Skocz do zawartości
matinx

PES 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pewnie nie - edycja 2018 którą mam gameplayowo mi wystarcza, żeby czasami sobie kilka spotkań rozegrać samemu czy ze znajomymi. Do kupna nowego PES'a gdzieś w okolicach premiery mogłaby mnie skłonić solidna nowa paczka licencji, na co się nie zanosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na NIE. Powodów jest więcej niż kilka.

 

1. Kupiłem wersję Legendarną 2019 cyfrowo i szczerze nie warto było, dali Beckhama na 30 lvl, którego można było rozwinąć o 2 (słownie: dwa) levele, kurwa oni powinni dać wypasioną legendę, czy to Beckhama czy innego grajka, resztę dodatków przemilczę,

2. Takiego handicapu jak w tej edycji to nie widziałem w żadnej z poprzednich, mowa o my club, w dywizjach też jest, ale mniejszy,

3. Gameplay do pierwszego patcha dobry, po pierwszym patchu już nie było tak dobrze, niestety to wada gier sportowych bo jednym patchem można wywrócić gameplay do góry nogami,

4. W my club w porównaniu do FUT-a nie ma co robić, te eventy to kpina, w 2019 w pierwszym tygodniu dali graczy tygodnia np. Zyiech był podbity na chyba ovr 96, zamiast jak ludzie podbijać zawodnika o 1 lub 2 lvl debile z Konami zrobili tak, że ludzie po 2-3 tygodniach mieli tak dopasione zespoły, że nie chciało się grać, potem jakby poszli po rozum do głowy, ale już nie dało się tego odwrócić, gry 3 gwiazdkowymi zespołami nie było, chyba że ktoś ma czas siedzieć godzinę i szukać rywala,

5. Online nie jest doskonały, jest ok, ale dalej jest sporo lag cziterów,

6. Błędów w grze jest dużo (szczerze od huja), piłka idzie obok obrońcy a ten nawet nie wyciągnie nogi, wykonujesz podanie i do piłki biegnie zawodnik, który stał dalej, nie przełączysz się na stojącego bliżej i masa, masa innych, mniej lub bardziej wkurwiających, jak grasz z wyjadaczem i złapie cię na animacji odbioru to zanim twój zawodnik pozbiera się gość już pomknął pod bramkę, sposoby na bramki są, a jakże, nie mniej niż w Fifie, kick off glitch też mam wrażenie jest, itp. itd.

7. Po co wydawać ok 200 złotych na grę w pudełku jak na przełomie listopada i grudnia wydadzą wersję Lite, gdzie my club mamy za darmo.

 

Edycja:

 

8. Legendy w my club powinny robić różnicę w meczu, po co komu legendy gold ja się pytam.

Edytowane przez adasiulko
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewni nie kupię. 19 kupiłem najwyższą edycję a zrobili z tego chamskie p2w. Gwarancje czarnych piłek za walutę premium.

 

Nie wykluczam pogrania w lite lub jak wpadnie do jakiegoś gamepassa

 

Mam takie same zdanie jak @adasiulko.

Zarówno sprawa Zieycha jak i Beckhama położyły całą grę w My club. Odechciało mi się budować zespół ...i kupiłem fifę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby większość graczy miała takie zdanie jak Wy Panowie powyżej, to może model wydawania sportówek by się zmienił. A czy nie jest czasem tak, że te gry kupuje większość młodych graczy w przedziale wiekowym, którzy nie muszą się jeszcze martwić o zarabianie? 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie gram w pesa z przyjemnością. Skład mam oczywiście kosmos ale każdy ma a nie wydałem złamanego grosza na coinsy. Wszystko od konami a gram w zasadzie tylko w weekendy i to nie każdy. Po zeszłorocznej sieczce w fifie tu poczułem zwykły fun z gry. A już granie 3vs3 jest cudowne a gram tylko z randomami.
Demko na pewno będę testował ale czy kupię... Hmm postanowiłem sobie, że raczej nie bo mam rozgrzebanego God od War, RDR2 i zamiast w to grać to wbiłem platynę w Pająka i zacząłem ogrywać Resident Evil 2 a czasu tyle co kot napłakał.

Jedno jest pewne fify nie kupię, sprawdzę na nowej generacji jak zmienią silnik albo jak ktoś do mnie z płytką wpadnie nie wcześniej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym dla myClub, ale jak pomyślę, że będzie tak jak w poprzednim wydaniu (megaekipa po 2 tygodniach) to chyba zaczekam na opinie..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro  Demo 

Pro evolution soccer 2020 

 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zdziwiłem się, że na Xboxie nie ma jeszcze. Łatwiej zmienić region, nie trzeba zakładać nowego konta, a tu zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie se to. Powrot "krula" chyba tradycyjnie za rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm takie se? No ogólnie demo zawsze robiło robotę, tylko potem w full obniżało loty. Sam sprawdzę jak ostany MS store się ogarnie i wrzuci demo, Na miejscu Australii i Nowej Zelandii bym bojkot zrobił, że nie ma dema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bardzo takie se. pływają zawodnicy w uj po murawie xD ogólnie szału nie ma ale pograć idzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem chwile. Oprocz grafiki ktore prezentuje sie swietnie to jak dla mnie gra gameplayowo nie rozni sie niczym. W tym roku chyba zadna pilka nie wjedzie na warsztat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem kilka meczów i w oczy rzucają się nowe animacje (bramkarze i ich obrona, walka bark w bark o piłkę, strzały z dystansu). Gra się całkiem przyjemnie, wszystko jest dość realistyczne. Ale czy warte ponad dwóch stówek? To już ciężka sprawa

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzał te nowe przyjęcia piłki i finezyjny drybling? Przyjęć piłki to żadnych nie widziałem a ten drybling to jakaś popierdółka i może coś mnie ominęło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracze to się ruszają jak wozy z węglem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni PES w jakiego grałem to 2018 - na jego tle 2020 prezentuje się dobrze. Gra sprawia wrażenie wolniejszej, a przez to bardziej realistycznej, animacje są płynniejsze i widać sporo drobnych usprawnień. Zastawianie się, prowadzenie piłki itp.

 

Jak znam życie w okolicach przełomu roku zacznie być gra oferowana w konkretniejszych promocjach, to może wtedy kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczyk rozegrany może jakieś bonusy będą. Jakoś nie czuję tego dema ale nie ma co się sugerować bo 100 razy gameplay zmienią.

 

W tym roku Fifę odpuszczam ze względu na brak czasu, PESa na premierę odpuszczam ze względu, że szkoda kasy.

Czekam na Lite , XGP czy inne abonamenty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, pablos_83 napisał:

Meczyk rozegrany może jakieś bonusy będą. Jakoś nie czuję tego dema ale nie ma co się sugerować bo 100 razy gameplay zmienią.

 

W tym roku Fifę odpuszczam ze względu na brak czasu, PESa na premierę odpuszczam ze względu, że szkoda kasy.

Czekam na Lite , XGP czy inne abonamenty

 

Żeby dostać bonus podobno trzeba powiązać konto z Konami ID, jest to w jednej z zakładek dema. Nie wiem na 100%, ale jeden z jutuberów tak mówił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam wszystko powiązane. już miałem bonusy za dema , streamy i bonus w postaci czarnych piłek za posiadanie graczy ovr 90 na 30 lv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×