Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Heat

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, helganin napisał:

MagEllan wybrałeś te same auta co ja :) Nic więcej nie wbijam bo mam zablokowany poziom i nie będę sztucznie nabijał kasy :P
Teraz tylko czy kupić pełniaka czy nie. Na pewno jest lepiej w trybie nocnym niż payback ale zostaje słaby tryb dzienny.
Myślę że 3 paybcka będzie już git.

 

 

 

Coz pierwszy wybor byl prosty - BMW byla w miare uniwersalna a nie jestem fanem muscle carow, nissan jakos do mnie nie przemawial.

drugi wybor tez oczywisty skoro sam smigam civiciem (choc bez type r).

 

Kasa zawsze sie moze przydac pozniejsze czesci sa drogie i predzej czy pozniej staniesz przed grindem w trybie dziennym.

Tak samo zrobilem w Payback - chyba 8 godzin pogralem i pofarmilem kase, jak wpadlo do Access to jeszcze EA sypnelo mi bonusowa i do konca gry moze 2 do 4 rech wyscigow powtorzylem a tak siana mialem wystarczajaco.

 

Dlatego tutaj jak juz wbije REP lvl10 (co pewnie nastapi niedlugo) to reszta czasu to bedzie grind w ktorym mam nadzieje dobije do 200K.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reputacja na 10 poziom to praktycznie jeden dobry pościg policyjny.

Kasy nie zbieram bo wpadnie normalnym tokiem grania i nie będę specjalnie teraz na to czasu tracił :P w paybacku grałem normalnie i kasy mi nie brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, helganin napisał:

Reputacja na 10 poziom to praktycznie jeden dobry pościg policyjny.

Kasy nie zbieram bo wpadnie normalnym tokiem grania i nie będę specjalnie teraz na to czasu tracił :P w paybacku grałem normalnie i kasy mi nie brakowało.

od premiery grales? i nie brakowalo. 

dziwne... toz to byl grind fest jakich malo szczegolnie jesli popelnilo sie blad kupna wiecej niz jednego wozu bo czesci do kazdego gridnujesz osobno. 

 

Ja dzis dobije do 10h :) i zrobie wszystko co tylko moge (a mam calkiem sporo eventow za dnia do przejechania). 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllandzięki za opisanie wrażeń, zainteresowanie małe, pewnie wszyscy rzucili się na DS, ale to nie moja bajka.

Chyba kupię jak nie w tym tygodniu to w przyszłym razem z Upadłym Zakonem.

Muszę jechać na bazarek ogarnąć pudełka pogadać ze znajomym i zobaczę ile musiał bym dopłacić, jak wszystko pójdzie dobrze to wrócę szczęśliwy z nowymi gierkami;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MagEllan napisał:

od premiery grales? i nie brakowalo. 

dziwne... toz to byl grind fest jakich malo szczegolnie jesli popelnilo sie blad kupna wiecej niz jednego wozu bo czesci do kazdego gridnujesz osobno. 

 

Ja dzis dobije do 10h :) i zrobie wszystko co tylko moge (a mam calkiem sporo eventow za dnia do przejechania). 

 

Ja grindu nie odczułem, grałem od triala. Po prostu nie umiesz grać w gry wyścigowe :P
Dla mnie ten trial traci sens jak zdobędziesz 10 poziom.

 

Gra fabularnie podobno krótka, tak samo jak zrobienie osiągnięć (łatwo i szybko). Uważam że jest nieźle, oceny 7/10 to dobre oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe zainteresowanie, bo wychodzą ciekawsze rzeczy. Sam miałem przetestować, ale niedawno wyszedł remaster Yakuzy 4, teraz dodatki do Payday 2 i American Truck Simulator, a i RDR2 na PC trzeba będzie sprawdzić. W Beat Saberze też jakieś nowe utwory chyba są. Need for Speed może poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, danken000 napisał:

Małe zainteresowanie, bo wychodzą ciekawsze rzeczy. Sam miałem przetestować, ale niedawno wyszedł remaster Yakuzy 4, teraz dodatki do Payday 2 i American Truck Simulator, a i RDR2 na PC trzeba będzie sprawdzić. W Beat Saberze też jakieś nowe utwory chyba są. Need for Speed może poczekać.

