Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars Jedi Fallen Order

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, że robią jeszcze gry na PS2. Ciekawe czy na PS4 planują wersję.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Patricko napisał:

Fajnie, że robią jeszcze gry na PS2. Ciekawe czy na PS4 planują wersję.

az tak krytycznie oceniasz.

fakt ze szalu nie zrobilo, ale az tak surowy bym nie byl.

:)

Choc ten moment kiedy nasz prawie Jedi wbija miedzy stormtrooper walczacych z pajakowatymi i jeden z pajakowatych go atakuje a drugi chyba w kącie trzepie prącie troche mnie rozsmieszyl.

:)

 

Edytowane przez MagEllan
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singla zawsze chętnie ogram, dla mnie super ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że poziom trudności w tym filmiku to czytelnik, praktycznie mogli by się sami pozabijać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że poziom trudności w tym filmiku to czytelnik, praktycznie mogli by się sami pozabijać
Nawet łysy mówił, że można patrzeć jak się zabijają, ale punkcików ne dostaniesz Nie powiem, łatwe soulsy w świecie SW? Jestem zainteresowany. Mam nadzieję, że zwiększą tylko trochę poziom bo to tutaj wyglądało jak jakiś samograj.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie czuję się trochę zawiedziony i po komentarzach widzę, że nie jestem sam. :P Battlefront ładnych parę lat temu potrafił wywołać opad szczeny (chuj że sama gra okazała się cieńka) a tutaj mam wrażenie jakbym oglądał The Force Unleashed.

 

Na premierę na pewno nie wezmę, bo aż takim fanem SW nie jestem, ale pewnie kiedyś tam po taniości ogram bo jednak przy TFU bawiłem się dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to alpha jest. Grafikę można podciągnąć ale jeśli gameplay/historia ssie to niewiele można z tym zrobić. Tu mechaniki wyglądają całkiem w porządku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh a mógłby ktoś zrobić Kotor 3 zamiast nas karmić pseudo Uncharted z The Force Unleashed w klimacie Wojen Klonów made by cartoon network.

Chyba już nie doczekam kolejnej fajnej gry w moim ukochanym universum. Ostatnie to kotory i Jedi Academy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, CePeeN napisał:

Ale to alpha jest. Grafikę można podciągnąć ale jeśli gameplay/historia ssie to niewiele można z tym zrobić. Tu mechaniki wyglądają całkiem w porządku.
 

To ze Alfa, Beta, Gamma nic nie znaczy ;)

Tutaj jest choc szansa ze gra bedzie podobnie wygladac.

 

Spojrz na cos co jak pokazywali na E3 bylo chyba alfa czy pre-alfa ujeciem z Anthem oraz jak to wygladalo po wydaniu gry.

;)

 

jak bedzie zobaczymy. To EA oni od lat zawsze potrafia cos zjepsuc :P

wiec zdacydowanie nie zalecam nie brac w ciemno.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to alpha jest. Grafikę można podciągnąć ale jeśli gameplay/historia ssie to niewiele można z tym zrobić. Tu mechaniki wyglądają całkiem w porządku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Naprawdę wierzysz w to, że oni cokolwiek zmienią? To już był full, nawet nie rób sobie nadziei, że coś będzie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz głównie zajmują się prognozą sprzedaży i liczeniem przyszłych zysków ;) Uniwersum SW można doić bez końca :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

Teraz głównie zajmują się prognozą sprzedaży i liczeniem przyszłych zysków ;) Uniwersum SW można doić bez końca :1_grinning:

O popratrz przypomniales mi o jednej rzeczy, kiedy wspomniales o zyskach.

Kazdy kto ma PC ktory to pociagnie - jesli EA nagle nie zmieni swojego podejscia bedzie mogl to ograc na premiere za 60pln (miesieczny abo) w ramach Origin Access Premier.

Bo to abo do ktorego EA wrzuca nowosci Day1 a czasami i tydzien przed premiera (jak bylo z tfu, tfu Anthem).

Z racji ze to pewnie i tak bedzie jednostrzalowiec (i nie mam tu na mysli ze singiel bo ja wracam do niektorych gier singlowych, bez otwartego swiata) to mysle ze to moze byc uczciwa cena.

