Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam xboxa i nawet nie bardzo interesuję się co tam u konkurencji słychać, ale dobrze że pokazali gry które ogram na konsoli wujka kaza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konferencja bardzo przecietna, najlepsze co pokazali to ten nowy pad. Game pass niby fajna usluga ale jak to z kazdym abonamentem bywa, tania to ona jest tylko z pozoru a jak sobie czlowiek siadzie i dobrze wszytsko przemysli to nie sa wcale takie "grosze" jak tu niektorzy twierdza. 12 minutes wyglada ciekawie ale zeby indyk byl najbardziej interesujaca gra targow to, az wstyd. Zabraklo elementu zaskoczenia ale to nie pierwszy rok kiedy jestem rozczarowany i nie tylko przez Microsoft ale rowniez i Sony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio, nie wiem czego Wy oczekiwaliście po tej konferencji więcej. I mówię to jako osoba, która uważa xboxa co najwyżej za dobrą podstawkę pod jedyną słuszną konsolę. Wymienię drugi raz - Cyberpunk, dying light, borderlands, outer worlds, 12 minutes, talesy. 6 tytułów, jeden może bardziej indyczy ale równoważy go CP. I to tylko multiplatformy, a pokazywali też jakies forzy i inne gearsy, na które nie zwracałem uwagi większej. Jakby pokazali 30 petard to by znowu było, że za dużo tego wszystkiego.

Jak dla mnie zenek spencer dał radę całkowicie wystarczająco. tfu

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakowało przede wszystkim gempleju z girsow. Kurła, ta gra wychodzi 10 września, kiedy lepszy moment na pokazanie?

 

druga sprawa to mogli chociaż jedno nowe IP wysokobudżetowe na koniec pierdolnac. 

Edytowane przez mpluto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzę, żeby na głównej konferencji w ostatnich latach ktokolwiek pokazywał jakieś gameplaye. Wszystko co było pojawiało się później lub było pokazywane w małym, ciemnym pomieszczeniu dla wybranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pokazali niczego czego nie mozna sie bylo spodziewac i zabraklo efektu wow. O grach ktore wymieniles bylo wiadomo od dawna ze wychodza, tylko ten indyczek byl dla mnie czyms co zobaczylem poraz pierwszy ale indyki slabo mi dzialaja na wyobraznie. Konfa byla przecietna i jak by jej nie bylo to by sie tak naprawde nic nie stalo a to najlepiej o jej poziomie swiadczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usługi MS są jednak piękne. za 195 zł mam golda, xgp na xo i xgp na pc na 1,5 roku do przodu.

 

mniej niż 1 gra pudełkowa na premierę

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:

To, że MS idzie w usługi a nie gry to wiemy od dawna. W sumie to Gamepass trzyma niektórych przy zielonej konsoli ale co będzie jak ta usługa trafi na PlayStation? emoji44.png

raczej nie trafi. 

Jaka byla by w tym idea - nasze uslugi albo na naszym sprzecie albo na dowolnym sprzecie ktory biega na naszym systemie Windows. 

PS biega na zmoddowanym Linuxie BSD wiec jakos tego nie widze. 

 

Za to Sony oglosilo ze chca rozwijac streaming i ze maja zapewnic "increased quality of content" - no jesli tak to wiekszosc gier mozna ogrywac na X, a pare exow od sony na potato PC w streamie. 

 

Zauwaz ze MS nie poswiecil zbyt wiele czasu xClould pozatym ze pracuja nad tym, mowienie ze konsola moze byc serverem i streamowac do dowolnego urzadzenia to nic innego jak remote play. 

 

1 godzinę temu, princ18 napisał:

Dla mnie konferencja bardzo przecietna, najlepsze co pokazali to ten nowy pad. Game pass niby fajna usluga ale jak to z kazdym abonamentem bywa, tania to ona jest tylko z pozoru a jak sobie czlowiek siadzie i dobrze wszytsko przemysli to nie sa wcale takie "grosze" jak tu niektorzy twierdza. 12 minutes wyglada ciekawie ale zeby indyk byl najbardziej interesujaca gra targow to, az wstyd. Zabraklo elementu zaskoczenia ale to nie pierwszy rok kiedy jestem rozczarowany i nie tylko przez Microsoft ale rowniez i Sony. 

