Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 5

Rekomendowane odpowiedzi

mnie tylko interesuje czy będzie wsteczna kompatybilność, jakie tytuły na start i cena pudełka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam w sumie bez różnicy jak będzie wyglądało, byle by nie była wielka jak pierwszy Xbox one i żeby była cicha. Reszta dla mnie nie ma znaczenia. I tak to tylko kawał plastiku który będzie leżał w półce

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna rzecz.... Nostalgicznie się robi, jak powrót do lat 80/90... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko kompatabylilnosc wsteczna, czy będzie pełna, czy będzie dotyczyła też cyfrowych wydań, może jakoś tam wygląd, ale raczej zachowają minimalistyczny bryłe.

Co do ceny o. 3-3,5k prognozowane i akceptowane przezemnie.

Chyba że odjebia jak kiedyś, że konsole że strata sprzedawali aby rynek zgarnąć....

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie pełnej wstecznej kompatybilności to na pewno nie kupię na premierę. Zbyt dużo tytułów mi zostanie z obecnej generacji do ogrania.  A pierwszy rok nowej i tak będzie jałowy, cokolwiek by nie zrobili...   Oczywiście wolałbym te zaległe tytuły ogrywać na nowej konsoli :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Prezentację powinien prowadzić David Hasselhoff :xzibit:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by pasował Antonio Banderas :-P

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o premierze PS5 w maju 2020?

 

Przesunęli parę gierek, więc coś musi być na rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100% 4 kwartał 2020. Nic prędzej. Przecież na gwiazdkę 2020 musi być do kupienia dla dzieci :23_stuck_out_tongue_closed_eyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ssd cartridge w PS5 potwierdzone.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skok na kasę :kaz: Sony najwyrazniej będzie doić graczy na  sprzedaży dysków ssd kompatybilnych tylko z ich sprzętem. Zakładam, że cena takiego cartridge będzie znacznie wyższa niż porównywalny dysk SSD third party...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo no to czekam co MS pokaze. 

A tak serio wiele zalezy od tego ile bedzie wbudowane w konsole i jej ceny. Rownie wiele zalezy od tego ile te pantentowane przez sony kardridze z dyskami beda kosztowac. 

Bo jak odwala nr z PS Vita z cenami pamieci, to ja pewnie dluuugo poczekam z zakupem nowej generacji nie spieszy mi sie. 

 

W PS4 mimo czasow ladowania i innych doceniam to ze mam 2TB HDD i nie brakuje mi miejsca. (niestety dysk wymienialem, zanim Sony dodalo opcje instalacji na zewnetrzym). 

 

Robi sie ciekawie.... zobaczymy jak bedzie dalej. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jeżeli potwierdzą się plotki, że Sony będzie sprzedawać konsolę z dyskiem powiedzmy 1tb a opcjonalnie będzie można dokupic 2-3 tb dysk zewnętrzny to jest to imo dobra wiadomość.  Pozwoli to zbić bazową cenę konsoli, bo wiadomo, że dysk jest jej najdroższą składową. Z drugiej strony jak ktoś będzie potrzebował więcej miejsca to będzie miał taką możliwość.  Inna sprawa, że kartridże na pewno tanie nie będą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam dysk 1TB styknie, ogrywam max 2 gry jednocześnie, w PS5 pewnie będzie siedział 1TB m2, bo mniejszego niż 1TB to chyba nie dadzą.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile będą zajmować gierki pod koniec następnej generacji skoro już teraz niektóre powoli dobijają do 200GB

Nie zdziwię się jak 1TB okaże się za mało na 2 większe gry za jakiś czas.

Jeśli ktoś będzie współdzieli konsole z członkiem rodziny to bez ekstra dysku się raczej nie obejdzie

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam dysk 1TB styknie, ogrywam max 2 gry jednocześnie, w PS5 pewnie będzie siedział 1TB m2, bo mniejszego niż 1TB to chyba nie dadzą.
 
 
 
 
M2 raczej wątpię, cena za mocno rośnie

BTW będą dyski kartridże to już widzę te dyski z listami gier, na tym mam to, na tym mam to...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego dodają taką opcję. Jak komuś przestanie wystarczać bazowa pojemność, będzie mógł dokupić dodatkowy dysk. Jednocześnie bazowa cena konsoli nie będzie musiała być podbijana przez koszt dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie gdyby chociaż dali opcje wymiany/kupna gier na tych dyskach ale gry pewnie będą przypisane do kont...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skok na kasę jak karty do VITY 2.0 

 

Tam za 1GB wołano sobie 10zł przy największej pojemności

 

Patrząc że SSD są drogie same w sobie, jeżeli to ma być obrandowane w formie hipsterskeigo kartridża to będzie kosztować z 800 zł za 512GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×