8 aby nie mieć zaległości z tylu głowy ale wasze nieprzychylne opinie sprawiają ze chyba nje wytrzymam... 

Ja nawet nie zmierzam wytrzymywać, kurła nie spodziewałem się ze to takie duże.. i cena tez wyższa niż zapłaciłem: 71ad50ce31f21e3aa01b508b024a089e.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest przypinka, jest plakat, jest kolekcjonerka - wszystko się zgadza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko znaleźć czas na granie;) dzieciaki i żona pójdą spać to będzie się działo ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, CePeeN napisał:

Jeszcze tylko znaleźć czas na granie;) dzieciaki i żona pójdą spać to będzie się działo ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odwieczne problemy "dorosłego gracza" tylko Xavr ma wyjebane, bo koty olewają co robi :wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie po paru godzinach i skończonych dwóch plikach, wrażenia mam nader pozytywne. Zobaczymy co będzie dalej. Grafika jest kozacka, nic nie przecięło do tej pory, śledztwo było ok ale zobaczymy co dalej. Walka mi się podoba, na razie mam problem z wyłapaniem ataków przeciwników w większym chaosie ale niektóre motywy z łańcuchem są git. Muza fachowa i w sumie zajebiscie się cieszę ze mam na na CD.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

Odwieczne problemy "dorosłego gracza" tylko Xavr ma wyjebane, bo koty olewają co robi :wiesiekthug:

Turlaj dropsa. Trzeba było znaleźć żonę gracza i chociaż jeden problem byście mieli z głowy.

Ps. Xav, bez r. Jak psikuta bez s :p

@CePeeN no i git że Ci siadło. Ja marudzę trochę, ale też mi się gra przyjemnie. Tyle że nie mam czegoś takiego, jak mialem z niektórymi grami, że nie mogę się doczekać, kiedy wrócę z roboty, zrobię szybki obiad i będę ciorał. 

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwestia żony, ona nie ma ni do mojego grania. Ale mam zasadę ze po pracy bawię się z dziecmi bo i tak za długo spędzają czas w przedszkolu..
co do samego Astrala, to nabyłem trochę objawień po tym co pisaliście, ale już ich nie mam. Oby tylko było dużo bossów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie za bardzo odpowiadają przeciwnicy, większość wygląda bardzo podobnie. 

 

Za to design miasta i innych lokacji, oprócz wirtuala jest kozacki. 

4 godziny temu, CePeeN napisał:

To nie kwestia żony, ona nie ma ni do mojego grania. Ale mam zasadę ze po pracy bawię się z dziecmi bo i tak za długo spędzają czas w przedszkolu..

Moja na szczęście też mi problemów nie robi, co do dzieciaków to priorytet żeby się pobawić. Moje na szczęście już łażą do szkoły :dafuq:

 

W Astralu podoba mi się że można wracać do wcześniejszych spraw, ale poziom trudności wyższy niż standard nie dla mnie łoją mnie jak dziecko, za to znalazłem sporo kotów :ohstop:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do gry po kilku dniach przerwy od grania w ogóle. No i jest fajnie, zwłaszcza, że skończyłem 6 rozdział (pewnie wyjątkowo tym razem to ja jestem z tyłu :p ) i zaczęły się dziać jakieś epickie rzeczy :)

lece dalej, bo robi się ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, xavris napisał:

Wróciłem do gry po kilku dniach przerwy od grania w ogóle. No i jest fajnie, zwłaszcza, że skończyłem 6 rozdział (pewnie wyjątkowo tym razem to ja jestem z tyłu :p ) i zaczęły się dziać jakieś epickie rzeczy :)

lece dalej, bo robi się ciekawie

To chyba ja jestem w tyle, byłem na 3 dniowej libacji w górach, jak na razie dorwałem psa. 

Dziś może się uda pograć, jak mówisz że dalej jest lepiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego wala ruszałem ff8 (jestem na końcu pierwszej płyty ...) astral jeszcze grzecznie czeka, jak dobrze pójdzie do końca tygdonia powinienem się zabrać chociaż deamon ex machina wtedy wleci wiec znów zaczną się trudne sprawy i wybór priorytetów ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem, zacząłem. Zrobiłem prolog z którego nic nje zrozumiałem gdyż popełniłem karygodny błąd : zacząłem grać jak dzieci szalały :whyyy:będę mógł z huba misje powtórzyć ? Czy po prostu lepiej ng plus dać ? Z prologu w gameplayu zrozumiałem ze zr to atak (qurwa ja stary baonecciaz wciskałem a) a evede to b. Z fabuły : coś tam jeblo , coś tu jeblo , motorem rozjebalem gang pionków a potem coś się stało i mam przydupasa na całe życie ;) gameplay do bayo póki co : bieda z nędza ale to prolog wiec yebac .

Edytowane przez zdun
Sapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj dalej. System walki jest niezły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda misje możesz powtórzyć bez problemu i przejść taki fragment, jaki Ci jest potrzebny. A przynajmniej z tego co zauważyłem progress się "nadpisuje". Pamietac tylko trzeba, że po zakończeniu tego powtarzanego fragmentu wraca się do samego początku rozdziału, w którym się było. Więc jak chcesz coś ograć ponownie to najlepiej jak tylko zaczniesz jakieś rozdział.

I jeżeli na historii zależy Ci umiarkowanie, to z powtarzaniem 1. rozdziału poczekaj aż będziesz mógł ratować kotki i dostaniesz pieska, żeby nie przerabiać go 15 razy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę file 2 :o osz ja jebie i was poerdole !!!! :O to jest tak dobre ze „nawet Jarosław Kaczyński się uśmiechnie „ jak to mawiał food emperror... póki co moje ulubione twory platynowych to pali, bayo2 oraz w101 : zawiodłem się tylko na nier automacie bo ani z niego nie był dobry slasher ani action rpg ani zajebisty nier jak poprzenik . Astral póki co wypierdala z kapci !!!

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem jest tylko lepiej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nier automata, fabularnie jedna z najlepszych, najbardziej skłaniających do refleksji gier, w jakie grałem, Cię rozczarował, to chyba przestanę się liczyć z Twoją opinią, bo masz dziwny gust :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w poprzednika ? Przecież automata to popłuczyny po cudownym nierze dla stulej co lubią się ganić na mangowe stringi ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×