Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 5

Rekomendowane odpowiedzi

Cerny powie, że konsola ma tyle a tyle terków, konsole można włączyć padem i tyle. Nie liczyłbym na jakieś mięso, a już tym bardziej wygląd konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przełączam, rzeczywiście uja pokażą tylko same cyferki i wykresy dają.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to prezentacja pod developerów, a nie graczy :) Było wczoraj mówione, że tylko specyfikacja będzie i jak kogoś interesują szczegóły to warto posłuchać.

Wiadomo już, że wsteczna tylko dla PS4, brak info o zeszłych generacjach. Może przez PS Now, ale to domysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po kiego grzyba promowali to w swoich socjalkach, gdzie znajdują się ich klienci? Ta konferencja miała charakter typowo pod jakichś developerów czy ludzi którzy się takimi słupkami czy cyferkami interesują. Czyli prawie nikogo, biorąc pod uwagę masowego klienta. Oni tam wszyscy pozasypiali. Moim zdaniem źle podeszli do tematu. Mogli sobie odpuścić ten event, a zwyczajnie opublikować informację poprzez Eurogamera. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już druga sprawa. Pewnie myśleli, że ludzie będą fapać do cyferek, ale od dawna już wiemy, że nie tędy droga, ale jak widać w Sony wiedzą lepiej. Internet nie zostawi na nich suchej nitki, szczególnie, że bebechy są słabsze od X'a. Chyba tylko SSD jest lepszy no i oczywiście 3D Audio, gdzie będzie panu Cernemu posyłać zdjęcie naszego ucha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada sie ciekawie, pozyjemy zobaczymy. o PS i czytam o ogladam ta konfe.

Dobrze ze spalem, od 17 bo jakbym nie spal to bym na pewno zasnal.

 

Czy na forum cisza w info w temacie XSX - MS nie mial zadnego filmiku tylko zaczal robic prezentacje dla redakcji jak to tam bylo?

 

Ogolnie uwazam ze niezaleznie od globalnej sytuacji ktora oczywiscie mocno krzyżuje plany.

Ale jesli Sony planowalo odpuscic E3 i zrobic prezentacje konsoli w formie gadki dla devsow to moim zdaniem zly pomysl. Rownie zly jak MS pospieszna konfa na ktorej pokazali VHS dla wszystkich z TV,TV,TV,Sport, Sport, TV.

 

Na chwile obecna - MS moze byc ciut lepszy, pelna wsteczna plus XGP. Powiem ze jestem zainteresowany.

Sony - kupi sie pod koniec generacji zeby ograc EXy (w tej bylo tego moze nascie sztuk tych ktore mnie interesowaly).

 

Ale nie mowie ze to sie nie zmieni - bo jak zwykle z zakupem poczekam choc do drugiej rewizji sprzetu.

 

I nie wiem czy te firmy sie umawiaja ze co druga generacje jedna bedzie ciut lepiej od drugiej wypadac czy co....

 

no nic to milego grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, MagEllan napisał:

No to zapowiada sie ciekawie, pozyjemy zobaczymy. o PS i czytam o ogladam ta konfe.

Dobrze ze spalem, od 17 bo jakbym nie spal to bym na pewno zasnal.

 

Czy na forum cisza w info w temacie XSX - MS nie mial zadnego filmiku tylko zaczal robic prezentacje dla redakcji jak to tam bylo?

 

Ogolnie uwazam ze niezaleznie od globalnej sytuacji ktora oczywiscie mocno krzyżuje plany.

Ale jesli Sony planowalo odpuscic E3 i zrobic prezentacje konsoli w formie gadki dla devsow to moim zdaniem zly pomysl. Rownie zly jak MS pospieszna konfa na ktorej pokazali VHS dla wszystkich z TV,TV,TV,Sport, Sport, TV.

 

Na chwile obecna - MS moze byc ciut lepszy, pelna wsteczna plus XGP. Powiem ze jestem zainteresowany.