Nic ciekawego nie wymieniłeś oprócz Utah do ATS :P a ciekawszy jest choćby Death Stranding choć nie lubię przehajpowanego Kojimy.

A co do NFSa to prawie się dzisiaj złamałem w Media Expert :D ale udało się ogarnąć i nie płacić 239zł  :D

Robię wyścigi w dzień bo zbieram na BMW Z4 i niesamowita nuda. Gram na trudnym i bardzo łatwo jest ale za to pusto i bez życia.

 

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra rep lvl 10 wbity.

Skonczylem z Audi S5 lvl 221

i doszedlem do driftu - nie lubie driftu wiec pewnie bym te wszystkie zadania pomijal. No chyba ze fabula to tego zmusi.

 

ocena dalej "moze byc"

 

Zostaly mi okolo 3h do konca triala. Zobaczymy czy bede jeszcze gral czy nie. W sumie chcialem sprawdzic wiecej niz 3 wozy (np nowsza bmw m3) a zeby to zrobic to musialbym nieco kasy uzbierac.

 

Na dzis koniec z NFSem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie się dziś waham bo mógłbym kupić w media za 229zł przejść przez weekend i sprzedać ale jakoś strasznie mi szkoda kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, helganin napisał:

Ja właśnie się dziś waham bo mógłbym kupić w media za 229zł przejść przez weekend i sprzedać ale jakoś strasznie mi szkoda kasy :)

Moje zdanie znasz co sie odwlecze to nie uciecze.

Moze w czarny piatek bedzie promocja. To kupisz w piatek taniej przejdziesz w weekend i sprzedaz.

Jesli bierzesz pudlo to zawsze stracisz mniej, a szczegolnie jak trafisz na dobra promocje.

 

Ja bym poczekal :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będę bezrobotnym i chce jeszcze poogrywać gry na premierę bo potem nie wiadomo jak będzie :D

Mam taki plan że kończę właśnie CODa i leci na sprzedaż, biorę NFSa przełażę i leci na sprzedaż i po tych dwóch Death Stranding. Teraz muszę jak najmniej kasy stracić i nie kupuje już gier na premierę po to aby zostawić. NFS krótki podobno to do wtorku czy środy przejdę.

 

Dobra, mięczak jestem. Gra zakupiona :P

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, helganin napisał:

Zaraz będę bezrobotnym i chce jeszcze poogrywać gry na premierę bo potem nie wiadomo jak będzie :D

Mam taki plan że kończę właśnie CODa i leci na sprzedaż, biorę NFSa przełażę i leci na sprzedaż i po tych dwóch Death Stranding. Teraz muszę jak najmniej kasy stracić i nie kupuje już gier na premierę po to aby zostawić. NFS krótki podobno to do wtorku czy środy przejdę.

 

Dobra, mięczak jestem. Gra zakupiona :P

 

Coz jessli nie wiadomo jak bedziesz stal z kasa to pozostaje zrobic sobie przerwe a gry ogrywac dlugo po premierze za grosze :)

zawsze to jakas opcja :)

milego grania

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wymianach zawsze można zaoszczędzić sporo kasy, wiem coś o tym bo od dawna tak robię, niestety gra grze nie równa i nie które lecą bardzo szybko z ceny, ale taki już urok, jak dobrze się planuję to dopłacam 30-40zł maks do nowych gier. @helganinbaw się dobrze i szybko ;)

Też już jestem bardzo bliski zakupu, i oczywiście będę polował na AR Giulia:obama:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2019 o 21:40, MagEllan napisał:

i doszedlem do driftu - nie lubie driftu wiec pewnie bym te wszystkie zadania pomijal. No chyba ze fabula to tego zmusi.

Tak, fabuła do tego zmusza :P 

Jak ja nienawidzę driftu który wciskają do każdej gry :/ tylko dzieciaczki tym się jarają  
Utknąłem na pierwszym zadaniu driftowym, trzeba mieć 80 000 u mnie max 60 000 po kilku próbach :D za to daję duży minus grze, drugi duży minus to ta cholerna latynoska muzyka. 

