Skocz do zawartości
matinx

PES 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Grałem przed chwilą kolejny juz raz w ten PięknyEkskkuzywnySymulator2020(demo). Wychodze sam na sam z bramkarzem ktory fauluje poza polem karnym i arbiter tylko pogroził paluszkiem,(może VARu nie dodali do super symulacji,albo to Szymon M. akurat ten mecz gwizdał),nawet żółtej nie dał. Dobrze że faul odgwizdał bo bym chyba z wrażenia kupił pełną wersję.:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES się zawsze śpieszy by zdążyć przed Fifą i w demo daje kod gry sprzed pół roku. Szkoda na to czasu, jedne można 1 mecz zagrać bo może jakieś losowanie do my club będzie za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , czytam wasze komentarze i stwierdzam jedno - chyba  większość z was nie grała w piłkę na żywo :D Przecież te demo jest genialne, jest dużo miejsca na rozegranie (ludzie ping-pongi sobie nie radzą), strzały są świetne, animacje kosmos, czuć zawodnika (o wiele lepiej można dryblować), co do kartek to jak zawsze lipnie to wygląda. Dla mnie wszystko na + i do tego tempo zostanie utrzymane w full - w końcu to przypomina piłkę nożną.

Ja akurat od 3 lat gram tylko full  manual dlatego też pewnie inaczej patrzę na tą grę ponieważ można z piłką robić co tylko się chce.... Czytałem, że ludzie marudzą, że podania są niedokładne co mnie śmieszy , ponieważ ludzie w poprzednie wersje nawet grają na podaniach lvl3 gdzie  z zamkniętymi oczami można podawać.

Jeśli jest ktoś chętny na tym forum do gry full manual to zapraszam. Dodam, że szukam również ludzi do drużyny 10vs10 full manual. - Jest to liga zagraniczna  - około 20 drużyn..... właśnie przy graniu full manual 10vs10 można pokazać jaką się ma wiedzę boiskową - proszę nie mylić z 10vs10 asysty - bo to kopanina.

Jak co to priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, januszp85 napisał:

Witam wszystkich , czytam wasze komentarze i stwierdzam jedno - chyba  większość z was nie grała w piłkę na żywo :D Przecież te demo jest genialne, jest dużo miejsca na rozegranie (ludzie ping-pongi sobie nie radzą), strzały są świetne, animacje kosmos, czuć zawodnika (o wiele lepiej można dryblować), co do kartek to jak zawsze lipnie to wygląda. Dla mnie wszystko na + i do tego tempo zostanie utrzymane w full - w końcu to przypomina piłkę nożną.

Ja akurat od 3 lat gram tylko full  manual dlatego też pewnie inaczej patrzę na tą grę ponieważ można z piłką robić co tylko się chce.... Czytałem, że ludzie marudzą, że podania są niedokładne co mnie śmieszy , ponieważ ludzie w poprzednie wersje nawet grają na podaniach lvl3 gdzie  z zamkniętymi oczami można podawać.

Jeśli jest ktoś chętny na tym forum do gry full manual to zapraszam. Dodam, że szukam również ludzi do drużyny 10vs10 full manual. - Jest to liga zagraniczna  - około 20 drużyn..... właśnie przy graniu full manual 10vs10 można pokazać jaką się ma wiedzę boiskową - proszę nie mylić z 10vs10 asysty - bo to kopanina.

Jak co to priv ;)

 

Sędziowie to kpina, grałem online i przeciwnik kosił masakrycznie, wychodziłem sam na sam z bramkarzem, kosa z tyłu i nic, maks żółta. Czerwoną dostał za sanki na środku boiska. To od lat kuleje w tej grze. Przez tyle lat nie można tego poprawic?

 

Zastanawia mnie jak sprawdza się full manual odnośnie strzałów online, czy kiepskie połączenie nie przeszkadza?

 

Co do połączenia to przed meczem mam 3 kreski i gramy, a w samym meczu lagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - gdzie składaliście preorder? Na Allegro jest opcja za 199 i tam chyba wyjdzie najtaniej.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra gniotem na pewno nie jest i nie będzie. Jeśli ktoś się nastawia na ML i kanapowy coop to brać. Grafika na XoX i 4K TV wypala gałki. Konkurencja nawet grafiki nie potrafi poprawić, nie mówiąc już o żałosnej murawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, matinx napisał:

 

6 godzin temu, matinx napisał:

Nigdzie. Szkoda pieniędzy na gniota.

