Skocz do zawartości
czacha79

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oficjalna zapowiedz dopiero jutro, ale juz chyba pewne na 100%, ze nowa czesc Ghost Recon’a bedzie nosila podtytul Breakpoint i bedzie w jakis tam sposob powiazana z GR: Wildlands. Oczywiscie nastawienie na rozgrywke co-op.

 

Premiera jesienia tego roku, pazdziernik. Juz nie moge sie doczekac :banderas:

 

 

unknown.jpg

 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twitchu falstart reklam ;) 

 

2019.10.04

 

VcFKq7K.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac z gameplay’u ze popracowali nad mechanika postaci i podrasowali cala gre. Troche duzo tych dronow, ale podoba mi sie - na pewno biore na premiere!

 

 

 

PS. Mozna zapisywac sie do bety na stronie Ubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ten gemplej jest tak oskryptowany i podrasowany, ze głowa mała. W życiu ta gra tak nie będzie wyglądała 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi tak wyglądać, ważne żeby ludzie dobrze się w tej grze bawili :thumbsup: Dla niektórych może być to kontrowersyjna opinia, ale uważam, że Ubi umie w gry coraz lepiej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega długi ten trailer ale, tak zrobiony ze już w połowie chciało mi się to wyłączyć. Pewnie dlatego ze to wszystko już gdzieś było.  Niczym mnie nie zaskoczyli i nie zachęcili do kupna, a już na pewno nie na premierę. A szkoda bo pograłby w dobrego coopa. Mogliby wypuścić GR: future soldier 2 gdzie bawiłem się tam przednio w multi i w singlu czy tez coop’ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo, że wszystko podkręcone i nie będzie tak wyglądać na premierę ale już poprzedni Ghost na One X wyglądał naprawdę dobrze. Jak trochę podkręcą to i tak na tych konsolach, które są obecnie będize spoko. 

Jaram się tylko, że w końcu jak wyjdą nowe to po kilku latach może doczekamy się takiej oprawy jak w trailerze ;)

Zdecydowanie moje klimaty i łykam :fsg:

 

Czy tylko mi oglądając ten gameplay skojarzyło się z MGSem ;) Dzungla, bloto, skradanie, nawet styl w jakim jest nakrecony, dobra muza - Ubi się nauczylo od Hideło ;)

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wildlands wyglada dobrze na PS4 PRO nawet po takim czasie od premiery, jesli dodac do tego rozmiar swiata to robi sie wow ze to tak ogarneli. Ostatnia rzecza o jaka sie martwie w nowej odslonie to poziom graficzny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się te niektóre akcje skojarzyły z Predatorem :) Dosłownie moment gdy zjechał po stromej górce w dół i motyw oblepienia się błotem. No niczym Arnold spadający ze skarpy i później okładający się błotem (klasyk scena w Predator). Ja zapewne grę kupie bo naprawdę dobrze się bawiłem w Wildlands a i gry Ubi lubię  :) Tak jak Wildlands już opykane tak przyda mi się kolejna gra w tej tematyce i czajeniem się w chaszczach wyczekując odpowiedniego momentu na oddanie strzału. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie na pewno nic wielkiego nie wymysla i pewnie bedzie zblizona do poprzedniej (ktora i tak była dobra). Ale nie to jest najwazniejsze - jesli faktycznie pojda bardziej w gracza solo i fabułę to mnie mają.

Ubi uczy sie odrabaic lekcje. Ostatni Asasyn dla mnie super, Division 2 rowniez dobra ewolucja wiec i tu powinno byc tylko lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzicie że mógł by to być Wildlands 1,5?? takie duże DLC??

 

Nie atakuję, nie oceniam jeszcze, uwielbiam serię gier TC już od pierwszego Tom Clancy's Rainbow Six Rogue Spear :) poprzez następne części i dodatki aż  po Vegasy i mój ukochany FUTURE SOLDIER!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Nie sądzicie że mógł by to być Wildlands 1,5?? takie duże DLC??

To można powiedzieć o wielu grach. Szczególnie tych od Ubisoftu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzuce cos od siebie.

Cala prezentacje obejrzalem.

Dzwiek trochu niedomagal.

Ale do rzeczy. To co zobaczylem to zmiana czesci mechanik, mamy opcje leczenia, nieco inaczej bohater sie wlecze w zaleznosci od tego ile obrazen dostal. To moim zdaniem na plus bo przy takim podejsciu mozliwe ze ze taktyka bedzie odgrywac wieksze znaczenie, choc mamy tez elementy z pelna akcja i gradem kul.

O grafice nie ma co mowic, a i gameplay moze sie zmienic bo jesli dobrze pamietam bylo jakies ostrzezenie ze to pre-alpha i nie reprezentuje koncowego produktu.

Wiec troche nowych mechanik, nowy setting, duchy kontra przewazajace sily wroga (czyli wilki + drony i inne autonomiczne napedzane AI maszyny zaglady).