Sony - kupi sie pod koniec generacji zeby ograc EXy (w tej bylo tego moze nascie sztuk tych ktore mnie interesowaly).

 

Ale nie mowie ze to sie nie zmieni - bo jak zwykle z zakupem poczekam choc do drugiej rewizji sprzetu.

 

I nie wiem czy te firmy sie umawiaja ze co druga generacje jedna bedzie ciut lepiej od drugiej wypadac czy co....

 

no nic to milego grania

 

To coś co się odbyło wczoraj o 17 utwierdziło mnie w przekonaniu że jedyny słuszny dla mnie wybór na tą chwilę to napewno XSX.Myślę że po prostu Microsoft zaskoczył lekko niebieskich swoja specyfikacją i stąd taka dziwna specyfikacja sprzętu z już podkręconym zegarem.Chyba że po roku od premiery chcą wprowadzić ps5pro  z ostateczną specyfikacją.Nie wiem ale się dowiem:4_joy::4_joy:Nie wiem co chca osiagnąć opóznionym pokazem ps5 ale taki obrót sprawy powinnien wykorzystać Microsoft i dojebać im teraz z grubej rury może się w końcu obudzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co, świetna konferencja Sony....     Skutecznie ostudzili zapędy wszystkich oczekujących na nowy sprzęt sony :30vm3cw:

 

1781616908.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szału nie zrobili,sam jak skonczyłem oglądać to miałem niesmak. dopiero jak dziś obejrzałem materiał DF to jenak zacząłem mieć nadzieje że nie będzie z tą konsolą tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MR ART PL

No zobaczymy. Moim zdaniem Sony ma problem z ogarnieciem jakiegos przeslania marketingowego.

 

MS pomijanac ze iles tam servisow podchycilo temat ma sam z siebie informacji nie za duzo ale za to ladnie podane.

List of Phila, wymieniajacy takie czy inne nowinki techniczne, wizualizacje tego jak zbudowana jest konsola i przyznam ze tutaj uwazam ze projekt tego boxa jest bardzo przemyslany jesli chodzi o to co gdzie jak. Informacje o tym ze bedzie szybki restore gry, pokazali pada. Podali specyfikacje chwalac sie cyferkami (a kto im zabroni).

Do tego informuja o tym co juz maja czyli wsteczna (i ze dalej ja rozwijaja) oraz XGP ktory ma byc dobrym miejscem zeby zaczac przygode z grami.

 

Wracajac do Sony - pokazali logo! i dlugo dlugo dlugo nic. No tak mozna budowac niby oczekiwania, ale mozna tez i hajp train wykoleic.

Wczesniej tez nie bardzo sie okreslali ze stosunkiem do EXow co fanatykow (ale tez i normalnych fanow) troche denerwowalo, H:ZD na PC, ale potem infomacje taka sliska no przygladamy sie temu co i jak. Co tez tych ktorzy uwazaja ze to EXy sa wyznacznikiem troche ubodlo.

Wracajac do Cernego no ok spoko prezentacja moga byc interesujaca na GDC ale, dla reszty? Reszta chce czegos bardziej namacalnego nizli tak czasy ladowania beda lepsze (i pewnie z roznic jak do tego obie firmy podeszly a takze dyskow lepsze w wypadku PS5). Ale to niewiele ludziom mowi. Tutaj potrzeba wejscia z impetem - jak to bedzie wygladac, jaki pad, jakies glupie benchmarki nawet jesli to maja byc czasy ladowania gier z tej generacji.

