Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 5

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, princ18 napisał:

Na tych wszytskich abonamentach to narazie najlepiej wychodza gracze pctowi. Masz jeden sprzet grasz w wszytskie gry ms i juz niektore exy sony. Jak ktos chce to i gry od ns tez ogra. 

 

Bardzo interesujaca uwaga. 
I zgodze sie ze nawet ci z nazwijmy to nie uber high endowym sprzetem korzystaja na tym najbardziej. 
Z tym ze zawsze jest jakies ale. 

  • + Origin Access - ma wiecej gier nizli konsolowy odpowiednik, w tym czesto wysoko ocenione Indyki i troche gier od innych niz EA wydawcow. 
  • + Origin Access Premier - jesli ktos nie ma cisnienia na posiadanie gry w formie cyfrowej, to moze taniej (60pln/mc) ograc gry w lepszych cenach. Od mid-tier pokroju A Plague Tale of Innocence, po ostanie singlowe Star Wars.
  • +/-- XGP PC - plus bo z racji bety jest za pol ceny (19pln/mc), minusy: mniejsza ilosc gier, problemy z uzytkowaniem (jak np nie zwalnianie miejsca na dysku bo odinstalowaniu gry)
  • -- PS Now - czy da sie grac? da sie. Ale czy to dobre doswiadczenie? Polemizowalbym bazujac na 7 dniowym trialu. Artefakty kompresji to najmniejszy problem, ale te potegowane sa przez rozdzialke 720p w ktorej jest stream (a potem na PC upscale do rozdzialki docelowej), juz w 1080p wyglada to tak se, w rozdzialkach wyzszych musi wygladac slabo. No i najwiekszy problem lag. Moze nie jest to mucha w smole, ale protagonista w oleju. Tutaj wiele zalezy od gry i gracza. Czy mozna przywyknac do laga - tak. Tylko ze to tez jest indywidualne, a dwa ze jesli wczesniej gralismy z mniejszym to ten mimo "wytrenowania" bedzie dalej dawal mniejsze lub wieksze odczucie ze cos jest nie tak. W skrajnych przypadkach gry staja sie ledwie grywalne lub niegrywalne. 

Patrzac na ta liste nie sposob sie nie zgodzic ze faktycznie ludzie z PC moga skorzystac bardziej. 

Niemniej XGP na Xbox jest naprawde mocarny moim zdaniem. Jesli wezmiemy pod uwage stosunek zawartosci do ceny. 
PS Now (w tym opcja DL) ma ten problem ze mimo wiekszej liczby gier jednak sporadyczniej oferuje w swieze pozycje. Druga rzecz wg Sony usluga dostepna jest dla 70% posiadaczy PS4, ale to dalej zostawia 30% ktore oficjalnie dostepu nie maja. Po ostaniej obnizce cenowej oferta nieco zyskala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Internety się śmiejo z Xboxa a tu taki paszczur.....:FailFish:

 

 

ps51.jpg

 

ps54.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te rendery już są oficjalne? Jeśli tak to konsola się przynajmniej zmieści na małej półeczce pod nieproporcjonalnie dużym telewizorem przeciętnego Polaka :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd nie ma znaczenia, ciekawe jaka będzie moc, xbox odleciał ładnie, zobaczymy co zrobi sony.

Nie przejmuję się tak mocą bo pewnie na premierę będę grał na zwykłym tv i kupował gry na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sLk napisał:

Internety się śmiejo z Xboxa a tu taki paszczur.....:FailFish:

 

 

ps51.jpg

 

ps54.jpg

 

To są na szczęście tylko amatorskie rendery stworzone przez fana. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rendery, rendery, ale nie prezentują się najlepiej....  Mam nadzieję, że sony nie pójdzie tą drogą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klina pod koło ciężarówki się nada. W sumie jak położy się ją na plecach to i mojego opla utrzyma. Propsy dla sony za funkcjonalność.

Edytowane przez piachu00
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wyglądem i moc mocą, będą liczyć się jak zwykle gry. Wątpię, aby jedna czy druga konsola była jakoś znaczniej mocniejsza. Ps3 vs X360 i ps4 vs X1 praktycznie pod względem wydajnościowym to ten sam poziom. Ja na ten moment wybieram ps5. Czekam na nowego Spider-man'a i mam nadzieję na remake DEMON'S SOULS!!! Według mnie MS jest "100 lat za murzynami" za Sony względem gier, chociaż mocno kibicuję zielonym. Mocniejsza konkurencja, lepiej dla nas.

Edytowane przez tommy09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Nóżka napisał:

 

To są na szczęście tylko amatorskie rendery stworzone przez fana. 

Chyba fana xboxa :p

z drugiej strony, skoro fil zrobił konsole która wygląda jak stojak na noże, to może kaz chce być dobrym kolegą i robi konsole, która wygląda jak opiekacz do kanapek. Nie wiadomo.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, xavris napisał:

Chyba fana xboxa :p

z drugiej strony, skoro fil zrobił konsole która wygląda jak stojak na noże, to może kaz chce być dobrym kolegą i robi konsole, która wygląda jak opiekacz do kanapek. Nie wiadomo.

 

Narzekasz na opiekacz? Zczekdysautuj to:

 

 

 

Zaskakujące, że te wszystkie rendery robią ludzie, którzy chyba nie życzą dobrze nowej konsoli sony....

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki wygląd mi zdecydowanie bardziej leży. Tylko trzeba będzie pokombinować z dobraniem obrusika, ale coś się wymyśli :p

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Taki wygląd mi zdecydowanie bardziej leży. Tylko trzeba będzie pokombinować z dobraniem obrusika, ale coś się wymyśli :p

 

Na tym filmiku ps5 wygląda jakby było zrobione z adamantium  :biggrin: Jeżeli pójdą w tą stronę, to zdecydowanie trzeba będzie:

 

ps4-w-polskich-domach_2017-01-28_22-56-3

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, każdy sprzęt przyda się do gospodarstwa domowego.

comment_qMdnnVbIC06fakOD4WVW6vaDJmlktGJq

 

Edytowane przez hacker25
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, hacker25 napisał:

Co by nie mówić, każdy sprzęt przyda się do gospodarstwa domowego.

comment_qMdnnVbIC06fakOD4WVW6vaDJmlktGJq

 

 

To ja już zdecydowanie wolę stojak na noże od Phila...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym rozważył kupno Xboxa gdyby nie Phil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, bany® napisał:

Ja bym rozważył kupno Xboxa gdyby nie Phil

Ja bym rozważył kupno xboxa gdyby mieli jakieś gry  :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:LUL:

 

Wydaje mi się że projektanci Xboxa zerżneli design od Xiaomi air purifier 

original-xiaomi-smart-mi-air-purifier-ai

Edytowane przez bany®
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej droga jaką obierze Sony, tak mi się wydaje. Na CES nigdy nie było jakiś szczegółów odnośnie PlayStation. Zawsze telefony i TV. Sony miało chyba zrezygnować ze swoich telefonów, więc może coś w ten deseń.

 

Nie ukrywam, że bardzo chciałbym poznać jakieś nowe szczegóły PS5, ale poza wyglądem i ceną to już chyba mniej więcej wszystko wiemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto obstawia, że nowy PS będzie pionowy jak Xbox :1_grinning:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że nie będzie. Moja szafka RTV też ma taką nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się wyjaśniło dlaczego Sony nie wspomniało nic o wstecznej na CES.

Im cały czas chodziło o wsteczną kompatybilność pada... nowy dualshock 5  będzie działał z PS4 :smart:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×