Skocz do zawartości
John100

Smartfon do 1200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Poleci ktoś dobrego smartfona do 1200zł?? najlepiej aby mial dobry duży wyswietlacz,szybkosc dzialania i dobrą baterie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyne telefony warte kupienia w tym przedziale to coś z serii Moto G7. Do 1200 zł będziesz miał do wyboru 3z 4 modeli, któryś Ci podpasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny słuszny wybór to xiaomi redmi note 7 i zapłacisz nie 1200 a powiedzmy 900


Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij na moto one i moto one vision.

Motorole ONE - maja dlugie wsparcie aktualizacjami, i prawie golego androida co jest wg mnie zaleta. do tego dobry aparat. 

Niestety tutaj baterii nie spodziewalbym sie zbyt dobrej dzien moze ciut wiecej. 

Jesli chodzi o prace na baterii to z tanszych Lenovo K6 Note (szalu nie robi ani wyswietlacz ani aparat ale bateria jest bardzo dobra) - nie wiem czy to jeszcze sprzedaja. 

Prywatnie mam Lenovo P2 (lepszy niz w K6 ekran, tak samo slaby aparat) ale bateria jest nie do zajechania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Moto one vision celowo nie wspominałem, bo mimo że jest to całkiem fajny telefon to ma absurdalne proporcje ekranu i jak dla mnie jest strasznie niewygodny :/ ale to w sumie kwestia preferencji więc generalnie warto brać telefon pod uwage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

O Moto one vision celowo nie wspominałem, bo mimo że jest to całkiem fajny telefon to ma absurdalne proporcje ekranu i jak dla mnie jest strasznie niewygodny :/ ale to w sumie kwestia preferencji więc generalnie warto brać telefon pod uwage.

Tak ale pewnie gdziesz mozna dostac jeszcze zeszloroczne Moto One (bez vision). 

Co do Lenovo / Motki to widze ze maja chyba nowa polityke czyli wypuscic telefon sprzedac, nie produkowac wiecej i szybko robic kolejny. 

Vision nie mialem w reku i fakt rozumiem ze proporcje moga nie pasowac (musialbym chwycic w lape), bardziej ogolnie chodzilo mi o serie one z golym androidem i dluzszym wsparciem no chyba ze o czyms nie wiem i takie jest teraz we wszystkich produktach. 

Niemniej jako fan sredniopolkowych telefonow bardzo przychylnie patrze na motke jako kolejna sluchawke. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to może ktoś coś polecić z telefonów tak do 2000? Właśnie kończy mi się umowa i dzwonią z T-Mobile i mnie nagabują. Nie chce mi się tracić czasu na oglądanie i porównywanie tych wszystkich tel. Preferuję Sony, ale jeżeli warto wziąć coś innego to mogę zaryzykować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę samsunga - ładny ekran oled i wzornictwo, a co do działania nie mam zarzutów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 pro wydaje sie spoko ale miediatek czy warto wybrac taki smartfon na takim procesorze?? mam redmi note 4 32.3 i chcialbym juz cos znacznie lepszego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8 Pro. Śmiga aż miło. Plus chłodzony cieczą w grach się nie grzeje. Dałem 1060 w oficjalnym mi store. Poprzedni Redmi Note 4 i różnica kolosalna nadal w rozsądnej cenie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jest szybkie ładowanie więc jak pije kawę czy coś z te 10 min naladuje się na full. Ale ja dużo korzystam gram więc jeden dzień nie więcej. Nie patrzę na to bo teraz nawet lodówka może przy okazji naładować telefon jak wyjmuje niej piwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×