Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa gra od From Software, powstająca we współpracy z Georgem Martinem. Wyciekło przed E3, więcej dowiemy się zapewne na dniach. Czekacie? ;)

 

Elder%20Ring.jpg

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Miyazaki twierdzi, że to najambitniejszy projekt od FS. Zobaczymy, co z tego wyjdzie. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem w wątku e3... 

Miyazaki da pokręconą i niejasną fabułę, martin chujowe zakończenie. Trochę się obawiam tego tytułu, obym się przyjemnie zaskoczył, bo pewnie i tak go wezmę, jak wszystko co sygnuje FS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też mnie trochę dziwi ta kooperacja. Akurat pod względem fabuły produkcje FS stoją bardzo mocno.   Może  nie jest ona  graczowi podana na tacy, ale przez to rozgryzanie  i oglądanie filmików chociażby VaatiVidya stanowi dodatkowy atut. 

Nie wiem po co im Martin. Zwłaszcza, że on się chyba po GoT trochę wypalił. Nawet wyszedł jakiś serial na podstawie jego scenariusza  i podobno nie zbiera najlepszych recenzji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin ma dać hajs, tylko tyle i aż tyle. Jego nazwisko jest na topie teraz, więc gierka ma uderzyć w szersze grono pewnie. Także stawiam, że będzie bardziej przystępna niż seria DS. No, ale to moje przemyślenia, się zobaczy co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×