Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A niech będzie i film :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazali gameplay z DyingLight 2 ... miodzio :) Wiadomo ze grafa dostanie downgrafe ale i tak biere :banderas:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to koniec e3 to rzeczywiście słabo. To nie te czasy gdy zarywało się noc dla konfy Sony. Nie było nowej gry na którą bym czekał, tak samo nie pokazali nowego switcha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niny jeszcze nie widzialem.

na PPE wszyscy jaraja sie SqrEnx.

 

A dla mnie ta konfa byla dostataczna z plusem (3+/6).

Final Fantasy i pol tuzina jego inkarnacji. Nie moja bajka, jakas gra ktora wyglada jak bardziej rozbudowany minecraft, troche mobile,

Na plus i to wypadlo dobrze to tempo calego zajscia, pomysl z ramami obrazow i gry, gry, gry - szkoda ze tutaj mamy 3 o ktorych moge cos powiedziec:

Dying Light 2 (ale czy przypadkiem nie bylo czegos o tym juz na konfie MS?)

Gra of People Can Fly - ktora biorac biorac pod uwage nastawienie na coop moze cierpiec w singlu.

Avengers - i podjarka. Ja tam widzialem swiatla ostrzegawcze wszedzie.

Nie bedzie lootboxow i pay to win == ale beda jakies MTX tylko nie takie na ktore ludzie pluja

Bedziemy rozwijac gre i zawartosc dodawana bedzie darmowa == gra usluga, ktora moze byc pusta skorupa lub niedorozwinietym produktem na premiere.

Ciekaw jestem czy bedzie to zaplac z gory a czekaj na kawalki gry pozniej, przy czym wrzucimy wydarzenia czasowe zebys mial poczucie ze cos tracisz jak nie kupisz na premiere.

 

Jesli sie myle odnoscie Marvel Agengers to wszystko odszczekam.

 

No nic nie wiem czy bede mial sile ogladac nine.... czy moze lepiej w cos pograc :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Wam się tuba na PS4 czasami freezuje przy oglądaniu E3? Denerwuje mnie to, a nie wiem z czego to wynika. Obstawiam że serwery nie wyrabiają, bo na innych filmikach jak czasami oglądam to nic się nie dzieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogłądałem kilka konferencji live na twitchu na vanilce, śmigało bez przycięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×