 

Ja kibicowalem MS i rozwazam od nich konsole bo 90% ogrywanych gier to u mnie multiplaformy i tak. Ale patrzac na przyklad PS3 jak i XO to ten co zostaje z tylu musi gonic. I pokazac ze warto. MS przegral na starcie tak sromotnie ze nawet zeby konsole za 60$ rozdawali dolaczajac ja do zakupy gry to pewnie i tak by nie nadrobil. Ale przez cala generacje mogl mowic patrzcie staramy sie, i faktycznie zaczeli wsteczna, potem nie pamietam co bylo pierwsze XGP czy XOX jedno to fajny abo a drugie to pokazanie ze przegralismy po calosci ta generacje ale jednak wierzymy w moc i mamy mocniejsza konsole (prosty acz dobry przekaz marketingowy).

Jesli chodzi o PS3 to sony sie podlozylo troche (no nie az tak jak MS z XO) i musialo gonic, i gonilo miedzy innymi naprawde fajnym plusem szczegolnie pod koniec generacji.

Mialo fajne gry w ktore gralo mi sie dobrze itd itd.

 

Wiec pytanie czy jak Sony nie zostanie mocno z tylu to jak bedzie probowac przyciagac uzytkownika. No byle by nie pomyslem zeby wydawac EXy na PC bo mam wrazenie ze to moze doprowadzic do bólu niektorych graczy. 

 

@sLk- takie wrazenie mozna odniesc jak sie czyta komentarze. Ja do marek sie nie przywiazuje (niewazne telefon, konsola, lapciak, tv, samochod). Ale ludzie sie podzielili na tych co dalej kibicuja mocno PS i mowia no dowala do pieca exami, wiec i tak wybieram PS, takich co dodaja tak PS ale nie na premiere, takich co nie sa szczegolnie zwiazani z marka i mowia no to chyba Xbox. Jesli na bazie takich komentarzy mialym wysnuwac wnioski to na starcie PS przegra z XO. Ale cena tez zrobi swoje a tej nie znamy.

 

@Toomek- ale DF tez bardziej domniemaja, znaja sie na tym ale to jak bedzie z konsola to sie okaze jak obie wyjda i DF bedzie mialo wiecej roboty nizli mocy przerobowych. Zle to moim zdaniem nie bedzie, ale rewelacyjnie pewnie tez nie. Wiele tez zalezec bedzie od ceny. Bo jesli roznica w cenie bedzie 50$ to mysle ze wielu moze skusic sie na mocniejszy na papierze wariant.

 

Jak pisalem powyzej ja sobie poczekam w tej chwili (ale to moze sie zmienic wiec prosze mnie nie lapac za slowka) uwazam mniej wiecej jak pisalem wczesniej w roznych wątkach- sprzet od MS najpierw a potem moze jak wyjdzie pro (a pewnie wyjdzie) to wtedy konsola od Sony.

Przy czym zadnego sprzetu na premiere. Najwczesniej rok po.

 

milego grania panowie.

 

PS. sony moze szalu nie zrobilo ale jesli mam byc szczeczy to przajmniej nie zaorali sprzetu jak to MS w 2013 roku zrobil.

 

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie cena może byc decydująca w tej generacji,bo sami widzicie co się dzieje na rynkach plus sytuacja z pandemią virusa. Jestem zdania że kryzys finansowy który już jest chyba nieunikniony wpłynie bardzo na to co wybiora ludzie więc jeśli PS5 bedzie tańsze to może tym nadrobić braki w mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan  mi nie chodzi o przywiązanie do marki tylko o konkurencję. Chciałbym by była ona jak największa, bo dla nas graczy to przyniesie wyłącznie korzyści. 

Dlatego mam nadzieje, że Sony wie co robi i na następnej konfie zaprezentuje gry, które spowodują opad szczeny i zapomnimy o słabszej specyfikacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tej prezentacji mogło nie być no i tak nadal nic nie wiem o ps5, niby słabsze od Xa ale o ile max 25%, ile się mi dobrze wydaje to pierwszy Xbox był 40% słabszy od ps4 i jakoś tej różnicy nie było widać a nawet w niektórych grach Xbox wygrywał w fpsach bo miał noszą rozdzielczość. Czekam czy będą jakieś gry na początku warte ogrania, bo jak nie to niedawno kupiłem całkiem całkiem pc i myślę że śmiało mi odpali takiego cyberpunka i resztę w przyzwoitej jakość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2020 o 10:19, sLk napisał:

@MagEllan  mi nie chodzi o przywiązanie do marki tylko o konkurencję. Chciałbym by była ona jak największa, bo dla nas graczy to przyniesie wyłącznie korzyści. 

