Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars Jedi Fallen Order

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, WahaczPL napisał:

Szału nie robi graficznie, ale czuję w tym gameplayu klimat Star Wars, akcja nie jest tak przesadzona jak np. w TFU z niszczycielami ściąganymi mocą z nieba - więc jestem na tak. Zbyt długo nie było jakiejkolwiek gry z SW single, więc z chęcią w tą zagram.

SW BF2 mial singla - mozna to ograc w EA access za 15pln. Lub obecnie w ramach 7 dniowego okresu probnego z okazji EA. 

W sumie lepiej darmo to ograywac. 

Po epickim otwarciu, nastapil marny zapychacz no i pod koniec znow bylo lepiej. 

Mozna ta gre (a jak czesc tutaj wie lubie porownania kulinarne) do czekolady nadziewanej, niby opakowanie mowi o delikatnym wysublimowanym smaku nadzienia. A tutaj okazuje sie ze to czekolada jest najlepsza, a nadzienie, mdle nijakie, i ogolnie psuje smak calkiem niezlej czekolady ktora jest w kolo niego. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - zapomniałem o SWBF2. Przy czym nawet gdybym nie zapomniał, to bym zmienił zdanie na "rozsądnej gry z SW single" - bo tak jak piszesz na zbyt wysokim poziomie nie stała i gdyby nie hejt, że w jedynce jej nie było, to na pewno nikt by jej nie stworzył, a tak wcisnęli na siłę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda jak OK ale nie wróżę długiego żywota, drugi obieg tydzien po premierze można brać po 180 zet... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.06.2019 o 18:34, Malakay napisał:

Gra wygląda jak OK ale nie wróżę długiego żywota, drugi obieg tydzien po premierze można brać po 180 zet... 

Jestem ciekaw co EA przy tej grze zmajstruje? Wydadza w odcinkach? Bo biorac pod uwage ze PC maja abonament Premier (z premierami na tydzien zanim te nie wyladuja w sklepach) za 60pln za miesiac. To kazdy z piecem moze sie rzucic na ta gre.

nie oszukujmy sie na PC gdzie drugi obieg nie istnieje to dobra opcja. (i tak wiem ze w na konsolach jesli ktos kupi, przejdzie i pogoni moze zaplacic mniej). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że to Disney wymusił powstanie tej gry. Sama ekipa Respawn potwierdziła że początkowo miała być to gra o zupełnie innej tematyce. Dopiero po interwencji EA została przerobiona na grę w świecie SW. Jestem ciekaw efektu bo przecież identyczną genezę miała Castlevania LoS a finalnie powstała jedna z lepszych gier poprzedniej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda dopiero wczoraj, ale... poczytałem, pooglądałem i dałem się namówić .

Zamówione przedpremierowo, na wszelki wypadek u Mikołaja, żeby nie wyszło, że dałem się nabrać EA.

Głód singlowej gry w świecie SW jednak wygrał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem ciśniecie po tej grze. Może nie wyglada powalajaco ale jeśli fabuła będzie dobra to wreszcie dostaniemy jakieś SW dla singla.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co znim nie tak? Powinien byc Rancor i ch**? Czy o co chodzi?

Krytyka dla samej krytyki.

 

Gra wygląda poki co strasznie nierówno, np. Wookie to jakaś grafika z ps2, ale ogólnie zapowiada się nieźle.

Nie mam nic przeciwko remiksu Tomb Raidera z Uncharted w klimacie SW.

Czepianie się bossa to jakaś abstrakcja, zwlaszcza w obliczu tego, co w uniwersum już widzielismy zarówno od Lucasa jak i Disneya.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba i chuj, nie jestem ultrasem gwiezdnych wojen, jestem tym z nielicznych których ulubiona częścią jest zemsta szitow czy jak to się zwało jak anakin stał się vaderem. Uwielbiam palpatine i wszystko co związane z sithami w tej serii, patrzę na gejpelje i się jaram dość mocno - mocniej niż na tlou2 które na pierwszy rzut wydaje się bez wyrazu. Sw zasługuje na fajna singlowa opowieść i taka tu się szykuje ... czy tylko ja widzę podobieństwo do aktora co grał jokera w serialu gotham w gownej postaci ? :o 

da6a150e8b137da0fdc57fee5642c1a3.jpg. O ten ten ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie boss też jest spoko. Tzn. wolę nieznane dotąd stworzenie na nieznanej dotąd planecie, niż wrzucenie kolejnego Sarlacca czy wspominanego Rancora. Uniwersum SW daje zbyt duży potencjał w kwestii różnorodności, aby ciągle eksploatować te same stworzenia. Co do gry to może jakoś epicko się nie zapowiada, ale to pierwsza gra single że Star Wars od wieeelu lat - więc wystarczy, aby trzymała dobry poziom i miała fajny klimat i to mi wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2019 o 20:16, Sithman napisał:

Czepianie się bossa to jakaś abstrakcja, zwlaszcza w obliczu tego, co w uniwersum już widzielismy zarówno od Lucasa jak i Disneya.

 

 

Po prostu wygląda jakby ktoś go wyciągnął z Castlevanii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Zapowiada się fajny singiel w uniwersum SW.  Chociaż  z grami w uniwersum Wojen Gwiazd ostatnio bywało różnie, więc jest spora szansa, że to spi......    

Ale liczę na ciekawą historię i będzie git. Ciekawi mnie jeszcze system walki, miecz świetlny daje duże pole manewru. Zastanawiam się czy będzie  w stylu soulsów czy raczej mashowanie :square:

A boss jest imo ok. Spokojnie mógłby siedzieć w kantynie na Mos Eisley i nie wzbudziłby niczyjej uwagi.. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo kiedy trial wbija do Origin/EA Access?

Bo nie ukrywam z mila checia sie zapoznam (pewnie bedzie to z jedna moze max 2 misje), ale zawsze lepsze to nizli kupno w ciemno. Choc tutaj tez podchodze ostroznie. SW BF2 jesli chodzi o pierwsza misje dostepna w trialu naprawde wypadal swietnie potem byla rownia pochyła az do koncowki ktora znow byla lepsza i epilogu.

Z drugiej strony to Respawn, UE4 (a nie frostbite), moze byc dobrze.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy jest embargo? Będą recenzje przed premierą? Mam akurat niewykorzystany urlop, a niema żywcem w. co grać ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Malakay napisał:

Do kiedy jest embargo? Będą recenzje przed premierą? Mam akurat niewykorzystany urlop, a niema żywcem w. co grać ;p 

smiem domniemac ze EA poszlo full EA i wszystko dopiero ruszy 15. 

Ich tlumaczenie obawa przed spoilerami. 

Ale moge byc w bledzie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do wyboru rudy jedi albo symulator chodzenia z drabiną na plecach od kojimy... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rudy jedi:banderas: symulator kuriera  może kiedyś jak wystarczy czasu.

Gra wchodzi na premierę, nie czytam recenzji, sam muszę to zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest ze w grudniu gra będzie za 169 albo 189 zet na psn w tej świątecznej promocji ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×