Prosze podaj mi to te twoje wyliczenia gdzie wychodzi ze abonament to jest drozszy nizli niektorym sie wydaje (bo zdajesz sie sugerowac iz tym ktorzy tak twierdzom brakuje zdolnosci do rachunkow na poziomie podstawowym). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już im się to zwraca, akcje od rana o 5% w górę. Ktoś u nich umie w ten biznes.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

 

Nie do konca wyjasnilem sie jasno, chodzilo mi o to ze dla mnie w obecnym stanie kupno uslugi jak jest game pass jest nie oplacalne. Z katalogu 200 gier jakie sa w game passie interesuje mnie tylko prey, ktore go wlasnie ogrywam. W tym roku, ogralem dmc5, Darksiders 3 sekiro i w tym momencje gram w prey kosztwalo mnie to 50 zl. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież każdemu nie dogodzisz. Nie oznacza to ze XGP nie ma fantastycznej oferty. Sam już ograłem z 5-8 gier i wydałem na to przez pol roku jakieś 30 zł xd 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, princ18 napisał:

@MagEllan

 

Nie do konca wyjasnilem sie jasno, chodzilo mi o to ze dla mnie w obecnym stanie kupno uslugi jak jest game pass jest nie oplacalne. Z katalogu 200 gier jakie sa w game passie interesuje mnie tylko prey, ktore go wlasnie ogrywam. W tym roku, ogralem dmc5, Darksiders 3 sekiro i w tym momencje gram w prey kosztwalo mnie to 50 zl. 

 

A no i teraz sie rozumiemy :)

Tak zgodze sie ze sa osoby ktore patrzac na oferty abonementowe nie widza nic dla siebie bo gry dawno ograly, lub wola placic (nawet jesli wiecej) na wlasnych warunkach np sa napaleni na jakas gre i chca ja na premiere a nie czekac kiedy trafi do XGP. 

W pelni to rozumiem. 

Co wiecej to jeden z powodow dla ktorego nie przekonal mnie PS Now (mimo iz teraz jest juz oficjalnie dostepny w kraju w ktorym mieszkam). Tak gry z PS4 moge pobierac ale co mi po tym jak wiekszosc ogralem, te ktore moge chciec ograc mozna kupic w pudle/cyfrze w cenie 1miesiaca abo. 

 

Ale sa tez gry jak np Metro czy Wolf po ktore bym siegna w abo od MS. 

Pomijam juz gry od EA bo tych bym nie kupowal a tak 15pln zeby ograc NFS: Payback to ok cena, a do tego zawsze ogram jakiegos indyka (korzystam sporadycznie z Origin access na PC). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic czas nadrobic bethesde choc nie spodziewam sie niczego specjalnego.

Oraz Devolver oceny pozniej.

 

poki co mamy:

EA - miernie (2/6)

MS - bardzo dobrze (5/6)

 

O matko o 19 jeszcze PC gaming show pamietam ze ostatnie 2 lata zasnalem na tym... to juz chyba MS wzbudza wiecej zainteresowania dla Blaszakowej braci.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko PC gaming show usypiam

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MagEllan napisał:

O matko PC gaming show usypiam

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka
 

powered by Epic Games Store

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, bany® napisał:

powered by Epic Games Store

nie jestem zwolennikiem, ale nie dre szat jak slysze epic.

Szczegolnie jesli cos sponsoruje.

moge (i robie to) krytykowac ich model biznesowy bo zwyczajnie mi sie nie podoba.

Ale mamy wybor na PC.

A i PC gaming show odpuscilem. Wole chyba Devolver obejrzec. Zakladam ze tam nie bede przysypial :D

 

 

 

OK to bethesda - dostatecznie 3/6.

