Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 5

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde aż szkoda.
Tyle kilobajtów txt tu przelane i wszystko jak krew w piach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://ithardware.pl/aktualnosci/amazon_ujawnia_cene_i_date_premiery_ps5-12514.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz też są przecieki co do cen akcesoriów.Dziwne że wśród akcesoriów nie wymienia się  dodatkowego dysku bo ten który bedziew konsoli raczej nie starczy na wiele gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk wystarczy na Coda i fife:1_grinning: co chcieć więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz w CoD'a albo Fife to nie zasługujesz na inne gierki. Sony ładnie to obliczyło

Tak poważnie to dysków M2 z tymi prędkościami co Sony chce to chyba jeszcze nawet nie ma, a jak są to w cenie konsoli albo i więcej. Na początek 800gb w zupełności wystarczy. Dysk się dokupi jak będą w normalnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ile gier na raz Wy gracie, że niektórym 800 gb nie wystarczy? Nawet nie wiedziałem jaki ten dysk ma być, ale jak przeczytałem 'badziew' myślałem, że dadzą 250 czy coś.

Przez całą generację mam podstawową 500 i nie miałem problemów z miejscem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa jest prosta, kupuję na premierę wymieniam na coś innego wiec mogę skasować po przejściu, więc praktycznie się tym tym nie martwię.

Większość ogarnia jakoś rozmiar gier, ale twórcy Coda maja z tym problem i gra ma kosmiczne rozmiary, nie mówiąc o aktualizacjach 20-30gb, trzeb mieć duży dysk i szybki internet :1_grinning:

A dochodzą jeszcze informację o podwyżkach gier na nowej generacji, co to się wyprawia :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Community CoD'a to ogólnie barany do golenia. Skoro pozwalają na takie coś to po co to zmieniać?

Podwyżki cen mnie nie interesują, ja i tak więcej jak 100 zł za grę nie daje Zresztą kupowanie teraz gier na premierę to zgłaszanie się do beta testów. Co druga gra to kupa wymagająca miliona patchy, a wątpię żeby kolejna generacja coś zmieniła, jedynie na gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tylko pudełka, a potem ładnie sprzedać i odzyskać kasę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też głównie pudełka, ale od czasu do czasu zdarza się cyfra. Gierki raczej zostawiam sobie, bo często do nich wracam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tylko pudełka, a potem ładnie sprzedać i odzyskać kasę.
Czyli kupujesz 2 miechy po premierze, żeby przycebulić 50 zeta, potem szybciutko platyna albo walk thru i jeszcze szybciej sprzedajesz, żeby przycebulić ponownie? Mam takiego kumpla. Macie jakaś hecę chociaż z grania?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.07.2020 o 22:17, Patricko napisał:

Jak grasz w CoD'a albo Fife to nie zasługujesz na inne gierki. Sony ładnie to obliczyło emoji39.png

Tak poważnie to dysków M2 z tymi prędkościami co Sony chce to chyba jeszcze nawet nie ma, a jak są to w cenie konsoli albo i więcej. Na początek 800gb w zupełności wystarczy. Dysk się dokupi jak będą w normalnej cenie.

Jaka prędkość dysku daje Sony? Tej m.2 stockowej? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczegółów nie znam, ale wymagana prędkość tych osobnych to minimum 7gb/s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Patricko napisał:

Szczegółów nie znam, ale wymagana prędkość tych osobnych to minimum 7gb/s.

2 krotnie szybciej niż teraz mam w lapku, więc spoko, ale to nie jest przepaść a próbują na sile lasniwac to jako technologie kosmiczna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To musiało się w końcu stać niestety - ciekaw jestem tylko czy wpłynie to na wszelkiego rodzaju edycje Deluxe, Gold, czy po prostu one też pójdą +20 euro przy takim samym szatkowaniu profitów jak teraz. Mnie to tam średnio obchodzi, bo gier na premierę i tak nie kupuję i nie pamiętam kiedy zapłaciłem za jakąś więcej niż 150 zł. Model grania kupuję używkę -> przechodzę -> sprzedaję za podobną cenę powinien dalej się sprawdzać. Ale jeśli ktoś kupuje premierówki to będzie cierpiał solidnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Sony zaszalało nowe gry po 79 Euro (360zł) 
Cyfrowe czy płyta?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-kom dobrą odjebało akcję z kodami rabatowymi na PS5. Nie ma co.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Wszebor napisał:

X-kom dobrą odjebało akcję z kodami rabatowymi na PS5. Nie ma co.

Jaka akcje? Coś mnie ominęło chyba :/

co do samej konsoli... Jeszcze niedawno myślałem, że będę chciał na premierę. W tej chwili nie widzę za bardzo sensu w czymś takim. Gier na premierę w zasadzie nie ma, jak coś jest to będzie kosztować 3kurwa50 zł. Zdrowo ich posrało z tymi cenami i wydaje mi się, że rynek ich szybko wyprostuje. 

o ile sama konsola wydaje mi się dobrze wyceniona, to jako że nie będzie na niej w co grac a wyścigi na klatki i liczbę przed k w rozdzielczości mnie śmieszy to na razie raczej pas.

tym bardziej, że poczatkowo wszystko ma wychodzić też na PS4. Horizon ma być na 4, jeżeli GoW Ragnarok też będzie to szkoda pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była taka promka, że podajesz maila, a oni ci na niego wyślą kod rabatowy 100 zł na next gena (do wyboru PS5 lub XSX). Preorder na PS5 ruszył, a wysyłka kodów jeszcze się nie zaczęła. Preordery zeszły, a wysyłka kodów nadal się nie zaczęła.

Czyli nawet jak się w końcu dostanie kod, to nic po nim, bo konsoli się już nie zamówi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież będzie jeszcze kilka fal pre orderów. Chyba nie sądzicie, że do premiery już nic nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją zaklepałem w MM, tylko mam nadzieję że 19 odbiorę ją faktycznie a nie info sorry, brakło dla Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×