Skocz do zawartości
cwir

Tapatalk

Tapatalk  

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Korzystasz z Tapatalka do przeglądania tego forum?

    • Tak korzystam, mimo tego że jest to beznadziejna, powolna aplikacja
    • Nie korzystam, wolę wersję mobilną forum na przeglądarkę
    • Nie przeglądam forum na telefonie


Rekomendowane odpowiedzi

Cwir to tak specjalnie skonstruował, nie trafisz odpowiednio wielkim paluchem i cyk reklama się odpala, a Cwirosław mizia kolejne banknoty w kieszeni. 

Klikaj, nie marudź ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był pisarzem apek, to zrobiłbym specjalną dla forum ;) Dla mnie zdecydowanie tap był najwygodniejszą formą, mimo że przetestowałem formę w przeglądarce. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, xavris napisał:

@cwir To raczej nie jest bezpośrednio związane z tapatalkiem, ale ten temat jest żywszy, więc napiszę tu :P Nie wiem też, na ile da się coś z tym w ogóle zrobić.

Od jakiegoś czasu na forumku na telefonie jest taka męcząca reklama, która się wysuwa z góry, często nie daje się zwinąć i równie często po wciśnięciu w sumie czegokolwiek na forumku to tak jakby przechodzi do tej reklamy. Nie wiem czy tylko u mnie to tak wygląda czy nie, więc pisze.

Jeśli to jest pokłosie wywalenia tapatalka i dzięki temu forumek ma pieniążka na życie to spoko, jakoś przeżyję, mimo że mnie denerwuje :P


Jest to pokłosie wywalenia tapatalka, ale też nie powinno być aż tak agresywne. Zrób zrzut ekranu i podeślij następnym razem to obadam. W google jest poustawiane wszystko na auto więc pewnie dlatego. Z tych reklam jest najwięcej hajsu :)

4 godziny temu, hacker25 napisał:

Gdybym był pisarzem apek, to zrobiłbym specjalną dla forum ;) Dla mnie zdecydowanie tap był najwygodniejszą formą, mimo że przetestowałem formę w przeglądarce. 

 

No więc ja jestem pisarzem apek i się zastanawiałem już nad tym czy by nie pyknąć jakiejś forumowej, ale to trochę zbyt kosztowne jest (w sensie czasochłonne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, cwir napisał:


Jest to pokłosie wywalenia tapatalka, ale też nie powinno być aż tak agresywne. Zrób zrzut ekranu i podeślij następnym razem to obadam. W google jest poustawiane wszystko na auto więc pewnie dlatego. Z tych reklam jest najwięcej hajsu :)

 

No więc ja jestem pisarzem apek i się zastanawiałem już nad tym czy by nie pyknąć jakiejś forumowej, ale to trochę zbyt kosztowne jest (w sensie czasochłonne).

No więc może jakimś rozwiązaniem jest zrzutka kasy na apke i będzie gitarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hacker25 napisał:

No więc może jakimś rozwiązaniem jest zrzutka kasy na apke i będzie gitarka. 

Chyba nie jesteś w temacie kosztów apek mobilnych :newell:

Za koszt względnie prostej apki moglibyśmy opłacić następne 10-20 lat serwera forum. A wtedy niech se bedo nawet cztery tapatalki na raz :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że nie wiem jakie są koszty zrobienia apki ani koszty utrzymania forum, ale nie ma bata, żeby było drożej niż apka :p

dalej uważam, że najlepiej zrobić sciepe i nie dość, że będzie forumek, to jeszcze ćwir będzie od czasu do czasu mógł zjeść ciepły posiłek :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był adminem to propozycje sciepy albo inną formę jałmużny traktowałbym jak policzek ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bany® napisał:

Gdybym był adminem to propozycje sciepy albo inną formę jałmużny traktowałbym jak policzek ...

 

Ja twój pobyt tutaj traktuję jako policzek :duda:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że się obejdziemy bez siebie w razie czego. Nic na siłę :xboss:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, cwir napisał:

Chyba nie jesteś w temacie kosztów apek mobilnych :newell:

Za koszt względnie prostej apki moglibyśmy opłacić następne 10-20 lat serwera forum. A wtedy niech se bedo nawet cztery tapatalki na raz :kaz:

Właśnie nie jestem w temacie kosztów, więc mógłbyś przybliżyć jak to mniej więcej wygląda cenowo? Spokojnie, nie będziemy Tobie zazdrościć ile zarabiasz :rydzy:

Taki bany śmiało może to sfinansować. Okna i meble z bambusa, teściu go karmi itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej jestem skłonny płacić za możliwość banowania amebanego, niezależnie od kosztów forumka i pitu Cwira :p

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 zł za miesięczny ban dla banego, całość idzie na koszty serwera :kaz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz to nawet na wódkę z biedry wydawać, wali mnie to :p lepsza inwestycja niż plus :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowcipnisie :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cwir napisał:

20 zł za miesięczny ban dla banego, całość idzie na koszty serwera :kaz:

Nie wiem czy wiesz Cwirku, ale tą propozycją uniezależniłeś finansowo to forum do 2143r.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I siebie do końca życia :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurwa ze ja tu nie wlazłem wcześniej ... nie licząc około 4 lat bana jestem tu jakoś 6/7 (dzięki chuje :siara:) lat plus. Szczerze : cwir propozycja - jeśli się da ogarnij jakieś normalne wklejanie zdjęć z telefonu na forum to ci będę kurwiu klikał w wszystkie reklamy hemoroidów i innych” wyciągów z fiuta” albo przywróć tt myśle ze sporo z nas da nie tyle jałmużnę co wspomoże to miejsce ( dla mnie niejako historyczne zdeka)  baza starych cweli myśle ze odda pare miedziaków w tym ja... osobiście sram na tapatalk : w moim telefonie jebany zblokował update do ios11 i dopiero jego usunięcie pozwoliło mi cieszyć się z dobrodziejst apfla ale wklejanie tu zdjęcia to gowniane gunwno osrane ...

Edytowane przez zdun
Zapomniana myśl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwir ja Ci wyśle słoik kapusty kiszonej jak tylko nie ułatwisz Zdunowi wrzucania zdjęć :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że będzie nas katował swoimi nagimi fotkami? 

:lewy:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, znalazło się inne rozwiązanie. Forum znowu czekają przenosiny na inny serwer i to się musi stać w styczniu. Więc znowu nas czeka dzień lub dwa przerwy, ale przy okazji poaktualizujemy wszystko do ostatnich wersji, no i koszty utrzymania będą takie że mnie już będzie walić czy jest Tapatalk czy go nie ma. Reklamy googlowe też mocno ograniczymy.


Cieszmy się i radujmy :antonio:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba dobrze. Forma forum się też coś zmieni? Chodzi mi o wygląd itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Patricko napisał:

Domena dalej ta stara zostaje? 

 

nie, zmieniamy na psxforum.pl :)

 

14 godzin temu, xavris napisał:

No to chyba dobrze. Forma forum się też coś zmieni? Chodzi mi o wygląd itp.

 

na razie nie planuję zmian w wyglądzie bo nie mam na to czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×