Skocz do zawartości
DigitalMan_PL

UPS pod konsolę PS PRO/XboxOne X

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie na tapecie UPS pod konsolę, ale od początku :) Ze względu na okazjonalne zaniki prądu poszukuję UPS-a DO POKOJU / SALONU który zasili mi 2 konsole w trybie czuwania oraz 1 router Netii Huawei HG8245Q Router ONT Combo i hAP ac - MikroTik na czas podjęcia działań mających na celu przywrócenie zasilania, czyli kilka minut maks :)

 

Wziąłem sobie na tapetę to:

http://armac.pl/oferta/ups-office-line-interactive-o650elcd/

 

UPS_4_3.png

Testowane własnie w pełnej konfiguracji (2x konsola, 2x router) + nadprogramowo 1 kabel lan do dekodera TV Netii z routera (oni mają własnie TV po lanie) wynik: 39 minut podtrzymywania :) Więc zajebi... jak na zabezpieczenie doraźne :)

Wiadomo jak nikogo nie będzie w domu to i tak hooya da :P (bo musiałbym mieć sprzęt trzymający chyba z 10h :P)

 

Jak dla mnie to i wyświetlacz spoko bo na oko widzę co się dzieje i wisi mi że przez to trzyma 2 minuty krócej :P i jedna z WAŻNIEJSZYCH RZECZY ma możliwość przejścia w tryb cichy na baterii i nie yebie nam po uszach co kilka sekund, a kontrole nad nim i tak mamy bo na wyświetlaczy wszystko widać :) W tym trybie ostrzega tylko przy krytycznym rozładowaniu.

 

Pytanie na koniec czy wy coś macie / znacie przetestowane w podobnym settingu i WAŻNE z trybem cichym, a najlepiej do włączenia na stałe?? Bo to jest jedyna bolączka tego UPS-a, tryb cichy można włączyć DOPIERO po przejściu na baterię, a marzyło by mi się coś gdzie można NA STAŁE taki tryb aktywować.

 

To co jakieś modele na oku??

 

Zaznaczam że ten model 650E to koszt ok. 160 zł więc tanioszka :) a sprawdzone i działa.

 

PS/EDIT: Odpaliłem dziś ich  bardziej wypasiony model 1500E, ale kur.... chodzi tak głośno, że niech to hooy (odpada kategorycznie)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się podpiął pod pytanie. Słowo klucz - cichy. 

...NAS'a już zamykałem w szafce i robiłem "domek" ze styropianu żeby żona mogła spać. Nie chcę zabudowywać szafki gąbką akustyczną. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

digi biegasz bezpieczniki włączać co jakiś czas? Jeśli tak to radziłbym przyczynę wyeliminować zamiast się bawić w ćwierć- środki  :LUL:

ps. no chyba, że żona ci granie dawkuje :yao:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="8865"] digi biegasz bezpieczniki włączać co jakiś czas? Jeśli tak to radziłbym przyczynę wyeliminować zamiast się bawić w ćwierć- środki  LUL.png

Specjalnie dla Ciebie dodam do opisu sytuacji, winna jest tzw. roznicowka czyli wyłącznik rózżnicowo-prądowy wartości 30mA, ale muszę go mieć ze względu na dzieci.

 

Zresztą nie masz nic sensownego do napisania, to się nie wpier...

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...pozbądź się dzieci!

Mam nadzieję że pomogłem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze temat zmierza w dobrym kierunku...
Roznicowka założona że względów ogólnych bezpieczeństwa + dzieci, tak tak o zaslepkach wiem...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×