Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars Jedi Fallen Order

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Malakay napisał:

Najlepsze jest ze w grudniu gra będzie za 169 albo 189 zet na psn w tej świątecznej promocji ... 

OJ czy az tak szybko... maly spadek moze byc na czarny piatek ale tutaj nie spodziewalbym sie wiecej jak 10$. 

 

Dla mnie nie ma to znaczenia bo grac mam w co - sprawdze co rzuca w Access - jesli gra mnie zacheci wyladuje na liscie pozycji do ogrania. 

Jesli nie przekona mnie zbytnio (a fanem SW nie jestem) to ogram kiedy trafi do Access.

 

Niemniej fanom SW zycze aby gra spelnila ich oczekiwania!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam do wyboru rudy jedi albo symulator chodzenia z drabiną na plecach od kojimy... 
Wybór jest prosty, profesjonalny sim tragarza a nie jakieś laserki-blasterki dla dzieci. Mam nadzieję że pomogłem
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od godziny i jest klimacik. Pojawiają sie rozne babole, a to przenikanie przez przedmioty, a to zniknely dialogi przy scenie z „gitara” ... nie zrazam sie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar jutro wyrwać swoje pudełko, zobaczmy czy warto było czekać, nie jestem  bardzo napompowany ale ciekawy kolejnego singla.

Co by nie było i tak ogram:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar jutro wyrwać swoje pudełko, zobaczmy czy warto było czekać, nie jestem  bardzo napompowany ale ciekawy kolejnego singla.
Co by nie było i tak ogram:1_grinning:
Na jednym z polskich portali jest recenzja i gra dostała 9/10. Ogólnie recenzent się gra zachwyca

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzjami mało się sugeruję, bardziej to fragment rozgrywki i mniej więcej wiem czy dam radę zagrać.

Wielkim fanem nie jestem ale lubię to uniwersum i chętnie przeżyję przygodę jako młody padawan:darthvaderplz:

Mając możliwość ogrania singla albo męczenia się na multi w nowym Codzie wybór jest prosty dla mnie.

Fajnie że Respawn podjęło się tego zadania, bardzo dobrze wspominam Titanfall, i spokojnie mogę brać ich grę na premierę, może to dopiero początek i będę dalej rozwijać serię, całe uniwersum gwiezdnych wojen to skarbonka bez dna;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ale jakiś mały bo szybko się ściągnął nie wiem jak teraz sprawdzić wagę jak już jest pobrany.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Ok 350 mb


Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No powiem recki wyszly i jest jawi sie obraz ze jest bardzo dobrze. 

Gratulacje dla Respawn! 

 

Niemniej EA bedzie mialo teraz pewien problem wmawiali graczom i inwestorom ze to nie jest cos gdzie leza pieniadze, ze trzeba live services (ostania rozmowa z inwestorami mowi ze chca podwoic sily jesli chodzi o live services). 

 

A tutaj wyjdzie gra bedaca singlem, ktora zbiera wysokie noty, nie ma smiecia w postaci jakis z dupy wzietych lootboxow, boosterow progresu i innych gowien i nagle okazuje sie ze jest dobrze przyjeta. 

 

Oby im to w piety poszlo! 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wspominam jedi outcast, i jedi academy dlatego kupię. Pogram.. Jak skończę singla sprzedam, taki był plan. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś edycje specjalną na premierę? Bo mnie x kom powiadomił, że jest opóźnienie i gra będzie 18-tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ładne zachowanie z EA Access typowe EA
Na szczęście grę robiło Respawn i wyszło to serii na dobre. Nie byłem zainteresowany grą ale jak to taki hit to można by ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, helganin napisał:

Nie ładne zachowanie z EA Access typowe EA
Na szczęście grę robiło Respawn i wyszło to serii na dobre. Nie byłem zainteresowany grą ale jak to taki hit to można by ograć.

No tez jestem rozczarowany, mogli wydac demo mocno ograniczone. Zeby zachecic jeszcze wiecej osob.

No ale EA to EA.... cos zrobia dobrze cos innego spiernicza koncertowo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mogli ograniczyć do jakiegoś miejsca chociaż abyśmy mogli zobaczyć jak to chodzi, wygląda itd.

Dzisiaj w pracy pomyślałem że ogram sobie trial zobaczyć co to jest jak takie oceny a tu nie ma :/
No ale dobra jak to hit to ogrywam Heat do końca i biorę Jedi a Death Stranding poczeka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem już chwilę i gra to dark souls w świecie sw z elementami akcji kina jak uncharted czy wspinaczki. Grafika nie powala po takich grach jak spiderman czy uncharted lub gow. Pokazy były pewnie na dobrym PC jednak widać że to koniec tej generacji i respawn to nie nd. Minus to animacja bohatera a dokładnie jego nóg jak biegamy wygląda to czasem pokracznie strasznie jakby się plątały. Nasz kompan robocik słodki jak Wall-e fajnie zrobiony. Walka spoko zobaczymy jak więcej mocy odblokuję. Jednak jest blokada i dalej z mocami nie można iść puki nie pchniemy fabuły więc nie ma co farmić przeciwników za bardzo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Siudak83 napisał:

Pograłem już chwilę i gra to dark souls w świecie sw z elementami akcji kina jak uncharted czy wspinaczki. Grafika nie powala po takich grach jak spiderman czy uncharted lub gow. Pokazy były pewnie na dobrym PC jednak widać że to koniec tej generacji i respawn to nie nd. Minus to animacja bohatera a dokładnie jego nóg jak biegamy wygląda to czasem pokracznie strasznie jakby się plątały. Nasz kompan robocik słodki jak Wall-e fajnie zrobiony. Walka spoko zobaczymy jak więcej mocy odblokuję. Jednak jest blokada i dalej z mocami nie można iść puki nie pchniemy fabuły więc nie ma co farmić przeciwników za bardzo.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

zachecasz :)

Nie jestem jakims wielkim fanem souls i souls like - najdalej zaszedlem w The Surge 1 bo setting mi sie podobal, bardziej meczylem choc pare godzin pogralem w LOTF.

Wiec smiem domniemac ze SW:TFO to system a'la souls, ale wersja lite.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wersja light ale chodzi o formułę ja myślałem że całkiem jak uncharted a jednak nie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mini boss na normalu pozamiatał mną jak szmatą :) bydle miało mnie na 2 hity na normalu padł po chyba 10 próbach.
Co do samej gry, to tak jak piszą, jest to mix przygodówki typu Tomb Raider czy Uncharted - skakanie, wspinanie, explor a walka to taki klon soulsów, jest lock, pary, blok, rolki i uniki, mocny i słaby cios. Mamy też do wyboru dwa tryby graficzne połączone z mniejwięksmniejszymizymi fpsami. Same widoczki... lepsze w Death Stranding

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Mediaexpert, po wpisaniu kodu me-starwars-40 można kupić tą grę za 195zł.

 

Chyba sobie daruję czekanie na edycję deluxe z x-kom, bo Wasze komentarze nakręciły mnie jak cholera.

Zresztą chyba ogólnie jest jakiś problem z tą edycją we wszystkich sklepach. Dla kilku skórek nie wiem czy warto czekać, kiedy akurat wolny weekend się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Sithman napisał:

W Mediaexpert, po wpisaniu kodu me-starwars-40 można kupić tą grę za 195zł.

Wszedłem tu po to aby to samo napisać :) Korci strasznie bo niezła cena.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem właśnie i kod dziala
me-starwars-40

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zadziałało. Już mam do odbioru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×