Skocz do zawartości
cwir

Wreckfest

Rekomendowane odpowiedzi

NofEMIB.png

 

Destruction Derby w nowym wydaniu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakos rok po premierze na PC zmiera na konsole. 

@cwir- zakladam ze pewnie wybierzesz wersje na PC. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, MagEllan napisał:

No jakos rok po premierze na PC zmiera na konsole. 

@cwir- zakladam ze pewnie wybierzesz wersje na PC. 

 

 

Jakbym wybrał wersję na PC to już bym w to grał bo kosztuje 70 zł. Ale w to akurat wolę grać na kanapie i 65 calach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, cwir napisał:

 

Jakbym wybrał wersję na PC to już bym w to grał bo kosztuje 70 zł. Ale w to akurat wolę grać na kanapie i 65 calach ;)

W 900p i 30 klatkach :LUL: 

Miałem kupić na ostatniej promocji, ale zamiast tego wziąłem BeamNG.drive, bo ludzie narzekali na kiepski single player.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, danken000 napisał:

W 900p i 30 klatkach :LUL: 

Miałem kupić na ostatniej promocji, ale zamiast tego wziąłem BeamNG.drive, bo ludzie narzekali na kiepski single player.

 

No teraz dopiero doczytałem na ich stronie że nie będzie 4k i "może" dodadzą w jakimś update. To w takim razie albo poczekam na ten update (tiaa..) albo kupię na PC i będę grał przy biurku, ale w 4k/60fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, cwir napisał:

 

No teraz dopiero doczytałem na ich stronie że nie będzie 4k i "może" dodadzą w jakimś update. To w takim razie albo poczekam na ten update (tiaa..) albo kupię na PC i będę grał przy biurku, ale w 4k/60fps...

Dlatego sie troche dziwilem. :)

fakt moze 32" to nie 65" ale w pelni sie zgadzam natywna rozdzialka + lepszy framerate moim zdaniem wygrywa z wwiekszym wyswietlaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nastawiłem że wezmę tego Wreckfesta na premierę konsolową, jeśli nie zapomnę (bo ostatnimi czasy niestety rzadko tu zaglądam) to postaram się podzielić swoimi wrażeniami :p Widziałem grę na streamach (oczywiście wersja z PC) i mega mnie zainteresowała, mimo ceny jestem gotów zostać swego rodzaju beta testerem, bo też mi się wcześniej obiło o uszy że w porównaniu do wersji z PC może być "gorzej" mówiąc delikatnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi co tam w multi sie odpierdziela :) pudlo na premiere kosztuje 140 zl, takze not bad, a posucha tego gatunku jest wielka. Pamietam, ze dirt showdown byl troche dretwy i znienawidzony przez wszystkich, ale ja sie bawilem dobrze :P oby tylko byla dobrze zoptymalizowana i nie chrupala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje tylko 60 klatek :frog: nie wiem jak na pro...
zajebiscie sie gra na kierze :) multi jest swietne, ale kurwa jak to chrupieee...

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, na pro podobno 1080p. i 30fps. Ciekawe jak na xox.

 

Ogólnie gierka podobno kozacka i chyba sobie ją dziś sprawie bo brakuje takich gierek, które dają taką frajdę

 

Gra ktoś w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kolos28 napisał:

Gra ktoś w to?

Ja gram na laptopie i gra całkiem przyjemna. Podobne do Destruction Derby i Flatouta. Ma swój klimat np wyścigi na kanapach  czy kosiarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze przemyślę zakup ale w sumie pograłbym sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariera jest dość długa i trudna. Auta fajnie się niszczą. Model jazdy jest satysfakcjonujący. Dla mnie trochę mało aut ale oczywiście już dodali seasons pass z paczkami aut :/
Grafika dość ładna i szczegółowa. Jak lubisz takie klimaty to śmiało bierz bo nie ma nic lepszego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwyklej ps4 przy wiekszych kraksach w arenie chrupie jak cholera... obawialem sie, ze optymalizacja bedzie ssala palke i grafa tez jest ponadprzecietna, ale gra nadrabia modelem jazdy i ogolnym funem grania w ten tytul. Po 4 wyscigach singlowych wylaczylem wszystkie wspomagacze i poszedlem na multi  (jest trofeum za 20 wygranych) i kurewka trudno jest:P na arenie jeszcze spoko bo trzeba zniszczyc jak najwiecej aut w okreslonym czasie i sa respy, ale w wyscigu jak popelnisz 1 blad lub ktos Cie wypchnie z toru i wyprzedzi pol serwera to juz nie ma szans nadgonic i wskoczyc na 1 miejsce. Oczywiscie to tez jest kwestia wylaczonych wspomagaczy bo sie pare razy tak przejechalem i auto bardzo ladnie sie wtedy trzyma i latwiej prowadzi, ale zabawa jakas mniejsza. Troche malo aut i torow.. mogliby cos wrzucic za free bo te mapki nie sa duze.

Ogolnie gra zajebista pod kiere i daje mi wiecej frajdy niz dirt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, z tego co wyczytałem to dodatkowa trasa będzie dla posiadaczy SP. Ma być chyba 20 DLC z autami i jakimiś pierdołami.