Jeżeli uważasz że to gniot to stwierdzam jedno, na żywo w piłkę to ty nie grałeś he

W dniu 28.08.2019 o 16:51, adasiulko napisał:

 

Sędziowie to kpina, grałem online i przeciwnik kosił masakrycznie, wychodziłem sam na sam z bramkarzem, kosa z tyłu i nic, maks żółta. Czerwoną dostał za sanki na środku boiska. To od lat kuleje w tej grze. Przez tyle lat nie można tego poprawic?

 

Zastanawia mnie jak sprawdza się full manual odnośnie strzałów online, czy kiepskie połączenie nie przeszkadza?

 

Co do połączenia to przed meczem mam 3 kreski i gramy, a w samym meczu lagi.

Jeżeli masz problem z połączenie to różnicy nie ma czy to manual czy asysty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.pepper.pl/promocje/preorder-efootball-pes-2020-za-169-zl-177zl-z-wysylka-na-ps4-i-xbox-one-183481


Jakby ktoś był zainteresowany, z tego co ma stronie widziałem to trzeba doliczyć jeszcze 2£ za wysyłkę do Polski.

Cena zaczyna mnie kusić ale w tym roku sobie odpuszczę.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.08.2019 o 15:56, januszp85 napisał:

 

Jeżeli uważasz że to gniot to stwierdzam jedno, na żywo w piłkę to ty nie grałeś he

Jeżeli masz problem z połączenie to różnicy nie ma czy to manual czy asysty... 

Oczywiście, że gniot. Nudny, schematyczny gniot, ze zwalonym online, lag cheaterami i konami, ktore nie poprawia wlasnych bledow od lat.
Poza tym, ostatnia rzecz w jaka chcialbym grac, to realne odwzorowanie pilki na konsoli. Tu ma byc arkadowo, dynamicznie i fajnie. Ogladanie, jak ktos uprawia tiki take przez caly mecz, to raczej srednia rozrywka. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

No to pozostaje Fifka dla dzieci w takim razie, a my mężczyźni pogramy w prawdziwy futbol.

no nie wiem czy pograsz, bo jesli masz dobry rating, to niewiele meczow ukonczysz :) Ale zycze najlepszego, aby twa meskosc byla pielegnowana i rosla.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś już może w pełną wersję gry i może odnieść się w stosunku do dema ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z jutuberów powiedział, że gracze my cluba dostaną po 500 coinsów za opóźnienie aktualizacji o dwa dni. Będzie na future players, czyli od początku będzie to samo co w poprzedniej edycji. Pokazywał Ronniego o ovr 81, którego można podbić o 16 leveli, on twierdził że to nie ten z preordera. Oby nie mylił się.

 

Zresztą tu jest ten filmik dla fanów PES-a:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu liczyłem, że sensownie zmienia tych "fjuczerów" ale znowu będzie śmiech na sali i po miesiącu będą nakoksowane składy...

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem pare meczykow i pierwsze co sie rzuca w oczy wzgledem dema to szybkosc gry. Fajnie gra komputer. Kombinuje i nie cisnie tylko skrzydlem potem do srodka i gol. Sedziowie katastrofa ale to norma. Obraz w 4k hdr zyleta i fifa nigdy nie przegoni. Piekna grafa. Ogolnie dobre pierwsze wrazenie i chyba nie zdupcyli  od dema. Zobaczymy po kilkudziesieciu mecxach. Aha i oczywiscie konami dalej dalo dupy z transferami a raczdj ich brakiem. 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, mikelsgrom1 napisał:

 Aha i oczywiscie konami dalej dalo dupy z transferami a raczdj ich brakiem. 

W czwartek będzie aktualizacja składów .Od dawna o tym Konami trąbiło.

Edytowane przez Lewy69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet animacji wypadania grajków z piłek nie zmienili :D
Fajne te Konami, takie nie za mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No najważniejszy aspekt XD Może dlatego się ta gra nie sprzedaje tak dobrze jak fifa, bo nie ma czadowego wypadania grajków z piłek, co by dzieci się cieszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra i tak się za dobrze sprzedaje i dlatego oprócz wspaniałego gameplayu brakuje całej otoczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×