Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands 3

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, BartexXx20 napisał:

Kolekcjonerki u nas nie ma dostępnej póki co prawda?

W ogóle nie widziałem na sklepach żadnego wydania, przynajmniej przez ceneo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się na muve.pl wszystkei wydania. Kolekcjonerka ponad 6 stów, edycja super deluxe (season pass+steelbook) 379. Złożyłbym już teraz preorder, ale preferuję odbiór osobisty, więc na razie poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, manoszek napisał:

@xavrisjaką edycję wybierasz?

Fakt, nie wynika to zbyt jasno z tego co napisałem, ale biore superdeluxa :) Z borderlandsami nie ma półśrodków, te dlc są za dobre, żeby ich nie ograć :)

Edit. Chociaż będę musiał tą sprawę przedyskutować z małżonką, gdyż w przypadku akurat tej konkretnej gry sprawa jest bardziej skomplikowana :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar zrobił to samo chyba? Fanboje ładnie rozszerzyli pośladki, więc jak 2k robi to samo, a to tylko początek. Czekam na jakąś gównoburze jak się okaże ile mikro jest w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jak zwykle zostaje wersja pudełkowa bazarowa :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Rockstar zrobił to samo chyba? Fanboje ładnie rozszerzyli pośladki, więc jak 2k robi to samo, a to tylko początek. Czekam na jakąś gównoburze jak się okaże ile mikro jest w grze.

Po tym co się dzisiaj wyrabia w branży, nie oczekiwałbym wiele po tej grze. Wyjdzie z tego co najwyżej jakiś średniak wypchany po brzegi mikrotransakcjami z dodatkiem lootboxów, bo czemu by nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię, że będzie ogień :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsądek podpowiada, poczekaj aż spadnie poniżej 130zł i kup ale serce każe olać tą gierke i zostać przy którymś battle royale...

MI9 @ Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będą lootboxy kosmetyczne to dla mnie luz. Poza tym w grze pve też za bardzo nie poszaleją, nawet jakby chcieli 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, xavris napisał:

Jeśli to będą lootboxy kosmetyczne to dla mnie luz. Poza tym w grze pve też za bardzo nie poszaleją, nawet jakby chcieli 

Bicz pliz ... Shadow of Mordor lub Assasiny to gry singlowe PvE, a jednak lootboxy sprzedawaly sie jak ta lala ... ofkors to wina ludzi ktorzy je kupuja ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, czacha79 napisał:

Bicz pliz ... Shadow of Mordor lub Assasiny to gry singlowe PvE, a jednak lootboxy sprzedawaly sie jak ta lala ... ofkors to wina ludzi ktorzy je kupuja ;) 

No i przeszkadzało Ci, że ziomek z nowej zeladnii albo argentyny ma bardziej dopasionego ziomka w SoM (nie pamiętam już imienia postaci)? Pomijam fakt, że później się twórcy kapnęli, że przegięli pałe i to przerobili. Skrzynki w grach singlowych, gdzie ktoś nie ma co robić z kasą i sobie ułatwia gre, mnie grzeją. Skrzyneczki z przedmiotami kosmetycznymi jak w overwatchu albo w division bardzo lubie, ale ich nie kupuje. Skrzyneczki w grach sieciowych, których zawartość daje przewagę (jak zdaje sie battlefront ostatni) są do zaorania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofkors ze mi to nie przeszkadza, odnosze sie jedynie do tego, ze z lootboxami producenci nie poszaleja  ... poszaleja, poszaleja ;) Singiel czy nie zawsze da sie cos sprzedac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czacha79 napisał:

Ofkors ze mi to nie przeszkadza, odnosze sie jedynie do tego, ze z lootboxami producenci nie poszaleja  ... poszaleja, poszaleja ;) Singiel czy nie zawsze da sie cos sprzedac.

No zgadzam się, masz rację. Ale mi w sumie bardziej z tym szaleniem chodziło o to, że mogą w jakiś sposób spieprzyć grę tymi lutboksami, taki niefortunny i nieprecyzyjny skrót myślowy. To co było w asasynie mi nie przeszkadzało, to co było w mordorze z tego co czytałem początkowo było srodze przegięte, szczególnie, jeśli ktoś celował w platynę. Jeśli nie sprawią, że lootboxy zepsują grę graczom, którzy ich nie kupują to niech robią co chcą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, xavris napisał:

No i przeszkadzało Ci, że ziomek z nowej zeladnii albo argentyny ma bardziej dopasionego ziomka w SoM (nie pamiętam już imienia postaci)? Pomijam fakt, że później się twórcy kapnęli, że przegięli pałe i to przerobili. Skrzynki w grach singlowych, gdzie ktoś nie ma co robić z kasą i sobie ułatwia gre, mnie grzeją. Skrzyneczki z przedmiotami kosmetycznymi jak w overwatchu albo w division bardzo lubie, ale ich nie kupuje. Skrzyneczki w grach sieciowych, których zawartość daje przewagę (jak zdaje sie battlefront ostatni) są do zaorania.

