Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe dlaczego dopiero teraz zdecydowali się na tą "wiejską" usługę. Cóż, lepiej późno niż wcale. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rychło w czas. To była dobra usługa na start generacji ale mocno obniżyli loty. Nowych gier jak na lekarstwo, wycwanili się z fifa i nie dają w kwietniu, tylko we wrześniu. Cała para idzie w origin access a ea access dostaje jakieś wątpliwej świeżości ochłapy. Przy grach usługach tak późne dostanie gry już nie cieszy. Ja na xboxie dwa lata płaciłem ale zrezygnowałem. Fifę i tak biorę na premierę a reszta gier EA to sredniaki w porywach do crapa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacić abo EA... Jak nisko trzeba upaść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee nie ma to marudzic. 

Fakt @pablos_83 ma racje ze para idzie w Origin Access zarowno Basic and Premier. 

Ale jesli ktos uznaje ze gry od EA nie sa warte nawet cen promocyjnych. To moze po prostu je olewac i ogrywac z rocznym czy dwuletnim poslizgiem. 

Ja ogralem NFS Payback  i singla SW BF2 - 15pln OK cena. Do tego na PC ogralem tez jakiegos indyka, spedzilem nascie godzin w the surge (i jak nie lubie takich gier tak ta mi siadla i moze do niej wroce a moze kupie na PC w bundlu), do tego jest pare fajnych indyczkow ktore mozna ograc taniej. 

 

Takze triale 10h to dobry deal mozna sprawdzic gre zamiast zakladac ze EA wyda kolejnego kupsztala :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Patricko napisał:

Płacić abo EA... Jak nisko trzeba upaść emoji1787.png

Płacić za np. BF V, który jest w 50% na premierę, to dopiero trzeba upaść bardzo nisko :xzibit:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dziala dzielenie na pol tak jak to plusie ? Jeden gra na swoim drugi ma to kontonjako aktywne?

Wysłane z mojego PCT-L29 przy użyciu Tapatalka

Czy dziala dzielenie na pol tak jak to plusie ? Jeden gra na swoim drugi ma to konto jako aktywne?

Wysłane z mojego PCT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nigdy się w to nie zagłębiałem. Gry które są teraz dostępne to załóżmy będę mógł w nie przez cały czas abo tak? Triale 10h są jedynie  w gry premierowe tak? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy dodać do koszyka i zapłacić zdrapkami PSN,czy wymagane jest powiązać portfel z kartami płatniczymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Tomek_28 napisał:

Wystarczy dodać do koszyka i zapłacić zdrapkami PSN,czy wymagane jest powiązać portfel z kartami płatniczymi?

Nie musisz ściągnąć chyba appke na konsole i wykupić subskrypcje na store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos odpowie czy juz testował ma 2 konta tak jak z plusem to mozna robic?

Wysłane z mojego PCT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, BartexXx20 napisał:

W sumie nigdy się w to nie zagłębiałem. Gry które są teraz dostępne to załóżmy będę mógł w nie przez cały czas abo tak? Triale 10h są jedynie  w gry premierowe tak? ;)

 

Miałem przez jakiś czas na Xboxie. Generalnie tak jak piszesz, w gry dodane do abonamentu możesz grać, a przedpremierowo 10h, często tak że 2h singla, a reszta online jeśli był np. jak w Battlefield.

 

3 godziny temu, Tomek_28 napisał:

Wystarczy dodać do koszyka i zapłacić zdrapkami PSN,czy wymagane jest powiązać portfel z kartami płatniczymi?

 

Na Xboxie nie można było płacić zdrapkami za abonament, tylko karta czy tam paypal. Jak jest na PS4 nie wiem, bo na razie nie kupuję bo nie warto.

 

2 godziny temu, bartas504 napisał:

Ktos odpowie czy juz testował ma 2 konta tak jak z plusem to mozna robic?

Wysłane z mojego PCT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Nie pamiętam już dokładnie, ale to chyba działa tylko na jednym koncie i nie da się tego dzielić. Bo gra po odpaleniu weryfikuje czy masz wykupiony abonament. A na 100% przed premierą w ramach traiala 10h zagrasz tylko na koncie, na którym zakupiono ea access.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, bartas504 napisał:

Ktos odpowie czy juz testował ma 2 konta tak jak z plusem to mozna robic?

Wysłane z mojego PCT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Na forum psxetreme ktoś pisał, że działa na dwa konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy mówił mi, że działa, ale tylko biblioteka gier. Trial 10h jest na 1 konto jak mniemam to na, którym jest zakupiony pass.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś całe życie spędził w lesie lub na bezludnej wyspie nigdy nie grając w gry EA to dla niego jest to oferta życia. Ja na chwilę obecną mówię dziękuję.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, malpka napisał:

Jeśli ktoś całe życie spędził w lesie lub na bezludnej wyspie nigdy nie grając w gry EA to dla niego jest to oferta życia. Ja na chwilę obecną mówię dziękuję.

