Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 5

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli postawi takie ultimatum to bedziemy

dostawali gry z kiepska liczba detali, doczytami tekstur itd bo producent bedzie musial za wszelka cene zapewnic te durne klatki i rozdzielczosc .. ta cena beda detale. Chrzanie 60fps, wole ladniejsza grafike

Widzisz ja myślę tak samo... Jeżeli mam tylko wybór na XboxOne X (a bywa że twórcy dajo taka możliwość) zawsze idę na grafe...

 

Rozumiem multiplayer, dużo się dzieje, mało czasu mamy na widoczki, liczy się szybką wartka akcja wtedy niech będzie 60 fpsów 12_slight_smile.png

 

Natomiast w singlu jeżeli się da zawsze wybieram grafe i powiem tak:

 

Jeżeli 60fpsow ma być obarczone dużymi brakami/kompromisami graficznymi, to dzięki Ja zagram w 30 ale max detale....

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby mi dali wybór to jasne, że usawiłbym 60klatek plus jakis checkerboarding z 1440p do 4k niż 30klatek i natywne 4k. Pewnie bym się troszke pobawił ustawieniami żeby zobaczyć różnice ale ostatecznie w zdecydowanej większości gier (nawet single player) cenie sobie płynność ponad rozdzielczość. Jasne, że czasem fajnie zobaczyć jak wygląda lokacja w najwyższej możliwej jakości ale podczas samej rozgrywki wątpię żebym zwrócił uwagę na fakt że gram w niższej rozdzielczości, natomiast jeśli chodzi o framerate to różnica między 30 a 60 fps jest w moim przypadku bardzo odczuwalna 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To po grzyba ci telewizor 4K? :vxoAZzf:
Bany gra w 720p dzięki temu ma jeszcze wincyj klatkuf bo ze 120 wyciąga...

Walić 4k w 30fpsach,walic FullHD w 60, tylko 720 w 120....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 klatek negatywniej wpływa na wrażenia z gameplayu niż nizsza rozdzielczość gdzies pomiędzy 2k i 4k. Wielu dojrzałych graczy tak uważa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, trochę to gadanie nie ma sensu. Trzeba czekać i tyle, zobaczymy konsole, gry i wtedy będziemy dyskutować. Przykładowo zaraz po ujawnieniu kilku informacji o ps5 parę dni temu, mówiono o tym, że konsola ma kosztować $499, a koszt produkcji $600. Wczoraj czytałem, że konsola ma kosztować max $399 i na pokładzie znajdzie się Ryzen5 3600G. Tak więc, co dzień to nowe plotki. Musimy czekać!

 

ps. Osobiście wolę droższą konsole i mocniejszą 

Edytowane przez tommy09
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, nie słuchać tych pierdół banego.

Trzeba czekać na zapowiedź i konkretne informacje teraz to może być wszystko co powie wróżbita Maciej:listek:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszekto, że nie masz w tej kwestii zbyt wiele do powiedzenia zważywszy twój jedyny gamingowy setup (vanilka+TV HD) nie znaczy, że osoby bardziej kompetentne nie mogą podyskutować na temat co jest dla nich ważne jeśli chodzi o kolejną generacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym dyskutować? Tak naprawdę wiemy tylko to, że ps5 będzie bazować na Ryzen+Navi i tyle. Codziennie dostajemy różne informacje odnośnie specyfikacji konsoli, to że konsola jest potworem, a na drugi, że jest to budżetówka. Można tak dyskutować cały czas, tylko po co? jeśli nie mamy szczegółów odnośnie specyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tommy09 napisał:

Ale o czym dyskutować? Tak naprawdę wiemy tylko to, że ps5 będzie bazować na Ryzen+Navi i tyle. Codziennie dostajemy różne informacje odnośnie specyfikacji konsoli, to że konsola jest potworem, a na drugi, że jest to budżetówka. Można tak dyskutować cały czas, tylko po co? jeśli nie mamy szczegółów odnośnie specyfikacji.

po to żeby nabijać posty :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, hacker25 napisał:

po to żeby nabijać posty :smart:

szczyt hipokryzji 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gra z obecnej generacji uruchomiona na przyszłej, ale i tak robi wrażenie. Open worldy zyskają bardzo dużo na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorac pod uwage zwrot Sony o 180 stopni w temacie wstecznej kompatybilnosci.

Przyznaje wszem i wobec bylem w bledzie twierdzac iz Sony moze olac ta funkcjonalnosc.

Oczywiscie nie musze mowic ze to dla mnie bardzo dobra wiadomosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biorac pod uwage zwrot Sony o 180 stopni w temacie wstecznej kompatybilnosci.
Przyznaje wszem i wobec bylem w bledzie twierdzac iz Sony moze olac ta funkcjonalnosc.
Oczywiscie nie musze mowic ze to dla mnie bardzo dobra wiadomosc.
To w sumie ja na premierę wezmę a chuj, skoro będę miał mocniejszy sprzęt do grania w moją bazę gier :)

Zresztą nowego Xbox też wezmę na premierę

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie poczekam jak sytuacja się rozwinie po premierze.