 

Taa, EA w Battlefroncie 2 pojechało ostro. Podobno za walutę można było tak dopakować bohatera, że był niezniszczalny....   Po fali szlamu jaki na nich spłynął wycofali się z pomysłu, ale niesmak pozostał  :30vm3cw:

Co do skrzyneczek z artykułami kosmetycznymi jak w Division, również jestem za. Kto chce ten kupuje.   A w singlowych grach to już w ogóle niech sobie ludzie grają jak chcą, ktoś chce grać na myszce, z haxami czy jakkolwiek. Dopóki nie wpływa to na balans gry z innymi graczami, jego sprawa.

 

A w Bordery oczywiście grać będę, może do tego czasu dobije 30lvl w division :xzibit:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lootbox = sztucznie podniesiony grind, żeby każdy pomyślał, że może lepiej kupić niż marnować 10 godzin na czapkę. W dodatku Bordery to nie do końca gra single. W coopie zaraz pojawią się szpanerzy, co to sobie nie kupili syfu w sklepiku, a tym samym będą nakręcać innych, tak to działa niestety.

Wystarczy spojrzeć na przytoczony tutaj Shadow of War. Dopiero mega długo po premierze usunęli mikro, bo była gównoburza. I bardzo dobrze, ale nie zmienia to faktu że takie coś było.

Już teraz mogę przypuszczać za co będą kroić hajs w Borderlands 3. Za klucze do skrzyń (obecnie kody shift), za kosmetyczny szjas którego pełno było w B2, za te fioletowe sztabki które też się wymieniało na różne rzeczy, itd. Potencjał mają ogromny na dojenie, a że to 2K i kłamliwe Gearbox to spodziewam się najgorszego syfu z możliwych.

Jeśli będzie inaczej to pierwszy odszczekam i zwrócę im honor. Oczywiście jakiś syf, który wprowadzą po premierze jak Activision w CoD też nie ma racji bytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Patricko napisał:

W coopie zaraz pojawią się szpanerzy, co to sobie nie kupili syfu w sklepiku, a tym samym będą nakręcać innych, tak to działa niestety.

To jest problem osób, które się dają nakręcić. Jeżeli gra nie pozwala na uzyskanie przewagi nad kimś, kto nie wydaje na nią dodatkowej kasy, to niech sobie robią co chcą. Mi zwisa, że ktoś ma czapkę bardziej figlarną od mojej, ja sobię zdobędę wystarczająco figlarną.

Nie stwarzajmy problemów tam, gdzie ich nie ma.

 

https://www.cdaction.pl/news-56342/borderlands-3-tworcy-wyjasniaja-w-jaki-sposob-dodatki-z-wersji-deluxe-wspomoga-graczy.html

Dostarczyli dwa skrajnie tłuste tytuły, jedne z lepszych w jakie grałem, wśród coopów absolutny top, który bije tylko left 4 dead. Nie mam żadnej podstawy, żeby im nie ufać. Nie trafiają do mnie argumenty, że to 2k, więc będą doić. Wchodzą premierowo tak hardo, że aż konsola będzie merdać kablem od internetu.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Ladnie napisales. Dodam tylko ze Take Two mimo iz RDR2 sprzedalo sie lepiej nizli przewidywali i ich raport finansowy byl lepszy niz zakladano dostalo po pupie na gieldzie kiedy okazalo sie ze monetyzacja RDR2 online nie przynosi tyle siana ile miala. Pan Zelnik zgodnie z tym co przeglosowala rada ma dostawac soczysty bonus jesli monetyzacja z platnosci w grach osiagnie zalozone pulapy. 

 

No tutaj to nie ma sie co zastanawiac nad tym czy platnosci beda, tylko jak bardzo beda wkurzac. A jak o dziala to juz opisales. 

 

@xavris

Problemy w branzy gier sa i to realne. Wybacz ale przyjmujesz zalozenia przeczace temu jak dzis operuje branza gier. Jestes moim zdaniem zbytnim optymista. 

To o czym pisal Patricko wystarczy wystarczy ze zrobia meczacy grind dla ktorego alternatywa beda platnosci. I o ile beda to czapeczki to ja na to leje, Ale problem jest taki ze Take 2 ma historie przesadzania i wpychania mechanik z gier mobilnych bazujacych na tym zeby zmeczyc material az ten sie podda (czyli gracza az zaplaci), jesli bedziesz mial 10h biegac po mapie zeby wyfarmic losowa bron albo mozesz zamiast tego zaplacic i takie wydluzanie bedzie na kazdym kroku to nie oszukujmy sie wda sie nuda. 

