Skocz do zawartości
Patricko

GRID

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda jak stary dobry Grid 2. Ja biorę na premierę bo lubię gry tej firmy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak: średnia na metacritic to ok 80%

z wad to mało aut (wrażenie jakby wycieli auta z gry na poczet DLC), mało rodzajów wyścigów w karierze i niepotrzebna opcja drugiego kierowcy.

A tak to stary świetny Grid ze świetną grafiką i świetnym modelem jazdy. Także jest dobrze ale można poczekać aż wydadzą wszystko z DLC i pograć w kompletną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie pobralo na steam - FREE WEEKEND.

Sprawdze zobacze z czym to sie je.

Ale nie spodziewam sie za wiele.

Nie sadze tez abym sie spinal zeby w weekend w te 20pare godzin konczyc kariere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rollcage trochę grałem . Chętnie stestuje jak znajdę chwile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MagEllan napisał:

Ale nie spodziewam sie za wiele.

Całkiem sympatyczna gra i bardzo fajnie się gra. Mi się podoba.

Dodatkowo w oleole jest promocja na wersje ultimate za 159zł PS4/XO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu był upgrade do Ultimate za 5 zł na Eneba. Już chyba drugi albo trzeci raz, także nie ma sensu kupować tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogralem troche w zaproszeniowe, w touring, oraz w stock (muscle cars).

I powiem ze bez szalu, mocniejsze auta przy wspomagaczach 1/5 kontroluje sie ciezko. i mam wrazenie ze sztucznie ciezko czyli uciekaja moco na boki. W innych grach celujacych bardziej w sim nie mialem az takich problemow.

Auta przednio napedowe o mniejszej mocy kontroluje sie calkiem przyjemnie.

 

Pogralem 4h i chyba mi wystarczy. (podobny wynik mialem w GRID Autosport). Az chyba z ciekawosci sciagne Race Driver GRID zeby sprawdzic czy ja ta gre przez nostalgie wyzej oceniam czy faktycznie jest tak dobra jak ja zapamietalem.

 

Uszkodzenia fizyczne w GRID 2019 powoduja ze zarbiamy mniej, ale mimo iz pare razy sie poobijalem to niz mi sie nie zaswiecilo. A jesli dobrze pamietam to w Race Driver byla taka miniaturka z kolami, silnikiem, ukladem napedowym i tam nawet mniejsze obicie moglo powodowac problemy. Pamietam ze w jedym wyscigu mialem problem z przeednim lewym kolem i woz nie trzymal toru, musialem kontrolowac na prostych i inaczej wchodzic w zekrety. Dojechanie na podiium (spadek z poz 1) i tak byl sukcesem i dawal satysfakcje.

 

Wiec nic mnie nie porwalo.

Dla zmiany klimatu bedzie Lara Croft ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ten GRID jest biedny jak psie jajca w zimie. Mi akurat model jazdy pasował, bo przypomina DC, ale poza tym mamy straszną biedę i krok wstecz pod każdym względem. Początkowo byłem grą zachwycony, ale teraz z biegiem czasu widzę jaka była uboga. Mają dodawać rzeczy w DLC, ale co mi po paru autkach czy trasach? Za mało rozwoju w karierze, brak sponsorów, wyścigi proste jak budowa cepa i tyle. 

 

Tak jak mówię, ten GRID miał potencjał i dawał mi spory ubaw na początku, ale brak contentu niestety zniszczył całą radochę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko

Ale taki mamy klimat growy - ze daja biednego golasa za 60$ a potem kupuj sobie zawartosc za drugie tyle albo i wiecej w przepustkach i to jeszcze czasami podzielonych na sesony 1, 2, ... n.

(i wkurza mnie to niepomiernie - szczegolnie jesli ktos probuje powiedziec ze gry nie podrozaly).

 

Z drugiej strony sa gry ktore nie musza miec tony zawartosci a i tak potrafia dawac zabawe wieksza nizli rzeczony tytul. Nie pamietam dokladnie ale chyba Race Driver tez zawartoscia nie zrywal czapki z glowy. A wielu w tym ja darzą go sentymentem.

 

Z nieco innej bajki to Assetto Corsa tez biedna jak dziecko z afrykanskiej wioski, ale tutaj nadrabiala tym ze to sim ze masterowanie tras i wozow samo w sobie moze byc funem.

 

Licencje kosztuja, mimo iz producenci wozow widza wszelakie scigalki jako lokowanie produktu (poszerzanie swiadomosci marki).

 

GRID nie jest gra zla po prostu dalsze etapy mi nie siadly, Drive Club nie odmawiam swietnej oprawy ale znow nie siadl mi model jazdy.

 

Mam wrazenie ze poza eksperymentami (ostnio OnRush czy jak to tam mialo) to CM klepie to samo, malo zmian bezpiecznie. Co roku mamy jakies F1, wskrzesili serie Dirt w dwoch wydaniach (ta z cyferkami jak 4 i ta o podtytule Rally z pozniejszymi cyferkami).

 

Zobaczymy co przynienie przyszlosc bo Slightly Mad Studios - robilo raz lepsze raz slabsze gry ale moim zdaniem z czasem mogli dopracowac swoja formule. Moze wniosa cos od siebie, a moze skoncza jak niedobitki z Evolution (czesc ludzi dostala wypowiedzenia po slabo przyjetym OnRush).

 

GRID 2019 - sprobowalem pogralem, nie porwalo. I tyle.

A ja nie mam problemu z graniem w gry wydane pare lat temu ktore daja fun (i nie ma znaczenie czy to Assetto Corsa, FH3 czy inny Dirt Rally).

 

milego grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku mi się bardzo gra spodobała, ładna grafika, fajna kariera tak jak lubię ale to niestety pierwsze wrażenie. 

Tak jak było już wyżej pisane, gra jest prosta i nie zawiera żadnej głębi.
Wybieramy kwadracik z wyścigiem, auto z 6 chyba dostępnych i zaliczamy wyścig. Na początku to jest fajne ale szybko robi się nudne.

 

Kupie jak będzie wersja Super Ultimate ze wszystkimi DLC za ok 50zł a na steamie ogram max do 10h bo więcej mi się nie chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc bo mega słabej popularności, to raczej więcej niż zawartość Ultimate nie puszczą. Nikt w to praktycznie nie gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej jak z innymi grami wrzuca podstawke jako darmoszke po 3 latach liczac ze ktos cos dokupi z DLC.

Jesli dobrze pamietam to Race Driver GRID, GRID2 oraz GRID Autosport byly za free.

To samo spotkalo rozne DiRTy - 3, Showdown jak i ostani bardzo dobry Dirt Rally.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×