Po przesiadce na XOX mam tyle grania, że spieszyć się nie muszę z wyborem nowego sprzętu.

Sony nadszarpnęło moje zaufanie przy premierze ps4 i jeszcze przez kolejne 2 lata , ale to nie znaczy, że do nich nie wrócę.

Nie jestem przyspawany do sprzętu jednego producenta, a na dwie konsole nie mam czasu.

Poczekam, ocenię i wybiorę co najlepsze dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sithman napisał:

Ja sobie poczekam jak sytuacja się rozwinie po premierze.

Po przesiadce na XOX mam tyle grania, że spieszyć się nie muszę z wyborem nowego sprzętu.

Sony nadszarpnęło moje zaufanie przy premierze ps4 i jeszcze przez kolejne 2 lata , ale to nie znaczy, że do nich nie wrócę.

Nie jestem przyspawany do sprzętu jednego producenta, a na dwie konsole nie mam czasu.

Poczekam, ocenię i wybiorę co najlepsze dla mnie :)

I to wlasnie moim zdaniem dobrze rozegral MS, mowil o iteracyjnosci sprzetu. 

Czyli wydajemy nowe konsole z wsteczna. Jesli dobrze to rezegraja (a pamietajmy ze zarabia sie na sprzedazy gier i uslugach bardziej nizli na sprzecie) to XOX moze dalej byc spierany przez kolejnych pare lat. To daje idealna pozycje (poki oczywiscie grajacego zadowala jakosc grafiki i plynnosc) na przeczekanie tychze paru lat przed wyborem kolejnej konsoli. Bo co za roznica czy ktos kupi gre/XGP na XOX czy Anakonde? MS kasuje z tego swoja dzialke. 

 

Niemniej wsteczna w PS5 cieszy, ale sam tez podchodze spokojnie i bej hajpu na nowe sprzety. Aktualnie mam PS3 (jest pare gier ktore chce tam ograc ale ciezko mi sie zebrac), lapciaka (i dodatkowo GeForce Now). Grania na lata co powoduje ze moge poczekac przed zakupem. Tymbardziej ze nie wiadomo czy znow ze bedzie jakies pol generacji. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, MagEllan napisał:

I to wlasnie moim zdaniem dobrze rozegral MS, mowil o iteracyjnosci sprzetu. 

Czyli wydajemy nowe konsole z wsteczna. Jesli dobrze to rezegraja (a pamietajmy ze zarabia sie na sprzedazy gier i uslugach bardziej nizli na sprzecie) to XOX moze dalej byc spierany przez kolejnych pare lat. To daje idealna pozycje (poki oczywiscie grajacego zadowala jakosc grafiki i plynnosc) na przeczekanie tychze paru lat przed wyborem kolejnej konsoli. Bo co za roznica czy ktos kupi gre/XGP na XOX czy Anakonde? MS kasuje z tego swoja dzialke. 

 

Niemniej wsteczna w PS5 cieszy, ale sam tez podchodze spokojnie i bej hajpu na nowe sprzety. Aktualnie mam PS3 (jest pare gier ktore chce tam ograc ale ciezko mi sie zebrac), lapciaka (i dodatkowo GeForce Now). Grania na lata co powoduje ze moge poczekac przed zakupem. Tymbardziej ze nie wiadomo czy znow ze bedzie jakies pol generacji. 

 

Myślę, że za te gry na ps3 już się nie zabierzesz :D 

 

Mag, gdy tak czytam Twoje eseje i powieści o ilości do ogrania, to mam wrażenie, że jesteś albo nieśmiertelny, albo przed Tobą wizja życia minimum 900 lat :xzibit:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno przesiadłem się na PC i bardzo się z tego powodu cieszę. Nie trzeba się martwić o wsteczną kompatybilność, czasy ładowania, czy za niskie frame rate'y, a jedynym problemem są gry w nie tym sklepie :yao:  Jedyne co mnie może przekonać do zakupu PS5 to gry w na wyłączność od Sony. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD podczas premiery nowych Ryzenów i Radeonów potwierdziło, że będą one wykorzystywane w nowym Playstation.

D7iosd8X4AA4qjU.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki patent 

 

PS5%20wygl%C4%85d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] Taki patent 
 
PS5%20wygl%C4%85d.jpg
Yusuhiro?

Chyba Yusuhiro Ootori...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie. 

bedzie to albo zbierac kurz, albo nim dmuchac na wszystkie strony. 

Toz to kosmiczne niczym projekt MadBox jesli ktos jeszcze pamieta koncepty tej konsoli. 

Pozostaje liczyc ze gora tego czegos bedzie demontowalna i ze bedzie to sam plastik ktory po prostu bedzie mozna z kurzu oczyszczic. 

 

MadBox:

Spoiler

2019-01-22-image-5.jpg

dwes4arv4aawn1h-100784584-large.jpg

unnamed-file-920x690.jpeg

 

no ten pozniej nieco pozniejszy wyglada juz lepie

 

12342_Mad_Box_7bceb0e8d92849be5c049250cd

 

 

Bez kitu jesli XO Scarlett dalej pozostanie boxem wygladajacym jak stary magnetowid w formie prostego prostopadloscianu to chyba wybiore prostote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×