A ja szczerze watpie zeby skonczylo na kosmetyce. 

W dniu 12.04.2019 o 13:47, xavris napisał:

Nie trafiają do mnie argumenty, że to 2k, więc będą doić.

Ciekawe podejscie. Czyli historia najnowsza i ostanie pare gier ktore T2 wydalo z modelem dojenia nic dla Ciebie nie znaczy. to ze CEO ma dostawac bonus zalezny od tego jak dobrze firma zarobi na platnosciach tez ignorujesz?  

Wierzyc mozesz w co chcesz.

Ja mam powazne obawy. 

Na moje szczescie nie mam zupelnie cisnienia na ta gre... 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.04.2019 o 12:47, xavris napisał:

To jest problem osób, które się dają nakręcić. Jeżeli gra nie pozwala na uzyskanie przewagi nad kimś, kto nie wydaje na nią dodatkowej kasy, to niech sobie robią co chcą. Mi zwisa, że ktoś ma czapkę bardziej figlarną od mojej, ja sobię zdobędę wystarczająco figlarną.

Nie stwarzajmy problemów tam, gdzie ich nie ma.

Niestety to nie tylko ich problem. To właśnie takim osobom zawdzięczamy wszechobecne mikrotransakcje, lootboksy i inne gówno. Zaczyna się na czapkach, a kończy się na braku jakichkolwiek przedmiotów do odblokawania poprzez zwykłą grę, bez godzin grindu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, danken000 napisał:

Niestety to nie tylko ich problem. To właśnie takim osobom zawdzięczamy wszechobecne mikrotransakcje, lootboksy i inne gówno. Zaczyna się na czapkach, a kończy się na braku jakichkolwiek przedmiotów do odblokawania poprzez zwykłą grę, bez godzin grindu.

 

Tak zaczelo sie to wszystko od zbroi dla konia. 

Z drugiej strony rozrastajacy sie rynek mobilny przeszedl mocno na F2P a raczej Pay2Play i Pay2Win.

Dodajmy jedno do drugiego. Pierwsze sie sprzedawalo i bylo niby niewinne i niby nikomu nie wadzilo wielu z nas w dupie ma kosmetyke i czapke A czy B oraz kolor zbroi czy broni. Ale wielu za to placi. Drugie to ze model mobilny ktory dziala na wyczerpujacych sie pokladach cierpliwosci (czekanie - czekaj godzine na X zeby moc grac, 30 minut na zmiane itemkow w sklepiku itd, czy grind, rob to samo n-razy) 

Jak widac z obu rzeczy byla kasa wiec nie dziwota ze i "duze" gry po to siegnely. I tutaj dochodzimy do tego co napisales placacy tak naprawde przyczyniaja sie do tego zeby wrzucac takie rzeczy jakby nie bylo z tego zarobku to nikt nie projektowal by gier AAA jak mobilniakow (przyklady SW BF2, SoM:SoW, NBA2K)

 

I jak pluje na MTX, tak przyznam ze czasami zdarzaja sie gry platnosci zawierace gdzie tego nie odczuwam. Wtedy jestem w rozterce bo czy chwalac jedna gre i umniejszajac temu ze ma jednak MTX a ganiac inne czuje sie troche jak hipokryta. 

Przykladem gry gdzie MTX jakos mnie nie denerwuja jest Forza Horizon 3 i 4 - owszem dostaje w ryj kup se car pack, ale nie mam debilnego sklepiku w grze wygladajacego jakby go z mobilniaka wycieli i ani razu grajac w obie czesci nie czulem ni jak ze cos mnie spowalnia ani zachety zeby placic. Moze dlatego ze wole tansze klasyki od super fur.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Od 19 jest livestrim z gameplayem :)

 

 

 

 

Kurła ten arsenał !!

 

63641.gif?st=aN9m0GV6PgxmTIqvPCuSiw&e=15

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jest szopka, a nie gameplay. Obejrzę potem na YT jak człowiek. A te bronie ze streama? XD Szajs który wymienisz po 15 minutach gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam giwery się podobają z tego co oglądałem. :)

 

Podoba się mi także "Loot Instancing"  czyli w coopie grając z gościem na innym poziomie np 25lvl i 5 lvl jak na strimie to każdy miał swój loot tzn na swój poziom co się mnie według mnie jest bardzo dobre, bo nie zawsze wszyscy mają tyle samo czasu na grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×