 

Za tą misję z driftem lekko z oceny gry mogę zdjąć 2 punkty. W Undergroundzie był duzo lepszy drift niż to gówno tutaj. Muszę tą misję ukończyć aby grę ruszyć dalej a jako ze mam ustawiony poziom trudny to tutaj jest trudno ale tylko na tym zjebanym drifcie bo reszta gry jest łatwa, za łatwa. 

 

 

12.11.2019

Co mi się jeszcze nie podoba to to że fura furze nie równa. Trzeba uważać co się kupuje. Miałem auto na poziomie 250 ale kupiłem nowszego odblokowanego wyższym poziomem. I co się okazało? Jego maksymalny tuning to 220 a to jest za mało do wyścigów i nic zrobić nie można. Oczywiście poprzednie auta od razu sprzedaje.

Do driftu tez nie ma co kupić bo misja wymaga chyba 200 czy 220 a np Nissan 370Z uzyskuje 165 punktów.

 

 

17.11.2019

Fabuła nawet nieźle się zapowiadała ale została niesamowicie skrócona, pocięta i nierozwinięta. Fabuła to dosłownie kilka misji, krótkich.

Reszta gry to wyścigi z ikonek bez fabuły, bez znaczenia tylko grind po kasę w dzień i grind po reputacje w nocy.

Gra jest średnia ale na pewno dużo lepsza niż payback. W ikonkach są jeszcze drifty które olałem i wyścigi terenowe.
Dużo niepotrzebnych, zbędnych znajdźiek. Robię tylko 50 poziom i grę sprzedaje, resztę osiągnięć zrobię jak gra będzie w ea access.

 

Porada do driftu:

bierzemy Corvette z 315 mocy i tuningujemy pod teren/drift bo biorąc pod pokazy to auto ma większa przyczepność.

 

 

EJmPKTOWkAA1Ox0?format=jpg&name=large

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem moją przygodę w nocy pograłem może 1,5h, teraz znowu wsiadam i cisnę dalej, chyba brakowało mi takiej gry, super odskocznia od ostatnich moich tytułów;)

BMW w stylu krakowskim już na drodze:14_relaxed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kwestii driftu używam Mazdy RX7, oczywiście zrobionej pod drift, do tego gdzieś wypatrzyłem  naciskając :dpprawo: wchodzimy do menu szybkiego tuningu tan daje czułość kierownicy na MAX, a siłe docisku na MIN, do tego styl driftu: gaz, trochę opanowania i można kręcić ładne wyniki;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę gram od premiery i muszę przyznać że jest dobra. Wykańczam osiągnięcia i koniec.

Największy minus tej gry to za mało fabuły i gra się kończy po kilku godzinach reszta to osiągnięcia (znajdźki i strefy). Za krótkość i nie wykorzystanie potencjału fabuły i gry odcinam 3 punkty od oceny. Problemy z multi, często rozłącza i problem z logowaniem. Multi potrzebne w sumie do 3 osiągnięć.

Kilkadziesiąt godzin przegrałem choć piszę wyżej ze nie ma co robić :) no ale to zbieractwo trochę zajmuje. Takie na sile przedłużanie gry.
Co za debil/matoł/kretyn/idiota wymyślił drifty na piachu? Za to minus.

Duży minus jeszcze za pojazdy w ruchu. Pojawiają się znikąd, stoją na środku drogi i tylko przeszkadzają. Masakra.

 

Gra jest całkiem przyjemna, fajne autka, akceptowalny model jazdy. Kolejna część powinna być już naprawdę dobra. moja ocena to 6/10 gdzie paybackowi dałbym maksymalnie 5/10 i to jeszcze naciągane.

 

Multi to masakra, nikt nie chce grać a trzeba zrobić 20 wyścigów.

 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.12.2019 o 11:06, helganin napisał:

Kolejna część powinna być już naprawdę dobra.

 

Znalezione obrazy dla zapytania laughing gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

Nie musimy sie zgadzac. Moja ocena Payback (ale juz po łatkach i zmianach w systemie progresji) to przecietniak 5/10 w porywach z malym plusem.

