Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu coś się dzieje, taki obrazek na Twitterze Gearboxu:

bcc3b3d071c5f369e90a042e2b59ffe9.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie Take 2 to zjepsuje.

Maja polityke ostrej monetyzaji.

 

Moje przewidywania - golden keys za kase, a zamiast loot shower bedzie niedobor lootu zeby ludzie zlote kluczyki kupowali

:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak ogólnie jestem pełen nadziei, że będzie dobrze. Co jest dziwne, bo widząc ten cał stolec, jaki się dzieje ogólnie w branży to tej nadziei nie powinienem mieć wcale.

Jedynka i dwójka (nie grałem w presequel, ale przypuszczam, że też by pasowało do reszty tego zdania) to były absolutnie fantastyczne gry. Pewnie na siłę znalazłbym jakieś wady, ale po co, skoro dawały tak absurdalnie gigantyczne pokłady takiej zwykłej radochy grania. Nawet dlc do niej, mimo, że stosunkowo niewielkie (a nie przepadam ogólnie za niewielkimi dlc) były tak miodne, że głowa mała, a Tiny Tina's assault on dragon keep to było coś zwyczajnie genialnego. Fantastyczna, coopowa (co już wtedy było rzadkie a dzisiaj to już w ogóle) gra. No i genialny w swojej prostocie pomysł z rozdawaniem złotych kluczy na pęczki.

No i właśnie... rozdawaniem. Dzisiaj rozdawanie jest bardzo niepopularne. Liczę jednak, że mimo tego syfu, który się dzieje w Gearboxie, Pitchford się nie ugnie przed ewentualnymi naciskami 2K (nie wiedziałem, że oni są 'marką' take two) i model wydawniczy nie zmieni się w stosunku do 1 i 2 części. Zbyt wiele osób na tą grę czeka (w tym my z małżonką), żeby teraz jakieś takie kombinacje alpejskie odwalali, bo ich ludzie zwyczajnie w necie zagryzą.

Przecież trzeba wierzyć, że ktoś jeszcze robi gry dla graczy :(

A, i nawet jak wpieprzą do tej gry BR na współczesną modę, to jestem pewien, że ten tryb będzie tak karykaturalnie wykręcony, że będzie się w to dobrze grało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.03.2019 o 07:08, xavris napisał:

Przecież trzeba wierzyć, że ktoś jeszcze robi gry dla graczy :(

NIE!

Glownie robi sie gry dla pieniedzy - a jesli przy okazji stosuje model zrobmy cos w co ludzie beda chcieli grac, to takie firmy nalezy chwalic. Mozna (do porzygu) pisac o modelu Wiedzmina - gra na premiere miala bolaczki, ideal to to nie jest ale model wydawania i PR pokazal ze idac pod prad mozna zdobyc zaufanie graczy. 

 

Sa jakies nisze gdzie ktos robi gry bo lubi i dopiero jak zobaczy ze mozna na tym zarobic to zaczyna zarabiac, ale to jakies niedobitki. 

 

Take 2 - spojrz na akcje i korelacje ich ceny z newsami. Raport kwartalny ostani T2 zarabia wiecej nizli sie spodziewano dzieki sprzedazy (slowo klucz) RDR2. Ale na spotkaniu z inwestorami mowia (uprzedadzaja) ze RDR2 online nie zarabia az tyle, ze oczekiwania ile online moze zarobic sa dosc skromne, ale ze beda probowac robic wszystko zeby podbic te wartosci - akcje leca w dol. 

 

Tu nie chodzi o to zeby zarabiac! bo T2 zarabia i tak miliardy tu chodzi o to zeby zarabiac wiecej i wiecej i wiecej kwartal do kwartalu i stad dojenie jako model biznesowy tej firmy. A jesli ktos spodziewal sie z RDR2 online zrobic drugie GTA online to chyba sie z wlasnym kutasem na lby pozamienial bo inny setting nieco ogranicza mozliwosci. Pomijam juz ze western w porownaniu z czysta wspolczesna gangsterka moze byc nieco mniej popularny, 

 

 

Jak dla mnie Borderlands 3 - All hope is gone!

