Skocz do zawartości
Strife

Astral Chain

Rekomendowane odpowiedzi

Dam znać w piątek albo sobotę, bo jutro brykam po robocie to dopiero będę po 20.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkretny musi być ten podkaliningradzki brajanusz, że może mieć kolekcjonerki dostępne :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podkalingradzki tylko podbiałoruski :-P

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wszebor napisał:

Nie podkalingradzki tylko podbiałoruski :-P

Oczywiście się zgadza, ale podkaliningradzki brzmiało jakoś bardziej obraźliwie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisdupa zbita, gościu zamówił 25 sztuk, ale dostanie tylko 10, Czesi jak zwykle pokpili sprawę i za mało sztuk na Europę poszło :FailFish:. Ciekawe ile w tym prawdy, a ile pierdolenia. 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Strife napisał:

dupa zbita

No tak jak myślałem. Wielkie dzięki za chęci :)

Na allegro gurwa superjanusze już wrzucili kolekcjonerkę za 450 zeta. To jest kurwa przedsiębiorczość.

Edit. To może by tak kasę niewydaną na kolekcjonerkę przepieprzyc na prokontroler... Bo czemu by nie :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, czacha79 napisał:

Bierz tego nowego od 8BitDo jesli juz jest ;) 

Mówisz o tym który wygląda jak pad od prehistorycznych nintendów? Jakoś niespecjalnie na mnie wrażenie robi, raczej przeznaczony dla wieloletnich fanów marki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Strife napisał:

Takiego bierz, jak gdzieś znajdziesz. 

Fajnie wygląda, ale widzę je tylko na allegro drożej niż standardowe. One się czymś znaczącym różnią?

Edit. W ogóle co te pro controllery takie drogie gurwa? Sporo więcej sobie życzą niż za chociażby dual shocka.

edit 2.  Tego co znalazłem to one się tylko wyglądem różnią. Raczej nie warto dokładać 80 zł.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na aliexpres sa fajne zamienniki - jedyna roznica ze nie maja nfc do amibo figurek, a sporo tansze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, xavris napisał:

Fajnie wygląda, ale widzę je tylko na allegro drożej niż standardowe. One się czymś znaczącym różnią?

Edit. W ogóle co te pro controllery takie drogie gurwa? Sporo więcej sobie życzą niż za chociażby dual shocka.

edit 2.  Tego co znalazłem to one się tylko wyglądem różnią. Raczej nie warto dokładać 80 zł.

Te pro controlery od wyjścia xenoblade 2, mają krzyżaki poprawione krzyżak działa lepiej, w tych wcześniejszych było kiepsko ćwierć kółko ponoć wykręcić. 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, słynne krzyżaki xD

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, słynne offtopy w wątkach xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałem, nie czytałem i nie wiedziałem o problemie krzyżaka w pro controllerze.

W Mario, gry z Nesa i inne gram na krzyżaku i nigdy nie zauważyłem, by coś było nie tak. Nawet kiedy się dowiedziałem, że coś ma być nie tak :-P

Może mam nowszą partię w co wątpię.

Możliwe, że w innej platformówce bym zauważył problem.

 

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie, na za tyle to i na allegro są xD

Ale dzięki za pamięć :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dzień przed w najlepszym wypadku tydzień , ale w sumie bez różnicy czy kupisz na premierę czy rok później, bo te cholerne gry na N praktycznie nie tanieją :whyyy:

Boli mnie brak steelbook'a gdyby nie ten artbook to kolekcjonerka by ssała na całej linii, a tak ssie tylko połowicznie:ohstop:

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ten brak steelbooka w kontekście niekupienia tej kolekcjonerki to jedyne co mnie utrzymuje przy zdrowych zmysłach :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będę naqurwiał :listek: poza FE i deamon x machina największy hajp właśnie na nowe ip od twórców bayonetty 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gurwa Zdunowi podłączyli internet znowu, bo wydał wszystko na chińskie gierki dla dzieci i nie miał na rachunki XD Napierdziela posty jak opętany ryżem.

Ale fakt, nakurwianie w gwiezdny łańcuch będzie solidne. Czuję jakąś dziwną woń solidnego niszczyciela, mam nadzieję, że się nie rozczaruję.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień , bayonetta 2 znów w czytniku, jak oni potrafią slashery to nie mam pytań !!! Astral gameplayowo wyglada na wymagający tytuł : mniam!!! Mam tylko nadzieje ze sama gra będzie dłuższa od bayonetty drugiej, marzy mi się wynik równy dmc5. Panowie jeszcze tydzień !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2019 o 17:47, zdun napisał:

Jeszcze tydzień , bayonetta 2 znów w czytniku, jak oni potrafią slashery to nie mam pytań !!!

No :27_sunglasses:

Naszło mnie żeby pomasterować trochę pierwszą Bayo i jak się trochę człowiek nauczy w to grać, to na ekranie jest balet, dosłownie. Goście z Platinum ogarniają :17_heart_eyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrismożesz się cieszyć, zostałem jednak wydymany z kolekcjionerką, sklep nie otrzymał tylu kopii.

 

Zostaje jeszcze mała zelda jak z tym mnie wydymają to się wqrwie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×