Skocz do zawartości
manoszek

Warhammer:Chaosbane

Rekomendowane odpowiedzi

 

Premiera 04.06.2019

 

"Warhammer: Chaosbane produkcja, która łączy uniwersum Warhammera z prawdziwym, wciągającym światem hack’n’slasha pokroju Diablo. Jeżeli macie chęć na prawdziwą rozwałkę, ta gra właśnie Wam to zapewni. To produkcja, które wciąga na długie godziny w prawdziwą walkę z potworami. Możesz grać solo lub z czterema graczami online lub lokalnie."

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem toto na celowniku, ale niestety gra zbiera bardzo mieszane opinie. Nie mówię nie, ale w premierowej cenie na pewno odpuszczam. 

Coś warhammer nie ma szczęścia za bardzo do gierek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poczekam na u używkę bo mam w co grać, ale chętnie bym zagrał w coopie, może uda nam się zgadać i wspólnie pograć;) Jak uda Ci się gdzieś dorwać później to pisz,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, manoszek napisał:

Też poczekam na u używkę bo mam w co grać, ale chętnie bym zagrał w coopie, może uda nam się zgadać i wspólnie pograć;) Jak uda Ci się gdzieś dorwać później to pisz,

Jasna sprawa :) Coop zwiększa wartość każdej gry bardzo znacząco. Póki co Kaz nam daje borderlandsy :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam w takim razie na zaproszenie do wspólnej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że będzie replay z Martyra. Gra jest ciągle poprawiana, dodają do niej nowe rzeczy. Być może z Chaosbane będzie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tych Warhammerów... Najgorsze jest to, że ostatni świetny Warhammer jaki grałem to W40k Dawn of War (te oryginalne, nie te późniejsze kupy). Wszystko to jakieś średniaki robione na kolanie. Workshop powinno zacząć robić jakąś ocenę możliwości studia zanim dadzą im licencję, bo robienie samych kup nie pomaga wizerunkowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Patricko napisał:

W40k Dawn of War

Dwójka mi się bardzo podobała, chociaż była kompletnie inna grą. Oprócz tego jeszcze space marine, gdzie była świetnie zrobiona walka i w zasadzie tyle :/

A wizerunkiem też się nie muszą martwić. Bitewniak i plansze mają się bardzo dobrze :)

co nie zmienia faktu, że do gier, jak to mówią eksperci, video szczęścia nie mają :/

edit. No i vermintide jest podobno całkiem spoko, ale nie miałem jeszcze okazji zagrać 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny słabe, opinie też nie za dobre, pewnie w niedługim czasie będą używki w niskich cenach, end game też dupy nie urywa, poczekam na @xavrisi po kosztach można razem ograć. Na premierę nie warto, no chyba że ktoś jest mega fanem H&S, to nic go nie powstrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×