Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars Jedi Fallen Order

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero co kupiłem Death Stranding, który i tak mało ogrywam bo ostatnio nie mam czasu, a przez te pochlebne opinię jutro lecę po swoją kopię na prosiaka. Promka w ME zrobiła swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj biegam po Zeffo, ależ ta mapa jest duża!

Dla fanów SW są niesamowite widoczki, np. zniszczone statki z Wojen Klonów itp.

Klimat wylewa się wiadrami z ekranu.

Coś czuję, że żeby ogarnąć wszystkie znajdźki i sekrety trzeba będzie spędzić z tą grą wiele godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg PowerPyx fabuła to 20h a drugie tyle czyszczenie map. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra jest zbyt familijna, po kilku godzinach przestała mnie angażować historia i gameplay zaczął nużyć ... a po tym zabiegu gdzie mam wracac całą mapę do samolotu zmieniłem poziom trudnośći na łatwy, może mi się uda przejść a jak nie to w przyszłym tyg gra wędruje na sprzedaż. A mogłem głupi słuchać ludzi i wybrać symulator kuriera :/ 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy lecieć fabularnie po kolei, czy np. obskoczyć Dathomirę zanim polecę na Kashyyk?

:35_thinking:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie leć bo i tak nie wejdziesz do większości obszarów bez odblokowanych mocy. Dla mnie fana star wars i souls like gra cudo. Grafa na PC z HDR robi miazgę. 22h na liczniku i myślę że się zbliżam do końca. Dziwi mnie trochę narzekanie że trzeba wracać do statku jak po odblokowaniu skrótów i odkryciu mapy chwilę to zajmuje.

 A i żeby zapisać nie trzeba odpoczywać wtedy nie respi mobow.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lecę fabularnie, to się zawsze sprawdza najlepiej. Rozumiem, że Dathomira nie jest na doczepkę jako bonus, tylko fabuła też nas tam zawiedzie?

 

Zgadzam się, że dla fana SW ta gra to gratka i ogromna przyjemność. 

Co do grafiki: jest nieźle, hdr robi robotę, widoczki są fajne, statki wygladają obłednie, ale też momentami bywa nierówno.

Włosy, woda czy futra Wookiech wyglądają słabo.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na każdą planete cię fabuła zaprowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz tylko olałem fabułę i zaraz po Zeffo wróciłem się z nową Mocą na Bogano. Warto, bo dość łatwo dostajemy tam niezły upgrade do miecza ;)

Czytałem, że na Dathomirze też go można znaleźć, ale chyba na Bogano łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zacialem się w tym grobowcu eilrama i już dobre 40 min nie mogę z niego wyjść.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem na 86% w 25h około. Oceniam 9,5/10. Zakończenie mega, nie spodziewałem się tego ;D Dawno mnie żadna gra tak nie wciągnęła aż sobie achievy chyba dobije do 100%.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można było w 21 wieku w pierwszej grze singlowej z star wars nie dać możliwości wyboru ścieżki jedi sith? Jakby Ubisoft robił ta grę była by o niebo lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli fabuła w tej grze jest dobra to możliwe że dzięki temu, że nie było takiego wyboru. Tak się wtrące do dyskusji :p

ograniczenie możliwości wyboru na potrzeby rozbudowy jednej, liniowej fabuły zawsze na propsie. 

tak ładnie piszecie o tej grze, że chyba ją sprawdzę przy jakiejś okazji. Fanem SW nie jestem, ale świat w miarę lubię a przede wszystkim lubię dobre gry :)

 

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie pograł Sithem, ale napewno nie w tej grze. Tu wszystko jest skrojone idealnie.

Marzeniem byłaby gra singlowa w podobnym stylu ale po ciemnej stronie Mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wciąga, siedząc w pracy nie mogę się już doczekać jak wieczorem odpalę konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak im sie będą słupki zgadzały to pewnie będzie druga część. A że przypuszczam większość woli dusić na odległość niż machać ręką, że to nie te droidy, to kontynuacja może być w nieco innych barwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:darthvaderplz:...