Dlatego mam nadzieje, że Sony wie co robi i na następnej konfie zaprezentuje gry, które spowodują opad szczeny i zapomnimy o słabszej specyfikacji. 

Pozyjemy zobaczymy

Mamy wybor!

i mozemy z niego korzystac.

Nie kumam tez narzekan coponiektorych li tylko na cyferki. Tak owszem wiecej surowej mocy obliczeniowej to jest wymierna wartosc, ale to nie wszystko narzedzia dla devsow, latwosc w programowaniu itd itd... (patrz PS3).

 

Jak bedzie zobaczymy, ale jak wiesz kibicowalem MS i ten wydaje sie ze odrobil lekcje, Sony lubie ich EXy nawet jesli te jesli mi zada nie urwa (ale sa po prostu dobre).

 

W rozdaniu z 2020 roku chcialem miec obie konsole (taki kaprys). I jesli moje przewidywania sie potwierdza to XSX wjedzie jako pierwszy, a potem dolaczy do niego PS5 Pro.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Nie będzie żadnego ps5pro. 

Skąd ta pewność? Raz się udało to i drugi raz się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Jemu chodzi o to, że nie będzie dwóch wersji konsol na start? Bo to raczej oczywiste, że nie będzie. 

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony kiedyś mówiło że już nie zrobią wersji pro. Nie żebym w to wierzył tylko pewnie mpluto temu tak napisał. 

 

I w sumie dziś doszedłem do wniosku, że już nie czytam żadnych wieści i news-ów o nowej genracji do czasu aż kie pokażą jakiś gier bo i tak gówno się z nich człowiek dowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam - moge sie mylic. Jesli to wczesniej nie bylo jasne. Ja uwazam ze wersja Pro wyjdzie. nie na start ale po tych 3 latach.

Ufanie korporacji i ich zapewnieniom to mozna podsumowac tak:

"Kiedys zaufalem kobiecie i prawie dalbym sobie za nia reke uciac i co? nie nie mialbym teraz krwwa reki!"

Spojrzmy choc na to ze moim zdaniem Sony zaczyna sie otwierac sie na PC - i zakladam (moge sie mylic, zobaczymy z czasem) ze Horizon to nie jedyna gra 1st party ktora pojawi sie w formie portu na PC.

Bo o tym ze w marnym 720p mozna ogrywac exy w streamie z PS Now na ziemniaku to przeciez wszyscy wiedza.

 

I prosze mnie zle nie zrozumiec - Sony i ich PS3 i (w mniejszym stopniu) PS4 dostarczyly mi sporo dobrej zabawy, czy to w tytuly EX (czesc z nich juz nie jest EX), czy to w multiplaformach. I gralo mi sie dobrze.

Ale nie przywiazuje sie do marki, 90% gier ktore ogrywam to multiplaformy. Wiec wybiore jako pierwsze to co bede uwazal za lepsza opcje.

A kazdy moze wybierac jak mu sie podoba.

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No coś się dzieje - zobaczymy co to warte

 

Ale pad ładnie wygląda, trzeba przyznać

 

A, i liczę na jakieś innowacyjne i ciekawe gry - może jakiś platformer na początek czy coś innego

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra godzina bo nie raz żałowałem zarwania nocy by obejrzeć techdema nic nie mającego wspólnego z grą na ekranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony powinno ich zatrudnić. Tak się robi zapowiedź sprzętu..

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×