Alternatywa to poczekac na konsolach pewnie z rok az trafi do EA Access za 15pln

:)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziadowsko to wygląda, nie że brzydko jakoś konkretnie, ale po prostu dziadowsko.

Do zaorania

Wspomniany tu był Kotor 3. Generalnie sam Kotor 3 to byłaby przeze mnie bardziej wyczekiwana gra niż Baldur 3, ale lepiej żeby te partacze z ea nie robili już żadnej ambitniejszej gry, bo to szkoda nerwów i zdrowia na patrzenie na ich męki. Niech już sobie robią te Fify i dadzą sobie spokój z innymi tytułami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Jakoś dziadowsko to wygląda, nie że brzydko jakoś konkretnie, ale po prostu dziadowsko.

Do zaorania

Wspomniany tu był Kotor 3. Generalnie sam Kotor 3 to byłaby przeze mnie bardziej wyczekiwana gra niż Baldur 3, ale lepiej żeby te partacze z ea nie robili już żadnej ambitniejszej gry, bo to szkoda nerwów i zdrowia na patrzenie na ich męki. Niech już sobie robią te Fify i dadzą sobie spokój z innymi tytułami.

Oj.

Tyle ze ta gre robi Respawn. A tych bym partaczami nie nazwal. Problem robia to pod egida EA a ci znani sa z pomyslow od czapy lub jechania pod linijke co sie sprzedaje to te elementy musza byc.

Tylko pare przykladow:

  • nikt nie prosil o coop w Dead Space 3 - ale EA wie lepiej.
  • nie bylo powodu by Sim City zrobic online only (innego niz fakt ze to calkiem dobry DRM jest) ale EA wiedzialo lepiej no i byla z tego gownoburza.

Ale tutaj mam wrazenie jakby mieli checkboxy do odhaczenia.

 

EA pewnie lata pociagnie na samych sportowkach i simsach, ale w koncu nawet niedzielny gracz moze czuc przesyt. A kiedy to nastapi to bedzie bolesne dla EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, trochę wygląda to jakby grę robiło Piranha Bytes, jeśli będzie grywalne to się ogra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki trochę taki "Wiedźminowaty". Gdyby nie to, że uniwersum Star Wars zwisa mi lekkim kalafiorem to można by ograć jak stanieje do stówki od żyda.

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony czekam mocno na gierkę w świecie SW po rozczarowaniu Battlefrontem, ale ten cały koncept i hasło o kilku godzinach grania nie napawa optymizmem. Na premierę na pewno nie wezmę, znając życie szybko poleci z ceny i wtedy się ogra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MagEllan napisał:

Oj.

Tyle ze ta gre robi Respawn. A tych bym partaczami nie nazwal. Problem robia to pod egida EA a ci znani sa z pomyslow od czapy lub jechania pod linijke co sie sprzedaje to te elementy musza byc.

Tylko pare przykladow:

  • nikt nie prosil o coop w Dead Space 3 - ale EA wie lepiej.
  • nie bylo powodu by Sim City zrobic online only (innego niz fakt ze to calkiem dobry DRM jest) ale EA wiedzialo lepiej no i byla z tego gownoburza.

 

 

To nie wina wymogu bycia online. Po prostu SimCity było fatalną grą pod każdym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, malpka napisał:

 

To nie wina wymogu bycia online. Po prostu SimCity było fatalną grą pod każdym względem.

To swoja droga, ale z tego co pamietam to przez tydzien od premiery to glownie online powodowal problemy i czynil ja z gry fatalnej zwyczajnie kompletnie nie grywalna.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda źle. Nie jestem jakimś psychofanem, ale lubie uniwersum. Plus lubię, tego typu gry, więc jak tylko będzie dobra historia to pewnie się skuszę. Oczywiście jak przyjdzie jej czas w kolejce :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie robi graficznie, ale czuję w tym gameplayu klimat Star Wars, akcja nie jest tak przesadzona jak np. w TFU z niszczycielami ściąganymi mocą z nieba - więc jestem na tak. Zbyt długo nie było jakiejkolwiek gry z SW single, więc z chęcią w tą zagram.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×