 

Coś czuję, że gra szybko trafi do GamePass i Plusa.

 

 

P.S.

Właśnie mi się ściąga. Jak mi się spodoba to pomyślę o SP do tej gry.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to dobre! Fizyka aut i zniszczeń super! Ile to frajdy daje
Pełno opcji konfiguracji fizyki prowadzenia aut (zakładka zaawansowane). Kurcze będzie to chyba moja ulubiona gierka z samochodami w roli głównej. Wiadomo, dopiero zacząłem ale od początku gra mi się przyjemniej niż Dirt 2.0 oraz FM7.

Graficznie i technicznie na Ps4 Pro jest wszystko cacy, i wygląda ładnie i działa mega płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co 50 lvl, 20 aut w garażu i SP już zakupiony do tej świetnej gierki!

 

Póki co takim autkiem się bujam, na tą chwilę maksymalnie z upgrade'owany ca6eed6f229c9451336c14cc9198cfaf.jpg

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2019 o 10:44, Kolos28 napisał:

Graficznie i technicznie na Ps4 Pro jest wszystko cacy, i wygląda ładnie i działa mega płynnie.

 

Na jakim TV grasz (rozmiar)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

55

 

[mention=1078]cwir[/mention]

 

Nie wiem czy grasz ale gierka wymiata.

Jest niesamowita losować zdarzeń, pełno złomu na torach, wpadnie na siebie bądź na wraki, spychanie, niszczenie itp. Są trasy z krzyzówkami a wiec wpadnie na siebie to coś normalnego w tej grze.

Są też miejsca gdzie tylko jest demolka bo to są boiska.

Sporo aut, możliwość modyfikowania. Ja mam 20 bądź 21 a w tym kilka już podrasowanych.

Można grać na wiele sposobów: auto pod prędkość i zwrotność by uciec na starcie i wygrać. Można grać "czołgiem", gdzie auto jest wytrzymałe - wtedy zostaje nam spychanie i demolka (fizyka i efekt zniszczeń jest kozacki). Oczywiście można spróbować sil bardziej uniwersalnymi autami.

Są autobusy, kombajny, ciężarówki, auta małe, furgonetki, terenowki, kobmbi (można zrobić z niego auto pogrzebowe z trumną w środku).

 

 

Multiplayer to coś niesamowitego, wciąga na wiele godzin!

Kariery jeszcze nie skończyłem bo gram głównie multi ale jest dosyć długa i trudna.

 

P.S.

Dziś ogólnie wbiłam 51lvl.

Jakiś czas temu zrobiem screeny, zobacz poniżej co zostało mi z przodu auta kilku po czołówkachb0b2ba39037d9a52ca67f5fc99e744aa.jpg

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie gram jeszcze, nie mogę się zdecydować na co kupić. Już miałem kupować na PC dawno temu, to potem kupiłem nowy TV i PS4 Pro więc stwierdziłem że poczekam aż wyjdzie na PS4 bo aż się prosi na kanapie w to grać. Po czym napisali na stronce gry że nie będzie obsługiwać 4K na premierę a potem niewiadomo, a na PC mam monitor 4K, do tego gra jest 2 razy tańsza i płynniejsza. Ale jak piszesz że na Pro działa płynnie i wygląda dobrze, no to może jednak bym na PS4 kupił... Zobaczę jeszcze, na razie muszę skończyć kilka gierek bo mam zaczęte z 5 na raz i kolejna tylko pogorszy kupkę wstydu. Ale Wreckfest mam wysoko na liście i na pewno w to zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ta gra jest strasznie miodna i wciągająca. Potrafi odciągnąć od innych tytułów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Wreckfest i muszę przyznać, że jest naprawdę spoko. Dobry model zniszczeń i generalnie fizyki, przyjemnie się jeździ. Fajna jest też rozwałka, rywale jeżdżą agresywnie, tory prowokują do zderzania się - np. czasami fragmentem toru najpierw jedzie się w jedną stronę, później jest nawrót i w drugą. Poczułem się trochę jakbym grał w Motorstorma - ale niestety do tej gry sporo Wreckfestowi pod względem klimatu i ogólnego designu brakuje. Tory choć fajne, są jednak w większości zamknięte i tradycyjne. Nie ma czegoś takiego jak w Motorstormie, że jest kilka ścieżek i każda jest odpowiednia dla danego rodzaju pojazdu, że jedzie się w świetnie oddanych okolicznościach przyrody - jakieś kaniony, pustynie, zbocza wulkanów itp.

 

Niemniej jednak grę zdecydowanie polecam - tym bardziej, że na jakiś remaster Motorstorma nie ma co raczej liczyć. A szkoda, bo ja chętnie bym pograł w niego znowu. Może nie trzecią część, bo ona była przesadnie efekciarska i robiona pod 3D, ale w pierwszą odsłonę i Pacific Rift bardzo chętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym patchu zostały dodane prywatne serwery w mutli. Oznacza to, że można łatwo boostować trofeum wymagające 20 wygranych w wyścigach online. Jeśli ktoś chciałby wbić ten pucharek, to zapraszam do dodania mnie do znajomych - WahaczPL. Rekreacyjnie, bez patrzenia na trofea, też mógłbym kilka wyścigów przejechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×