Jump to content
Sign in to follow this  
cwir

Wreckfest

Recommended Posts

NofEMIB.png

Destruction Derby w nowym wydaniu :)

• Like 1

No jakos rok po premierze na PC zmiera na konsole. 

@cwir- zakladam ze pewnie wybierzesz wersje na PC. 

22 minuty temu, MagEllan napisał:

No jakos rok po premierze na PC zmiera na konsole. 

@cwir- zakladam ze pewnie wybierzesz wersje na PC. 

Jakbym wybrał wersję na PC to już bym w to grał bo kosztuje 70 zł. Ale w to akurat wolę grać na kanapie i 65 calach ;)

20 godzin temu, cwir napisał:

Jakbym wybrał wersję na PC to już bym w to grał bo kosztuje 70 zł. Ale w to akurat wolę grać na kanapie i 65 calach ;)

W 900p i 30 klatkach :LUL: 

Miałem kupić na ostatniej promocji, ale zamiast tego wziąłem BeamNG.drive, bo ludzie narzekali na kiepski single player.

1 godzinę temu, danken000 napisał:

W 900p i 30 klatkach :LUL: 

Miałem kupić na ostatniej promocji, ale zamiast tego wziąłem BeamNG.drive, bo ludzie narzekali na kiepski single player.

No teraz dopiero doczytałem na ich stronie że nie będzie 4k i "może" dodadzą w jakimś update. To w takim razie albo poczekam na ten update (tiaa..) albo kupię na PC i będę grał przy biurku, ale w 4k/60fps...

7 godzin temu, cwir napisał:

No teraz dopiero doczytałem na ich stronie że nie będzie 4k i "może" dodadzą w jakimś update. To w takim razie albo poczekam na ten update (tiaa..) albo kupię na PC i będę grał przy biurku, ale w 4k/60fps...

Dlatego sie troche dziwilem. :)

fakt moze 32" to nie 65" ale w pelni sie zgadzam natywna rozdzialka + lepszy framerate moim zdaniem wygrywa z wwiekszym wyswietlaczem.

Ja się nastawiłem że wezmę tego Wreckfesta na premierę konsolową, jeśli nie zapomnę (bo ostatnimi czasy niestety rzadko tu zaglądam) to postaram się podzielić swoimi wrażeniami :p Widziałem grę na streamach (oczywiście wersja z PC) i mega mnie zainteresowała, mimo ceny jestem gotów zostać swego rodzaju beta testerem, bo też mi się wcześniej obiło o uszy że w porównaniu do wersji z PC może być "gorzej" mówiąc delikatnie :)

• Like 1

Mnie ciekawi co tam w multi sie odpierdziela :) pudlo na premiere kosztuje 140 zl, takze not bad, a posucha tego gatunku jest wielka. Pamietam, ze dirt showdown byl troche dretwy i znienawidzony przez wszystkich, ale ja sie bawilem dobrze :P oby tylko byla dobrze zoptymalizowana i nie chrupala...