Skocz do zawartości
xsynapse_

STADIA - platforma gamingu od Googla

Rekomendowane odpowiedzi

Te Geforce now nawet mi się podoba model. Darmowe gry z epica + darmowa godzina dziennie, w sumie niepotrzebnie inwestowałem w lapka:)

 

Dla kogoś kto chce za darmo pobawić się na starszym sprzęcie to fajna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, manoszek napisał:

Fakt reklamy były epickie, praktycznie konkurencja była pozamiatana, ale coś poszło nie tak. Trzeba próbować ale robić od razu mesjasza kiepsko to wypadło. Wiadomo że w przyszłości ktoś ogarnie to i będzie zarabiał grube $$$;)

Tak ktos kiedys w blizej nie zdefiniowanej przyszlosci. Poki co mamy ciut ponad dekade prob. A streaming jest bardzo waska nisza

 

Co poszlo nie tak, to co bardzo czesto idzie nie tak marketing wciskajacy gowno prawde i rzeczywistosc ktora od owych rzeczy odstaje. 

 

2 godziny temu, pablos_83 napisał:

Te Geforce now nawet mi się podoba model. Darmowe gry z epica + darmowa godzina dziennie, w sumie niepotrzebnie inwestowałem w lapka:)

 

Dla kogoś kto chce za darmo pobawić się na starszym sprzęcie to fajna opcja.

Zgodze sie czesciowo z drugim zdaniem. Bo jednak gry musisz miec wczesniej kupione, wiec znow nie tak zupelnie za darmo. 

 

Ale zauwaz ze gry narazie zamiast sie pojawiac to znikaja.... jasne tlumaczenie jest proste jak nie wiadomo o co chodzi chodzi o kase. Wiec nvidia bedzie musiala sie bardziej postarac.

 

Inwestycja w lapka moim zdaniem nie jest chybiona bo nie pograsz we wszystkie gry a w te dostepne w usludze, tak mozna niby odpalac niewspierane ale nie wiem czy to nie wiaze sie z jakas utrata save game lub innymi problemami. 

 

 

milego grania

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć w bibliotece, a przy takim rozdawnictwie co robi epic posiadanie solidnej kolekcji to tylko kwestia regularnego klikania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, pablos_83 napisał:

Musisz mieć w bibliotece, a przy takim rozdawnictwie co robi epic posiadanie solidnej kolekcji to tylko kwestia regularnego klikania.

to nie do konca rozumiem czemu Nvidia ma liste wspieranych gier osobno. Skoro teoretycznie wszystko z biltioteki mozna odpalic. Na logike musi byc cos czym roznia sie gry wspierane od tych nie wspieranych. 

 

Az dzis to sprawdze na PC z ciekawosci

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@pablos_83

powiedz mi prosze jak oszkuac laucher?

Mam appke GFN, z dostepnych gier na epicu nie mam zadnych, wybieram cokolwiek (poki co prowalem z metro) odpala sie monit o haslo loguje sie przez chwile pojawia sie na zdalnej maszynie laucher po czym blad (oczywisty bo nie mam licencji) i wtedy natychmiastowo wywala mnie ze zdalnej maszyny nie pozwalajac przejsc do lauchera i pobrac innych gier.

 

Wiedzialem ze nvidia musiala sie jakos zabezpieczac - jesli chodzi o steam to maja jakaa niby appke wiec zakladam ze tam moze byc latwiej zreszta bede to testowal zaraz.

tia tutaj sa ograniczenia bo co z tego ze zaloguje sie do klienta skoro proba zainstalowania czegokolwiek co jest niewspierane konczy sie bledem.

 

Wiec chyba czegos nie ogarniam. Bo zgodze sie jesli moglbys oszukac system i grac w dowolna rzecz z lauchera a nie tylko wspierane tytuly to ciut lepsza zabawa :)

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystam sobie z GFN w becie i bylo dobrze.

Ale teraz zrobilo sie troche smiesznie.

 

Gry nastepujacych wydawcow poszly w dluga:

SqrEnx, Acti-blizz, Capcom, Bethesda (z wyjatkiem Yougblood).

 

No jesli uslugi streamingowe beda zaliczac takie faile....

GeForce Maybe Later but not NOW.

:P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×