 

Podpisano 

stara zrzeda. 

 

 

PS. Mam nadzieje ze sie myle i ze jednak osoby ktore czekaja na gre dostana conajmniej dobra produkcje. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje moje negatywne przewidywania.

 

Niemniej powiem szczerze ze zajawka zrobiona bardzo dobrze, dobra nuta, fajnie sie to ogladalo. 

Tutaj plus. 

 

No ale wiele bylo gier z dobrymi zajawkami, pieknymi zwiastunami ktore no nie do konca daly rade.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj im chociaż szansę zasugerować że gra będzie słaba. Na razie wydali fajny teaser - gra będzie chujowa. No weź.. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, MagEllan napisał:

No ale wiele bylo gier z dobrymi zajawkami, pieknymi zwiastunami ktore no nie do konca daly rade

Ale nie każda miała borderlands w nazwie.

Ja ciągle wierzę, że będzie taki sam ogień jak pierwsze 2 części i pod coopa nie będzie lepszej strzelanki do czasu wydania przez Turtle rock back 4 blood. Jeżeli ta gra będzie tym, czym chciałbym żeby było left 4 dead 3 to nie ma przebacz, będzie petarda nie z tej ziemi.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawa sukcesu to solidny tryb BR na premierę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Jesli chodzi o BL to gralem tylko w 2ke, i rozumiem czemu moze sie podobac, nie do konca moj klimat, ale jednak ma cos w sobie. 

Patrzac na to jak przyjete byly poszczegolne odslony to 1ka ok, 2ka bardzo dobrze, Prequel - OK (tutaj chyba bylo ze to wiecej tego samego ale z mniejszym pierdolnieciem nizli w 2ce). 

 

Po 10h z Anthem, zakupilem BL2 GOTY odpalilem i no ludzie zloci. Niebo do ziemi. Z racji stylu graficznego gra broni sie i do dzis choc fakt ze ma tam tony czasteczek, i innych wodotryskow. Humor jest, loot shower jest, MTX nie znalazlem. To dalej solidna pozycja. 

Nie dziwie sie ze niektorzy spedzili w niej setki godzin. 4 podstawowe i 2 dodatkowe klasy postaci, przejscie przez fabule dobijanie do max levelu to moze zajac sporo czasu dostarczajac jednoczesnie dobrej zabawy (tak w singlu jak i w coopie). 

 

Ludzie odpowiedzialni za sukcess 2ki chyba juz nie pracuja (a z pewnoscia ich czesc) w GearBox. Wydawca jest T2 ktore ma polityke monetyzowac wszystko. 

Wiec jak pisalem powyzej podtrzymuje przewidywania ze bedzie to spaskudzona MTX (rodem z mobilek) gra. I ze czesc graczy stwierdzi ze chyba lepiej ponownie ograc 2ke :) A ze BL2 bazuje za P2P to raczej nie beda jej zabijac wycinajac ten kod patchem po latach. Gdyby byla to gra bazujaca na polaczeniu do servera to mogli by ja ubic. 

 

W pelni rozumiem ze mozesz byc nahajpowany. Troche nawet zazdroszcze bo zatracilem ta zdolnosc. Ale nauczony doswiadczeniem widze ze wyszlo mi to na dobre. Trzymajac oczekiwanie w ryzach (o moze bedzie z tego dobra/bardzo dobra gra, lub podchodzac bez zadnych oczekiwan) czesto oceniam gry po prostu przychylniej. 

:)

 

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka to była zajebista gra to się w żadnym organie nie mieści.

And Zero... as a number. Aż mi się łezka w oku zakręciła :/

Jeżeli trójka będzie względem dwójki tym, czym 2 bylo dla 1 (nie grałem w presequel), to te wszystkie anthemy, dywizje, destiny i inne dziadostwa mogą się spakować i jechać do sosnowca schować się w kanałach, bo będzie wstyd stać obok i udawać, że sie chce być grą.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Dlatego jak pisalem mimo iz na PS3 BL2 nigdy nie ukoczylem po Anthemie, postanowilem organoleptycznie sprawdzic czy tylko zapamietalem ta gre jako lepsza niz byla czy faktycznie byla dobra (rzecz gustu nie jest to moj ulubiony gatunek ale potrafie docenic elementy skladowe). 

