Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars Jedi Fallen Order

Rekomendowane odpowiedzi

Single player, brak mikro, brak multika. Pierwsze zapowiedzi dają nadzieję! Ostatnią nadzieję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawca jest EA?

Cos spiernicza.

A to wymuszone uzycie frostbite i problemy z tym silnikiem i implementacja gry.

A to fakt ze kazda ich gra miala byc "live service" co stoi w opozycji do tego co napisales.

 

Zgodze sie ze nadzieja umiera ostania.

 

Pozyjemy zobaczymy :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze zeby wymuszali frostbite. Tf2 i apex są na source i myśle ze pozwolą respawnowi zostać przy nim jeśli dobrze się czuja w nim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, CePeeN napisał:

Nie sadze zeby wymuszali frostbite. Tf2 i apex są na source i myśle ze pozwolą respawnowi zostać przy nim jeśli dobrze się czuja w nim.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A czytales esseje autorstwa Jason Schreier nt ME:Andromeda i Anthem? 

Wszystkie studia EA maja robic gry na FrostBite i kropka to wlasnie powodowalo problemy z DA:inkwizycja, ME:A, Anthem. (toz nawet FIFA na tym biega, mimo iz to silnik DICE stworzony z mysla o BattleField)

 

Respawn wydajac TF i TF2 nie bylo studiem wewnetrzym EA, bylo studiem ktore przyszlo do EA a EA zdecydowalo sie wydac ich gry (EA bylo tylko i az wydwca). Apex Legends prawdopowobnie zaczal powstawac zanim Respawn nie zostalo kupione przez EA i dzieki temu mogli dokonczyc robote.

 

Mozliwe ze EA zrobi wyjatek, dla Respawn ale szczerze w to watpie....

 

EDIT: ok jesli respawn ma na szybko wydac gre i jesli tylko wykarza ze moga zrobic to lepiej na silniku ktory znaja to moze EA jednak da sie przekonac. Skoro gra ma miec premiere w tym roku to raczej juz konca prace co oznacza ze to co napisalem powyzej moze byc bledne. I jest nadzieja ze jednak Respawn dostaw dawke wolnosci i zrobil ta gre po swojemu. Bez wymuszenia FrostBite

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem. Czytalem tez gdzieś indziej ze tak naprawdę to jest tylko „rekomendacja” ze strony EA odnośnie frostbite. Ma to przesłanki ekonomiczne i łatwiejszy transfer wiedzy (przynajmniej w teorii), ale podobno ostateczna decyzja należy do studia developerskiego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@CePeeN

Sorry zbyt szybko wsiadlem na EA i ich polityke nie sprawdzajac kiedy gra ma byc wydana.

 

Jesli wierzyc PPE:

 

Cytat

Respawn zaczęło pracę nad grą grubo ponad dwa lata temu. Rezygnując z silnika Source, na którym postawiono Titanfalla, zdecydowano się na Unreal Engine 4, co jest sporym zaskoczeniem, gdyż polityka Electronic Arts do tej pory narzucała wszystkim studiom korzystanie z Frostbite'a od DICE.

 

Wiec @Patrickomial racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak pisałem, używanie frostbite, to rekomendacja a nie obowiązek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Patricko napisał:

Zawsze mam emoji1787.png

hahaha

Czy przypadkiem Twoj hajp na Destiny 2 nie odbil sie czkawka?

:P

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Spędziłem tam ponad 400h, wystarczy chyba. Następne D3 dopiero raczej. Ale wracamy do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, CePeeN napisał:

No jak pisałem, używanie frostbite, to rekomendacja a nie obowiązek.

No wlasnie nie do konca.

Ekonomicznie jest tak jak napisales, trasfer wiedzy to tez jak napisales teoria.

 

Ale przeniesienei FIFA na Frostbite nie bylo rekomencacja bylo wymuszone, Bioware i ich 3 gry na frostbite bylo wymuszone a nie recomendowane.

To samo z NFS.

Jak znajde cytaty to wkleje.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienka może być granica między rekomendacja a wymuszeniem, dlatego dałem cudzysłów. Wracając do gry to na prawdę liczę ze będzie kozacka, bf2 na frostbite wyglądał ślicznie wiec na ue4 tez będzie pewnie pięknie, byleby fabuła była dobra. Boje się ze tak szyki termin wynika z chęci zgrania tego z ep.9. Bo chyba w tym roku ma być jeśli dobrze pamietam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, CePeeN napisał:

Wracając do gry to na prawdę liczę ze będzie kozacka

Czego wszystkim fanom SW zycze :) kozackiej gry - co wiecej Respawn to conajmniej kompetentne studio.

Jesli chodzi o singla wiadomo opinie da rozne - dla mnie TF2 single byl powiewiem swiezosci w singlowych shooterach! Dla mnie bardzo dobry.