Po niecalych 10h triala z NFS Heat no powiem jest lepiej moze byc takie 6/10. Co prawda drift mnie nie kreci. Gra jest uber acradowa, wozy to dalej mniej lub bardziej ciezkie mydelniczki. I ja wiem ze NFS taki byl, ze poza spin offfami (porsche, Shifty z ktorych 2gi nie mial nawet nazwy NFS tylko N w formie loga jesli dobrze pamietam). I nie mam aktualnie czasu aby zainstalowac i  odpalic NFS MW 2005 zeby sprawdzic czy tam ta arcadowosc tez bedzie mnie tak razic, czy moze zrobiony byl ciut lepiej (ostanio w MW 2005 gralem w 2013r i bawilem sie dobrze - ale wtedy nie znalem FH).

 

Niestety jestem skażony FH3 i FH4 do ktorych wracam jak po prostu chce sie przejechac. A do NFS podchodze przejsc zeby przejsc i dziekuje.

Wiec majac to na uwadze szczerze watpie zeby kolejna odslona miala byc duzo lepsza. EA chce przewidywalnych wynikow - takich zeby pokazac inwestorom prosze mowimy ze sprzeda sie w x mln kopii i tyle sie sprzedaje. Dlatego mimo usuniecia MTX z Heat nie zwiekszyli prognoz. Wiec zakladam ze zmian nie bedzie zbyt wielkich.

 

I problemem zawsze sa preferencje i punkt odniesienia. Tak jak z GRID - Race Driver GRID wyrosl z serii TOCA, ale GRID2, Autosport i ten 2019 jakos rynku nie zawojowaly. Jesli dla mnie dalej pomimo wiecej niz dekady na kartu Race Driver GRID jest lepsza gra nizli 2 kolejne to oczywistym jest ze te ocenie slabiej.

Tak samo z NFS - porownuje do FH w ktorej spedzam sporo czasu a NFS niestety jest w mojej opinii daleko z tylu.

 

Pozyjemy zobaczymy moze EA ujawni tez jak gra sie sprzedala w kolejnym raporcie kwatalnym.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do paybacka to się zgadzamy co do oceny. Heat bez kilku wkurzeń przeszedłem nawet z przyjemnością i to na pierwszej wersji bez łatek. Paybacka z łatkami nie mogę dokończyć bo to chłam totalny :P Miedzy paybackiem a heat jest spory progres i to widać. Ja byłem głównym hejterem heat ale już nie jestem :p

Nie można robić wszystkiego jak Forza bo to było by niesamowicie nudne. Każda inna gra powinna mieć swój styl. NFS Heat ma swój styl ale wymaga jeszcze trochę szlifów.
Forza co kolejna część to krócej gram bo już mam dość tego samego. Dla mnie najlepsza 2 a kolejne części szybko mnie nudzą.
 

Dla mnie najlepszy jest Grid 2, to jest najwyższa półka wyścigów. Przeszedłem na 100% na steam, ps3 i teraz robię na x360 :D

A do Patricko:

tak właśnie uważam :P

hejtowałem tą firmę od gównianego NFS 2015 przez chłamowate payback ale uważam że uczą się i robią coraz lepsze odsłony.
Mam nadzieje ze nie obniżą poprzeczki i następna część będzie lepsza choć już jest nawet dobrze.

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganin

Po prostu roznimy sie w ocenie.... ja wracam do FH3 (ktora kupilem wraz z dodatkami) a FH4 wpadne jak mam XGP PC wykupiony. Ale dalej te gry daja mi fun i nie nudza.

Zgodze sie ze Heat to jest krok w dobra strone. Tak mlodziezowe i kolorowe ale to jest grupa docelowa a nie za przeproszeniem stare dziady co to zarywaly sie w pierwszego NFSa. :P

Co uznaje za pojscie w dobra strone:

- policjalci i sciganci - lepsze to od jakiej wyimaginowanej Famili czy innej Familady z Payback, choc nie powala. Fabula w Payback miala jak dla mnie zero sensu, kupy to sie nie trzymalo. Fabula w 2015 (nie ukonczylem tej odslony) powodowala ze zgrzytalem zebami bo pierwszosobowe filmiki z marnymi aktorzynami mnie odrzucaly.