 

UBI robi gry bezpieczne. Nie sa to gry zle, nie sa rewelacyjne ale wielu zapewniaja dobra zabawe i to wlasnie jest model UBI. Co prawda bywa ze doja marke, podobymi odslonami lub wprowadzaja zmiany ktore nie wszystkim pasuja (paski zycia wrogow w FC5, gdzie w FC3 po tym jak wbilismy level reprezentowany przez tatuaz bylismy uber madafaka).

 

 

W darmowy weekend usiadlem do Wildlands mialem wykonczona pierwsza pare tych zlych, porobilem troche pobocznych pare glownych i jakos mnie nie porwalo.

W coopie pewnie wypada lepiej.

 

pozyjemy zobaczymy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

Nie sądzicie że mógł by to być Wildlands 1,5?? takie duże DLC??

 

Pewnie dlatego nie nazwali tego Ghost Recon 2 tylko zmienili podtytul.. ale cena zapewne jak za full gre.. no trudno, zaplace ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Pewnie dlatego nie nazwali tego Ghost Recon 2 tylko zmienili podtytul.. ale cena zapewne jak za full gre.. no trudno, zaplace ;)

Wydaje mi sie ze zmiana tytulu i settingu to nowa polityka UBI. Zamiast robic odcinek 3,5,10.

Nowy setting, troche nowych mechanik.

Wiec mysle ze bedzie cos jak 1,5 czy moze 1,666.

Z drugiej strony sa inne wysoko oceniane gry z poprzedniej generacji ktore mialy usprawione mechaniki, nowy setting, i lepsza grafike wychodzily trylogie i ludzie nie narzekali ze to jest 1.5 a traktowali jak pelna gre. Ot zmieniaja sie nie tylko gry ale takze podejscie graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozsyłają zaproszenia na weekend na testy. Ja dostałem ale mam na Xa - jak ktoś chce to proszę - może na PS4 tez zadziała - 27FHY-24Y7Y-VHQ6M-QGWCP-DF6HZ

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem kod :)

 

Można zaprosić jeszcze 3 znajomych, jak ktoś chce to na koncie ubisoftu dodajcie mnie do znajomych: Boniek000

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bonieknowy napisał:

Też dostałem kod :)

 

Można zaprosić jeszcze 3 znajomych, jak ktoś chce to na koncie ubisoftu dodajcie mnie do znajomych: Boniek000

 

 

Poszedl inv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kumpel wyslal, ale ja nic nie dostalem.. ech Ubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś już zaproszony przez kogoś, więc dalej mam 3 wolne zaproszenia.
Wysłałem zapke w Ubi, jeśli można to poproszę o kod. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zaczyna się beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zaczyna się beta?
Dzisiaj

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam betę właśnie i nawet fajna gra ale bardzo niedopracowana graficznie (wiem że to niby beta ale premiera tuż tuż).
Gram na XOX, spowolnienia animacji spore, bugi graficzne liczne, grafika średnia.

Poczekam aż skończą grę i wtedy kupię. Wildlands dla mnie ma fajniejszy klimat.

Gram na ekstremalnym i strzelanie jest lepsze niż w Wildlands. Model jazdy nadal słaby bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale zrobili z tego division nawet jest identyczna baza - poligon do przygotowań, bronie, pancerze mają lvl, wrogowie z ikonami na czerwono są silniejsi niż nasz sprzęt więc gra nas ostrzega żeby ich nie atakować. Graficznie poprawili znacznie modele postaci, dodali błoto które się deformuje jak się czołgamy, ale jest trochę błędów typowych dla Ubi, obiekty roślinne w odległości 10-15 sa słabej jakości, drobne glicze podczas interakcji z obiektami, niby ładniejsze wybuchy ale w grze nie istnieje destrukcja otoczenia, sterowanie pojazdami dalej sztywne ... kilak słów o strzelaniu, bo ta gra tym żyje, reakcja przeciwników na postrzał jest ale jak gość padnie trupem jest nietykalny, brak krwi na ciałach, drobne spadki animacji gram na p4 pro. Na plus animacje naszego chłopa, czołganie, unik, jak wychodzi pod górkę, jak spada, nagrali naprawdę dużo animacji i wygląda to bardzo realistycznie i sprawia frajdę w końcu gra komandosem, przypomina trochę snejka z mgsa 4-5, sztyletowanie nożem bardzo brutalne ale szkoda że to tylko automatyczna animacja ... miałem kupić na premierę bo zapowiadało się to na solidną militarną grę w coopiez elementami survival, ale wyszedł z tego rpg reskin division. Fabuła w tej grze to jakiś zarys tak zaprojektowany że kompletnie nie angażuje, poczekam jeszcze na jakieś recenzje, i sprawdzę tryb PVP ale na chwilę obecną jestem wręcz pewien że na premierę nie kupię. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×