Odpalilem widzialem to intro, a potem wskoczylem w buty commando, clap trap bawil i wkurzal no i mialem pograc godzinke a po 5h okazalo sie ze znow sie nie wyspie :D

Dlatego moze po prostu wez odpal BL2 i ciesz sie graniem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tales from the Borderlands to must have do ogrania, jesli ktorys z was nie mial okazji. Swietna gierka, a raczej film interaktywny z dobrym soundtrackiem :) 

Z wielka przyjemnoscia przygarne 3 czesc, oby tego nie zjebali jak pre sequela.

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No talesy to dla mnie druga najlepsza gra telltale po pierwszym walking dead :) absolutnie genialna gra. Świetna historia, dobry twist, fajni bohaterowie, całe wiadra tego cudownego, absurdalnego humoru borderlandsow...

Jak ktoś lubi bordery a w tonie grał to koniecznie nadrobić, zwłaszcza że gra kosztuje jakieś fistaszki chyba teraz.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Z wielka przyjemnoscia przygarne 3 czesc, oby tego nie zjebali jak pre sequela.

Mozesz napisa co zejpsuli w prequelu? bo mozliwe ze zle pamietam ale zarzuty byly ze to to samo tylko z mniejszym polotem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz napisa co zejpsuli w prequelu? bo mozliwe ze zle pamietam ale zarzuty byly ze to to samo tylko z mniejszym polotem.
 
Mnie tam się bardzo podobała ta część tak samo jak poprzednie. Bardzo dużo czasu w to grałem.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale odyebali szopkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ożesz gurwa... Michałka mi rozdupcyłło na gazylion elementów.

Srał pies sekiro i days gone. To jest gra tego roku dla mnie.

Edit. Dobra, bo nie podali daty, ale mieli tyle czasu że może wyjdzie teraz :) jak nie to będzie gra przyszłego roku, bez różnicy.

Lubię mieć jakąś petardę do czekania na nią, dzięki gearbox :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdego preordera gratis zgodnie z wieloletnią tradycją bugi, zglitchowane misje i brak polskiej wersji językowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ będzie granie! Ploty mówią, że w końcu będzie można swobodnie modyfikować broń, zmieniać elementy, itd. Graficznie szału nie ma, czuć że to ten sam stary silnik. Mam nadzieję, że poprawią trochę feeling broni, bo niektóre to były niezłe kapiszony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję , że do tworzenia gry przykładają się bardziej niż do przygotowania konferencji bo takiej wtopy jak żyje nie widziałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, bany® napisał:

Ja mam nadzieję , że do tworzenia gry przykładają się bardziej niż do przygotowania konferencji bo takiej wtopy jak żyje nie widziałem 

A tutaj ja spojrze na to jak na szklanke w polowie pelna

Mozna bylo sie posmiac. :)

Ale fakt, technicznie nie ogarnac live demo no powiedzmy moze sie zdarzyc kod w produkcji itd, ale technicznie nie ogarnac pokazu trailera, no to obciach jest.

Ale ja sie zdrowo usmialem.

 

 

@xavris

Powiem tylko tyle. Az takiego hajpu nie rozumiem ALE

zarowna zajawka jak i trailer przypadly mi do gustu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajawka u mnie też na plus ale jeśli chodzi o trailer to mi konferencja niestety zepsuła pierwsze wrażenie. Potem zszedłem na dół i obejrzałem na tv w 4K ale już hajp zdążył opaść . Fajnie gdyby gierka wyszła niebawem skoro pracują nad nią 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka idealna na prezent dla żonki dzięki okładce :heart:

borderlands3-ps4-super-deluxe-cover-art.

 

jpg

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×