Skocz do zawartości
czacha79

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Malakay napisał:

 Myśle że to najgorsza gra z napisem Tom Clancy;s. 

Obawiam sie ze UBI udowodni ze sie mylisz

:(

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki ćwierć offtop.

Ta gra ma cokolwiek wspólnego, poza tytułem, z najpierwszejszym ghost recon? Bo coś czuję że to jest zwykle jechanie na nazwisku. A że nazwisko zmarło już parę lat temu, to mogli by sobie odpuścić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem wiec moge powiedziec kilka slow. Lubie takie klimaty wiec zmeczylem inaczej bym nie zdołał ;)
Ale potwierdzam ze w porownaniu z Wildlands to jest niestety gorzej. W obie gralem sam.

Fabuła to jakas zenada - chyba dopisana na kolanie zeby w ogole byla. To co ktos wspominal wczesniej - robienie misji po cichu jest bez sensu - jeden typ Cie zobaczy cala baza ! - po kilku probach odechcialo mi sie - lecialem na rambo

Misje praktycznie wszystkie na jedno kopyto bez pomyslu - wszystko już było.

Na plus na pewno nowe animacje, fajny motyw z wilkami - jak zbliża się z nimi pojedynek wchodzi specjalna muza, fajnie zaprojektowani itd

Ogólnie dużo widać inspiracji MGSem ostatnim - zresztą momentami czułem się podobnie jak biegając w MGS V po bazach - klimat i powtarzalne misje bez sensu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ledwo co premiera za miesiąc po 80zl będzie latalo a za 2 już za bezcen sobie człowiek kupi aby zobaczyć...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Ledwo co premiera za miesiąc po 80zl będzie latalo a za 2 już za bezcen sobie człowiek kupi aby zobaczyć...

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szybko polecialo, bardzo szybko.

Ale nie oszukujmy sie - nie jest to dzielo przyjete zbyt cieplo nawet IGN czy inny GameSpot nie byly zbyt przychylne w swoich reckach.

 

Z drugiej strony jakos mi UBI nie zal (a byl moment ze nawet troche mi ich bylo zal o tym pozniej), prowadzenie dzialanosci gospodarczej wiaze sie z ryzykiem. Ubi moglo pojsc sciezka z Wildlands i poprawic gre, a poszli gdzie chcieli podjeli ryzyko - ich decyzje.

 

Moment kiedy troche bylo mi zal ubi byl w 2012 czy 13 roku jak wyszedl SC:Blacklist - dobre recki, bardzo dobra (w mojej opinii gra - wybor duch, pantera a dla tych co sie nie bawia w skradanki byl i styl szturmowiec czyli na rambo), przyzwoite mapy i lokacje. I co gra sie zupelnie nie sprzedala. W pol roku po premierze kupilem ja bo rzucila mi w oczy w koszu z napisem wyprzedaz a cena byla smieszna,

 

I ja rozumiem ze biznes ze trzeba zarabiac, monetyzowac itd. Ale mozna stosowac rozne modele biznesowe. Bo jednak czesc klientow moze stwierdzic a idz pan w pieruny z takimi grami.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą sobie przeceniać albo dawać za friko, dla mnie granie w to coś to strata czasu, i po tych ostatnich produkcjach Ubi jestem pełen obaw że nowy Splinter Cell to też będzie open world ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Malakay napisał:

Mogą sobie przeceniać albo dawać za friko, dla mnie granie w to coś to strata czasu, i po tych ostatnich produkcjach Ubi jestem pełen obaw że nowy Splinter Cell to też będzie open world ... 

No niesty UBI nieco widac mocno przegielo - bo nie oszukujmy sie zrobic kolejna czesc majac calkiem ok (choc nieco powtarzalna) poprzednia czesc i wydac kolejna gorsza?

Ja nie licze na nic od ubi nieco bylem zainteresowany WD3 ale poczeka sie na recki i opinie, spadek ceny nie pali sie.

Beyond Good & Evil 2 tez zamienili w always online coop kij wie co.

 

O dziwo mysle ze EA moze byc w trudnej sytuacji nowe materialy z The Fallen Order pokazuja, ze gra moze byc spora, ze jest pare planet, ze system walki to wiecej nizli tylko pew-pew z SW BF, ze lacza elementy znane z innych TPP singli (ekslploracja, platformowanie, walka i to w roznych smakach). Nie promuja jakos mocno tej gry.

Jesli gra okaze sie dobra i jesli sie sprzeda dobrze to udowodni to ze EA bylo w bledzie ze swoimi poprzednimi decyzjami, oraz ze gracze chca porzadnych singli.

 

A ubi moze sie ogarnie, ale na SC nie licze. Swoja droga to tez dobry przyklad jak urżnąć kurze zlote jaja. Mieli dobra serie, ale conviction zostalo zle przyjete, w SC:Blacklist (mnie akurat siadlo bardzo dobrze) probowali to nieco naprawic (byla opcja przechodzenia na ducha, jak i tez inne opcje) masterowanie dawalo fun. Ale co? po Conviction gra sprzedala sie zenujaco, swoja kopie na PS3 kupilem za grosze bo kopie wypadaly z kosza z napisem wyprzedaz.