Dokonam parafrazy tego co napisales. 

Jesli ktos w dupie mial gry EA bo nie podobala mu sie polityka wydawcy, a w wypadku indykow czekal az potanieja to dla takiej osoby to dobra oferta. 

Szczegolnie ze mozna wpasc na miesiac ograc 2 tytuly i podziekowac. 

 

 

Bo po kiego penisa placic na NFSy skoro i tak trafia juz polatane do abo za 15pln? Payback na premiere byl zbytnio "mobile like", ciut to zmienili acz nalecialosci pozostaly. Ta gra nie jest nawet warta 39pln w promocji na PSN (w mojej ocenie) to gra idealna zeby ja pyknac i zapomniec. A 15pln ktore to jest rownowartoscia paczki fajek wydaje sie byc cena adekwatna. Do tego mozna spokojnie oprocz NFS ogarnac Unravel 2 i A Way out. 

 

EA jako wydawca nie ma ni krzty mojego zaufania. Co prawda nie z EA Access a z bogatszej oferty Origin Access korzystam, ale znow robie to sporadycznie (darmowe triale 7 dni) + 1 do roku abo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na rok ale w info gry pokazuje mi 27 dni. Tak ma być co miesiąc będzie się odświeżać czy to jakiś błąd. Mam betę 7.0 softu.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Siudak83 napisał:

Kupiłem na rok ale w info gry pokazuje mi 27 dni.

U mnie też tak pokazuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny abonament. Posprawdzało się kilka gier, trochę pograło. Dla tych gier od EA w sam raz, bo żadnej z tych gier nie kupiłbym normalnie, czy to w cenie premierowej, czy później po jakichś obniżkach. Na sezon ogórkowy popykać w sam raz. Jednak, żeby spędzić więcej jak 5h z ich produkcją? Niekoniecznie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

Fajny abonament. Posprawdzało się kilka gier, trochę pograło. Dla tych gier od EA w sam raz, bo żadnej z tych gier nie kupiłbym normalnie, czy to w cenie premierowej, czy później po jakichś obniżkach. Na sezon ogórkowy popykać w sam raz. Jednak, żeby spędzić więcej jak 5h z ich produkcją? Niekoniecznie.

Zgodze sie z pierwszym stwierdzeniem. 

Z drugim juz nie do konca. Ukonczylem Payback bo to po patchach nie jest gra zla, jest przecietna. Wiec mozna jednak spedzic ciut wiecej nizli te 5h. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

Zgodze sie z pierwszym stwierdzeniem. 

Z drugim juz nie do konca. Ukonczylem Payback bo to po patchach nie jest gra zla, jest przecietna. Wiec mozna jednak spedzic ciut wiecej nizli te 5h. 

 

No i właśnie przez tą przeciętność nie byłem w stanie jej dać więcej czasu. W szczególności, że wcześniej ograło się FH4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.08.2019 o 09:14, mikelsgrom1 napisał:

No i właśnie przez tą przeciętność nie byłem w stanie jej dać więcej czasu. W szczególności, że wcześniej ograło się FH4.

Nie no w pelni rozumiem. 

Co gracz to opinia - i jasne sam o grach od EA nie mam najlepszego zdania. 

 

Co do NFS mam sentyment. I ogralem tego Payback 24h mi to zajelo i wbilem lvl 35. po czym podziekowalem. Nie zaluje ale dalej to przecietna gra. 

 

Niestety po tym jak gralo sie w FH3 czy FH4 to inne arcade (choc FH to moim zdaniem arcade+++)  raczej nie beda siadac. No chyba ze mowimy o grach pokroju Gas Guzzlers Extreme gdzie czescia rozgrywki jest walka i uzywanie broni i power-upow. 

FH4 ogralem w ramach XGP, FH3 + dwa dodatki posiadam w cyfrze. I prawda jest taka ze majac FH3 nie potrzebuje nic wiecej wracam do gry ogrywam dodatki, uzupelniam mistrzowstwa ktorych nie skonczylem i dalej bawie sie swietnie powiekszajac garaz. Jezdze just for fun na stockowych wersjach wozow, wiec jeszcze czeka mnie masa zabawy z tuningiem. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś gra w FIFĘ 20 dzięki EA Access? Bo interesuje mnie ogranie trybu Volta. Czy można ogrywać fabułę bez limitu czy może tylko jakiś fragment, a te 10 godzin jest na pozostałe tryby? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×