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem dwa poziomy, pokonalem mini bossa, zeskanowałem kilku wrogów a to wszystko bez sejwa po czym uspiłem konsolę. Po jej wybudzeniu gra zaliczyła zwis i cały progres poszedł się walić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja premierowa konsola sama się usypia jak sobie spokojnie gram, wczoraj na szczęście zapisało mi przy warsztacie, bo już myślałem że będę musiał powtarzać cała sekwencję.

Lokacje są rozbudowane, można się pogubić, sporo jest biegania.

Dla mnie bardzo fajna gierka a dlaczeg0? Bo chce do niej wracać, powoli zaczynam też zbierać te skrzynki i sekrety w miarę możliwości ale tutaj to sobie nie żałowali, zastanawiam się czy będzie mi się chciało wszystko zebrać, inne gry czekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłapałem w sumie jednej informacji tutaj od Was (może pisaliście, po prostu mi nie wpadło w oczy).

Fabuła jest jakaś taka w miarę konkretna? Historia, bohaterowie, dialogi na poziomie wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest w porządku, może jeszcze za daleko nie doszedłem i pełny obraz będę miał po skończeniu wątku głównego, ale nie spieszę się zbytnio bo design lokacji robi na mnie wrażenie nawet na amatrce, czasem trochę przytnie ale taki już urok starej konsoli.

Miałem już moment zaskoczenia i uzupełnienia historii, walka z ciemną stroną jak to bywa w tym świecie, nasz jedi wydaję się bez skazy a jak to się skończy to sam jestem ciekawy.

Bohaterowie, jak na razie są dobrzy i źli a czy potem coś się zmieni, mam nadzieję że będzie jakieś zawirowanie w tym temacie, nie są irytujący, dialogi proste i nie przesadnie dużo, emocji jakiś wielkich nie przeżyłem, ale dużo eksploracji, walka mieczem daję radę, sporo uników, dużo bloków, mamy tylko miecz więc strzelanie odpada.

Trzy drzewa rozwoju, punkty nawet szybko się zdobywa, można resetować przeciwników jak w DS/Sekiro, przyda się, komuś do farmienia albo wbijania trofeów.

Nie będąc fanem można wziąć w promocyjnej cenie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, manoszek napisał:

Na razie jest w porządku, może jeszcze za daleko nie doszedłem i pełny obraz będę miał po skończeniu wątku głównego, ale nie spieszę się zbytnio bo design lokacji robi na mnie wrażenie nawet na amatrce, czasem trochę przytnie ale taki już urok starej konsoli.

Miałem już moment zaskoczenia i uzupełnienia historii, walka z ciemną stroną jak to bywa w tym świecie, nasz jedi wydaję się bez skazy a jak to się skończy to sam jestem ciekawy.

Bohaterowie, jak na razie są dobrzy i źli a czy potem coś się zmieni, mam nadzieję że będzie jakieś zawirowanie w tym temacie, nie są irytujący, dialogi proste i nie przesadnie dużo, emocji jakiś wielkich nie przeżyłem, ale dużo eksploracji, walka mieczem daję radę, sporo uników, dużo bloków, mamy tylko miecz więc strzelanie odpada.

Trzy drzewa rozwoju, punkty nawet szybko się zdobywa, można resetować przeciwników jak w DS/Sekiro, przyda się, komuś do farmienia albo wbijania trofeów.

Nie będąc fanem można wziąć w promocyjnej cenie;)

Pytanko mam, grasz na PRO czy bieda edyszyn? Słyszałem że gra łapie często spadki klatek, mocno odczuwalne to jest? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mesutOzimna bieda edyszyn, wersja premierowa, są spadki odczuwalne, głownie podczas dynamicznej walki, z większa grupą przeciwników.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

@mesutOzimna bieda edyszyn, wersja premierowa, są spadki odczuwalne, głownie podczas dynamicznej walki, z większa grupą przeciwników.

Dzięki za odpowiedź, chyba trzeba się trochę wstrzymać może uda im się poprawić optymalizacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×