Same singlowe shootery mnie zwyczajnie zaczely nudzic (pomijam juz fakt ze byl ich przesyt w zeszlej generacji zarowno FPP jak i TPP - a tylko pare przykuło moja uwage).

 

Cytat

Bo chyba w tym roku ma być jeśli dobrze pamietam.

Tak plotki i place holdery mowia o listopazie bieżącego roku.

 

milego grania

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15 listopada 2019 premiera, zobaczmy czy się potwierdzi, wielkim fanem nie jestem, ale singla zawsze miło ograć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies czytalem, ze przejscie ma zajac „nie krocej niz 5 godzin” .... czyli na 30h+ czy 50h+ nie ma co liczyc :( Powtorka z Order 1886? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro EA tylko rekomenduje Frostbite, to zostaje pytanie czemu BioWare się na niego skusiło w świetle narzekań deweloperów, które można wyczytać w tekście o Anthem na Kotaku. Przecież przed podjęciem decyzji musieli wiedzieć, że np. nie ma tam możliwości save'ów itp.

 

Co do gry - trzymam kciuki, aby gra była fajna i dobrze się sprzedała, bo wtedy będą większe szanse na tego typu produkcje w przyszłości. Doniesienia o 5+ godzin brzmią trochę groźnie, ale liczę, że ten plus będzie oznaczał rozgrywkę o długości Uncharted czy innych, liniowych współczesnych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, manoszek napisał:

15 listopada 2019 premiera, zobaczmy czy się potwierdzi, wielkim fanem nie jestem, ale singla zawsze miło ograć.

Mam podobnie. Choc przyznam ze SW BF2 singiel - dobrze ze w ramach Origin Access to ogralem, wiecej jak 5$ bym za to nie dal.

Szkoda bo widac zmarnowany potencjal.

 

@czacha79

spokojnie pozyjemy zobaczymy TF2 nie byl jakis strasznie dlugi. Ba w stosunku do rosnacej dlugosci gier AAA byl krotki (jesli chodzi o singla i tak wiem ze singiel to tylko czesc doswiadczenia bo jest multi). Ale spojrzmy na na HLTB dla TF2:

image.png.9d303277b11e1f71d7bdb8cd6cd6e561.png

To co widze nie powala ale ja bawilem sie swietnie. Czasem lepiej zagrac w cos bardziej skondensowanego nizli rozwlekac gre na sile co jak wiemy sie zdarza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazali ani grama rozgrywki, szkoda..  z tego trailera zaden hype train nie odjedzie raczej.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pokazali ani grama rozgrywki, szkoda..  z tego trailera zaden hype train nie odjedzie raczej.. 

Spokojnie to dopiero wstępny trailer, na pewno będą kolejne. Mnie skolei zaciekawił.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79

Ale czego ty sie po marketingu spodziewasz?

i tak dobrze ze tali zwiastun, a nie teaser do traierla jak inni.

malym druczkiem bo malym druczkiem ale informacja byla ze to tylko zwiastun i a nie gra.

 

Pozyjemy zobaczymy, E3 w czerwcu i mysle ze tam to juz powinni pokazac jakis wycinek gry.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale SWTOR mialo (i ma nadal) lepsze trailery ;) Uwielbiam StarWars, nie hejtuje nowych czesci, ale ten zwiastun mnie nie porwal ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, czacha79 napisał:

Sorry, ale SWTOR mialo (i ma nadal) lepsze trailery ;) Uwielbiam StarWars, nie hejtuje nowych czesci, ale ten zwiastun mnie nie porwal ... 

alez ja w pelni rozumiem ze nie portwal.

Ja fanem SW nie jestem, lubie stara trylogie ale pozniej jakos moje drogi z tym uniwersum sie rozdzielily.

Ten trailer jest po prostu fajny w mojej opinii.

 

Bardziej chodzilo mi o wspolczesne podejscie marketingowe:

- rzucmy jeden tajemniczy screen na ćwierkaczu

- rzucmy ten sam screen ale mocno przyciemniony i rzucajaca sie w oczy date ujawnienia kolejnych informacji

- rzucmy dzien przed planowana data - 5s teaser.

- rzuccmy trailer w dniu w ktorym mowilismy ze sie pojawi

- a pozniej nie podajmy zadnej daty premiery.

 

Ostanio nieco sie to zmienia i gry zapowiadane sa krotcej przed premiera.

Bo co mi po zapowiedzi gry w 2016 na E3, przypomnieniu o niej w 2017, pokazaniu kawalka rozgrywki w 2018 i dalej brak daty premiery gra moze wyjdzie w 2019 a moze nie.

 

Na nasze szczescie data premiery jest wyznaczona na listopad. Wiec bedzie mozna spodziewac sie kolejnych informacji i pewnie jakiejs rozgrywki na E3. A pozniej czas oczekiwania nie bedzie jakis dlugi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×