- nie ma cyklu dobowego, ale za to sami mozemy sie przelaczac - ma to sens szczegolnie jesli wezmiemy pod uwage system progresji.

- brak chłamu w postaci nachalnych rodem z gier mobilnych mechanik i platnosci (kurza stopa jak nisko upadlismy zeby to wymieniac jako plus gry).

- system progresji.

Ale dalej nie jest to gra ktora mnie przekonala do siebie, nie jest to gra ktora po trialu nazwalbym dobra.

 

Ty ogrywasz prawie wszystko co ma zwiazek ze sciganiem - mnie juz szkoda czasu, do NFS mam sentyment. Ale wiele innych gier po prostu mowie pass. I jak pisalem u mnie ma to zwiazek z tym jak bardzo siadla mi FH - i nie widze problemu zeby jedna czesc ogrywac przez lata. Wole wrocic do czegos co znam, juz kupilem i daje mi dobry fun nizli inwestowac pieniadze w kolejne gry.

Wyjatkiem sa tutaj gry ktore ida bardziej w kierunku SIM (dirt rally - mimo iz za rajdami nie przepadam, pierwsze pCARS, czy ostanio na czarny piatek w odstrej promocji Assetto Corsa). Ale tutaj pojawia sie problem. Niby od przybytku glowa nie boli a lapie sie na tym ze w wiekszosci przypadkow po prostu raz na jakis czas odpale ta czy inna gre nie ukoncze, pogram troche pojezdze just for fun i tyle. 

 

milego grania

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forze mam ograne zawsze na premierę bo tak świetne gry zawsze kupuje w Ultimate i nie interesuje mnie jak w przypadku 4 że będzie w abonamencie który oczywiście miałem. Ale nie można zamykać się w jednej serii. W NFS głównie zacząłem od 2 w którą graliśmy masę godzin ale jedynkę tez potem ograłem. Zmienił się teraz target i pod to robią gry. Dla Nas starych pryków powoli nie ma już miejsca i nie jesteśmy targetem. Ja ogrywam wszystko i tak dalej będę robił :p 
Mam PC1i2, AC itd ale raczej wole gry arcade, torówki są nudne.

Ja duzo gram w stare gry teraz ogrywam Forze Motorsport 3, Most Wanted, TDU2.
 

Co do heat to jak pisałem wyżej za mało fabuły i za mało rozwinięta była choć miała potencjał. Znajdźki całkowicie niepotrzebne choć tragedii w zbieraniu nie było. Za takie pisanie na grupie NFS na fejsie to by Cie ostro zhejtowali bo ludzi maja świra na punkcie payback i heat i każdy tam pisze jakie to genialne gry :P 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@helganinnie udzielam sie na mediach spolecznosciowych. 

A swoja droga ludzie maja powalone w glowach zeby bronic gry jakby im kto matka obrazal zamiast zrozumiec ze komus moze sie nie podobac. 

 

I to nie jest tak ze sie zamykam. Sprobuje jesli nadarzy sie okazja - Payback - trial odrzucil, po poprawkach w ramach EA Access sredniak, Heat - trial, jest lepiej ale ogram jak wyladuje w Access. 

 

The Crew 2 - po co to kupowac jak mozna ograc w darmowe weekendy (ktore trwaja od 3 do 5 dni). 

 

Wiec siegam po inne gry ale wracam do tych w ktorych dobrze sie bawie. 

 

Milego grania :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wystarczyła mi na tydzień zabawy, zrobiłem dość krótka fabułę, zadania dodatkowe i wbiłem 50 poziom reputacji, pobawiłem się trochę, znajdźki zostawiłem w spokoju, nie miałem ochoty sprzątać całej mapy, grę oddałem wiele nie straciłem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zagrałem chwilę, jestem na samym początku i mam mieszane uczucia. Tak na prawdę jest kiepsko pod każdym względem, graficznie, model jazdy, klimat - dla mnie to Payback. Jedyny plus, że nie ma tych głupich kart...

 

Program coś jeszcze ale nie liczę na cuda i podejrzewam, że w grze szybko nie będzie co robić.

FORZA 4 to zupełnie inna liga. Wiem wiem, to zupełnie inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×