 

Ja piernicze tak te yeeeeahhh, wooooo, wooohooo sztucznie brzmialy, masakra toz to brzmialo jakby ci ludzie mieli mikrofony i zagluszali reszte.

Co do gier niezla zajawka Ghostwire, Wolf no sie zobaczy, doom to doom nikt nie bedzie kola wymyslal na nowo. Deathloop ciekawy zwiastun ale dwie osoby gadajace przeciwne rzeczy mnie nie porwaly jako koncept bo to samo wczesniej bylo na konfie MS w wypadku SoD2 i dodatku.

 

I to tyle. zmeczyla mnie ta konfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan chodzi mi raczej o to że konfa jest po prostu słabo dofinansowana i z tego co rozumiem to za jej organizacje odpowiada chyba czasopismo PC Gamer i Epic Games Store. W porównaniu do konfy MS to ta wizualnie wygląda jak konfa jakiegoś średniej wielkości studia

 

ps. wydaje mi się że Sony przeczuwało że MS sporo wyda na konfe i miedzy innymi dlatego odpuścili a jesli chodzi o konfy PC to tu jest ciezka sprawa bo każdy poważniejszy wydawca ma swoj sklep i raczej cieżko bedzie im reprezentować wspólny front PC

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej formie powinni sobie odpuścić PC Show, bo to porażka. Jeżeli to mnie ma zachęcić do tej platformy to ktoś tam kompletnie nie ogarnia. Niech przygotują klip jak Nintendo, będzie taniej i mniejszy obciach dla devów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Devolver digital - dobry (4/6)
Beczka z nieobecnych i kosztów konfy, ale troche mi sie przejadł ten styl. Dwie gry fall guy smiechowe battle royale i ostatnia czyli my name is Pedro choć ta chyba pokazali w zeszłym roku.
I przyznam ze tak szybko napierniczaja ze bez napisów mogłem nie wyłapać wszystkich smaczków.


No to jedziemy z UBI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Devolver digital - dobry (4/6)
Beczka z nieobecnych i kosztów konfy, ale troche mi sie przejadł ten styl. Dwie gry fall guy smiechowe battle royale i ostatnia czyli my name is Pedro choć ta chyba pokazali w zeszłym roku.
I przyznam ze tak szybko napierniczaja ze bez napisów mogłem nie wyłapać wszystkich smaczków.


No to jedziemy z UBI
Czekam na twoje streszczenie UBI :) tym czasem idę pomyszkowac w GP Ultimate na konsoli :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, czacha79 napisał:

 

 

Ubi mega słabo. Absolutnie nic ciekawego nie pokazali. Strata ponad godziny czasu niepowetowana :siara:

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konfa Ubi tragedia... CGI za CGI, a Watch Dogs wydaje mi się tak przekombinowany, że szok.

Wygrany targów? Sony. Trzeba wiedzieć kiedy odejść od stołu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie podsumowania bedzie relacja.... a co mi tam.

 

Otwarcie z WD - Legion naprawde dobre.

Ale mam obawy ze nie podolaja jak z pierwszym WD.

W koncu cos nowego - niechaj mi ktos pokaze gre z otwartym swiatem gdzie rekrutujemy i stajemy sie roznymi postaciami od dzieciakow, przez ludzi w wieku srednim, hackerow, szpiegow, killerow, ba nawet babcie mozna miec w druzynie lub druzyne emerytow :D

Do tego Londyn (piekne miasto mile wspomnienia mieszkalem 3 miesiace), dobry akcent ktory dodaje klimatu.

Mam tylko jedna prosbe ubi nie zjepsujcie tego. I mam jedna powazna obawe - ta gra nie moze spelnic pokladanych w niej nadzieji.

 

Potem jakis serial? ze co? ze jak? sam serial przerysowany komediowy o robieniu gier moze byc zabawny ale ze co?

 

GR Breakpoint jakis aktor, perspetywa wilkow. hmmm sie zobaczy.

