Skocz do zawartości
Bartek_Red

Wolfenstein: Youngblood

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziw, że gierka wciąż nie ma swojego tematu na forum, zwłaszcza, że to będzie dobra pozycja dla fanów coopa. A czy może być coś lepszego, niż wspólne rozwalanie szkopów? Można powiedzieć, że ta część to herezja, ale do mnie szczerze mówiąc cholernie ten klimat przemawia. I ta nuta w tle, poezja :banderas: Warto dodać, że gra będzie w niższej cenie, niż typowe premiery AAA, więc łakomy kąsek.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra kosztuje cyfrowo 124 zeta, jak tylko wrócę z wakacji to biorę cyfre i marsz na szwabów i maszynoszwabów! nie ma kompletnie gier fpp w coopie a tu takie cudo, gameplay wygląda tak jak część dwa, niby trochę blaszaki mają więcej energii, ale zrozumiałe w dwie osoby to można by za szybko przelecieć gre. Jedyny minus jak dla mnie to nawet nie okres bo wiadome że ta seria dryfuje mocno w odrealnioną rzeczywistość, mnie tylko denerwuje że sa bohaterki baby ale to na szczęście fps za dużo mordy nie widać, n/o a szkopy pękają pięnie w szwach, aż miło popatrzeć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Gra ktoś? Bo zastanawiam sie czy kupić xd 

Prawdziwy lowca okazji napisalby:

Ma ktos deluxe edition i chce mnie zaprosic do gry? :) :D :D :D

 

Swoja droga uwazam ze dodanie opcji kup jedna drozsza nieco kopie i zapros ziomka za free jest w miare ok posunieciem (jedynym lepszym bylo by kup podstawowa wersje gry i zapros ziomka za free). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, mpluto napisał:

Gra ktoś? Bo zastanawiam sie czy kupić xd 

Też własnie nad tym myślę ale pewnie  do nocy pęknę i kupie więc jutro napisze co i jak :D

 

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2019 o 18:18, Malakay napisał:

mnie tylko denerwuje że sa bohaterki baby

Z tym nie mialbym problemu, ale czy nie mogli ich choc troszku sympatyczniejszych/ladniejszych zrobic? (w koncu w jakis cut scenkach beda wystepowac).

A tak porownujac do innych postaci kobiecych z nowej ery wolfa to prezentuja sie jakby ktos celowo je malo-pieknymi zrobil. Ja rozumiem ze odchodzi sie od uprzedmiotowienia kobiet i wczesniej Lary Croft, ale na litosc... Innymi slowy: Anna Oliva (wolf the new order), Grace (wolf 2) byly kobietami ktore wygladaly po prostu dobrze.

Blazko to samiec alfa, Anna Oliwa byla calkiem ladna, wiec ja nie wiem co tworcom przyswiecalo.

 

Bardziej mnie zastanawia po kiego dali mini mape z lokacjami wrogow. Tak rozumiem ze technologia w alternatywnej rzeczywistosci mogla sie rozwinac przez 19 lat, ale jakos mi to srednio na gameplayach wygladalo, pytanie czy da sie to wylaczyc.

 

Idea singla jak i coopa jest w porzadku. Niemniej jakos po ukonczeniu The new colossus nie mam zupelnie zajawki na ta czesc. Kiedys moze w XGP lub na jakies promocji ogram.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem ze tak z glupoty na pocieche spojrzalem na metacritic i to co zobaczylem jesli tylko nie jest przejawem review bombing to raczej nie zacheca.

  • PC - srednia z recek: 74, srednia ocen userow: 27
  • XO -srednia z recek: 64, srednia ocen userow: 26
  • PS4 -srednia z recek: 69, srednia ocen userow: 34

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodanie poziomu postaci i przeciwników nie zbyt mi pasuje, jednak wolałem niczym nie skrepowane zabijanie nazistów, ale pomijając to gra się bardzo przyjemnie,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj czytałem taka niby recenzje (bardziej wrażenia z gry) to podobno jest bardzo kiepsko.

Poziomu my postaci i przeciwników o których piszesz, które totalnie nie pasują do gry tego typu, durna historia od samego początku (wiem że to strzelanka, ale new order miało fajną historię), respienie się przeciwników jak tylko się opusci lokacje, a trzeba wracać w te same miejsca kilka razy robiąc różne zadania...

Gdyby nie symulator szkoły specjalnej na switchu to pewnie bym ciorał razem z Tobą, ale wygląda na to, że to takie popłuczyny po pierwszych wolfach :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zadania polegają na odwiedzeniu kilku lokacji i chodzenia od punktu do punktu, za każdym razem przeciwnicy się odradzają, jest to pewnie spowodowane zdobywaniem doświadczenia i nabijaniu poziomu broni, pomocne to będzie przy wbijaniu trofeów za mistrzostwa broni, ale jak ktoś nie jest łowcą platyn będzie męczące.

Dodam że przeciwnicy robią się takimi małymi gąbkami, może nie jest to poziom Division ale jednak poprzednie części było pod tym względem dużo lepsze,

Co do fabuły to nie ma co się rozpisywać, jakiś cel musi być ale bez niego też by się obyło, główne bohaterki nie są słodziakami, dla mnie są dziwne nie wzbudzają sympatii, ale to już kwestia indywidualna,

Mam nadzieję że kiedyś zrobią pełno prawna odsłonę i wrócą do korzeni pierwszych części, dla fanów może być to najgorsza odsłona, oczywiście przejdę całość, mam nadzieję że uda mi się pograć w coopie, to może zdecydowanie pozytywnie wpłynąć na grę.

 

Mam edycję deluxe mogę kogoś zaprosić do wspólnej gry.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja bardzo chętnie pogram z tobą ;-)
#cebulix

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz z ps store ściągnąć wersje trial, i możemy pograć.

jedna uwaga nie będą Ci wpadać pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pucharów, ale przeżyję. Gra się pobiera.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinę i wydaje mi się, że to najsłabsza część Wolfa ale nie to, że gniot.
Mi co-op z kompem nie bardzo odpowiada ani żeńskie postacie w roli siejących zniszczenie. Ale jeśli ktoś ma ochotę to można co opa pyknąć (tym bardziej jeśli można jakieś trofeum zgarnąć).
Jeśli ktoś by się mnie pytał, to druga część była dla mnie najlepsza.
Aczkolwiek daje grze jeszcze szansę w sobotę przy butelce wina xD

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi też ta gra nie podeszła. Debilne postacie, projekt poziomów i gry pod dwie osoby. Ja tą wersje odpuszczam choć każdego wolfa ograłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie odpuscilem.

Mysle ze Bethesda zrobila by lepiej wydajac 2 mniejsze stand alone dodatki jak Oldblood - nawet jesli mieli by zrobic ciezki recycling assetow. Dorzucic moze pare nowych postaci, i stworzyc jakies 2 mniejsze nieco historie. 

No ale wyszlo co wyszlo. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×