 

Wiec jesli zamiast zrobic porzadnego singla, nawet jesli na wiekszych mapach (nie trzeba otwartego swiata). No ale to UBI, wiec nie mam wielkich nadziei ze porzuca swoja formule. To czego bym sie obawial ze gra bedzie znow mniej taktyczna ze elementy taktyki i skradania zostana ograniczone i wyjdzie jakis potworek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na święta będzie w Biedrze w bundlu razem z pszennym chlebem tostowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, malpka napisał:

Ta gra na święta będzie w Biedrze w bundlu razem z pszennym chlebem tostowym.

Obstawiam ze jeszcze przed swietami pojawi sie jakis 5h trial, lub darmowy weekend.

I pewnie wtedy sprawdze co to. I smiem domniemac ze nawet jesli beda bundlowac z chlebem tostowym to i tak nie kupie bo trial czy darmowy weekend mi wystarczy az nadto.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wieksza promke, nie dlatego ze bede sie zle bawil za pelna cene, tylko nie mam teraz czasu na ten tytul, a na noworocznej wyprzedazy bedzie pewnie za 79zl ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2019 o 01:01, czacha79 napisał:

Czekam na wieksza promke, nie dlatego ze bede sie zle bawil za pelna cene, tylko nie mam teraz czasu na ten tytul, a na noworocznej wyprzedazy bedzie pewnie za 79zl ;) 

Lepiej poczekaj aż grę dokończą i naprawią błędy, wtedy sobie ograsz skończoną grę za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2019 o 20:48, helganin napisał:

Lepiej poczekaj aż grę dokończą i naprawią błędy, wtedy sobie ograsz skończoną grę za grosze.

Az tak zle? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.11.2019 o 07:48, czacha79 napisał:

Az tak zle? 

No i zaczeli naprawiac, jest na weekend otwarty wstęp jakby ktos chciak wypróbować, gra dostała duży update który daje możliwość zmiany trybu gry z lootshotera na klasyczny shooter, mozna sobie pod swoje preferencje zmienić więcej ustawień. Wiec w tym nowym trybie znika levelowanie broni, teraz broń mozemy po prostu podnieść od zabitego przeciwnika, zmiana magazynku w którym są jeszcze naboje spowoduje ze je stracimy, mozna ustawic limit broni długich jakie nosimy, limit apteczek, szybkosc spadania staminy, albo wylaczyc auto regenerację zdrowia. Zmienili interfejs teraz jest bardziej czytelny chociaz powiadomienia o misjach wciaz potrafia wisiec w prawym rogu ekranu zbyt długo, mozna je wyłączyć podobnie jak kompas czy cholerne ikonki na mapie. Jestem po dwóch godzinach grania i gra zrobiła sie cholernie trudna, w końcu czuć survival, trzeba korzystac z mechanik, smarowania sie blotem nie jest już tylko smaczkiem a bardzo przydatną rzeczą, doceniałem również środki transportu jak wylądowałem w dziczy i palilem z buta pod górkę 2 km, stamina leci w dół jakbym grał nałogowym palaczem. Gra dostała drugie życie, dodali misje z Samem Fisherem których pewno niema w demie bo to jakis sezon2, pogram w weekend bede wiedzial więcej, na chwile obecną jestem cholernie pozytywnie zaskoczony!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo to pełnowartościowa gra tylko, że czasowa i po ewentualnym zakupie , nie ma potrzeby ściągania gry ponownie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kolos28 napisał:

Demo to pełnowartościowa gra tylko, że czasowa i po ewentualnym zakupie , nie ma potrzeby ściągania gry ponownie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Większość triali od Ubisoftu tak teraz działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Kolos28 napisał:

Demo to pełnowartościowa gra tylko, że czasowa i po ewentualnym zakupie , nie ma potrzeby ściągania gry ponownie?

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka
 

Juz dostales odpowiedz. TAK.

Darmowe weekendy to pelniaki, postep, jak i zawartosc to pelna gra i ile ograsz to twoje. Wiesc gminna niesie ze sa tacy co ograli ta czy owa gre w darmowy weekend.

Triale dzialaja tak samo tylko ze maja krotsze ograniczenie czasowe.

Osobne wersje to te oznaczone demo (majace osobny download) oraz bety.

 

milego grania!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam od czwartku i muszę przyznać że już jest całkiem grywalna. Nawet mi się podoba choć nadal mamy tragiczny model jazdy i dużą powtarzalność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2020 o 09:14, czacha79 napisał:

I ja sie skusilem ;)

Ja też, po tym update na wersję survival gra się o wiele lepiej. Granie z ekipą 3 graczy, i jest naprawdę dobrze, robienie misji po cichu synchroniczny strzał ze snajperek z 200 metrów, to jest to! Oczywsicie gra ma dalej wiele błędów i slabo zaprojektowane misje fabularne, ale jako piaskownica z ekipą do czyszczcenia obozów daje satysfakcje.  Zobaczcie ten materiał gosxie graja jak typy z armii... 

 

Edytowane przez Malakay
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×