Wyszedl francuz i niedny nie mogl zebrac oklaskow do tego chyba seplenil beta zasznie sie september the fifffff. Najwieksze brawa zebral jak schodzil. A i premiera 4. pazdziernik.

 

Mobile RPG - Tom Clancy's Elite Squad - mowi tylko jedno mobile is here to stay.

 

Just Dance niezly filmik i juz myslalem ze nie beda tanczyc na scenie mylilem sie

 

For Honor - nie moja bajka ale plus ze wspieraja bo poczatki gra miala ciezkie

 

R6 kwatantanna - to samo co powyzej dobrze ze wspieraja

 

Division 2 duzo gadania - nie moja bajka cos o 3 epizodach w ramach year 1 oraz ze darmoszka w dniach 13-16 czerwca. Milo ze strony UBI choc ich darmowe weekendy to raczej juz tradycja.

 

O Larwa Croft - film rezyseria David Lynch czy David Leitch?  The Division wspolnie z Netfix. Interesujace.

Uplay+ subskrypcja wlacznie z zawartoscia premium widac wszyscy teraz wskauja - 15$ za miesiac, wrzesnien start. Szczerze nie wiem czy jestem zainteresowany. Nie w tej cenie... A i to tylko na PC.

Ale jesli beda wrzucali gry premierowe jak sugeruje zwiaztun to przyznam ze moze to byc ciekawy deal - ubi wydaje jednak wiecej gier nizli EA a cena za premium taka sama.

 

O uplay plus bedzie dostepne na stadia. To bardzo ciekawe pytanie czy trzeba bedzie placic za 2 usugi bo jak tak to niechaj mnie w pompke cmokna.

Jesli nie to moze byc dobra opcja zeby sprawdzac choc gry jak np nowe WD-Legion.

 

roller champions - tia proba zrobienia czegos na mogle Rocket League. kometytywne spottowe PvP z pilka (czy czyms podobnym).

pre alfa e3 demo dostepne na PC.

 

Yves wypelzl i gada.

nowy projekt - i Marc teraz gada.

A tak bylo dobrze z mala iloscia gadania, tzn mniejsza a moze to ja juz zmeczony jestem.

zajawka tylko. Gods&Monsters (luty 25, 2020). kolorowe jak fortnite ale przyjemne dla oka.

 

No i to by bylo na tyle, teraz chyba jakies after party.

 

Ogolnie powiem bylo dobrze. Za to ze WD udalo sie zdobyc moja uwage i za to ze ubi nie porzuca swoich gier (o czym informowal na tej konfie). Daje ocene koncowa dobry z plusem (4+/6).

 

--------------------

Teraz mala dygresja.

Obawiam sie ze abonamenty moga przytloczyc graczy.

Albo kazdy wybierze swoj, albo bedzie trzeba miedzy nimi skakac.

EA ma swoj i nie bedzie poza niego dawal swoich gier - nie bedzie ich w XGP nie bedzie ich w PS Now.

UBI bedzie mial swoj i polaczy sily z google (tu pytanie czy place 15$ i gram uzywajac sprzetu google, czy musze do tego 10$ doplacic). Jesli to wejdzie na konsole zapomnijmy o grac od ubi w innych abonamentach.

MS ma swoj.

Sony ma swoje PS Now ktore jest mixem miedzy streamem a pobieraniem. Albo powinni to rozbic na 2 i ten z pobieraniem zrobic globalny, albo jesli chca wiazana usluge puscic globalnie i nieco obnizyc abonament.

 

No nic to dosc na dzis.

milego grania

dobrej nocy.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No żeby jedyną ciekawą informacją na konferencji, jakby nie było konkretnej firmy, był serial na podstawie division (gdzie sam pomysł na epidemie jest ciekawy) z donniem darko (potrafię wymówić nazwisko, napisać nie ma opcji, ale facet jest genialny) to ktoś tam się konkretnie musiał postarać, żeby to tak spieprzyć xD no ale serial z chęcią obejrzę :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×