Skocz do zawartości
Patricko

Need for Speed: Heat

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

dla mnie to Payback

 

FORZA 4 to zupełnie inna liga. Wiem wiem, to zupełnie inne emoji846.png

Nie zgodzę się że to payback. Payback to dno a tu jest powyżej średniej. Jest duży progres ale szybko gra się kończy i nie ma po co grać. Fabuła zaczęła się ciekawie ale całkowicie ją spłycili i skrócili. Tuning aut nawet fajny, model jazdy uważam ze jest dobry. Klimat tez jest ale głównie w nocy.

 

Przestańcie porównywać NFSa do Forzy to są inne gry :P Forza jest aktualnym królem i nic lepszego nie ma ale ile można grać ciągle w to samo? Co nowa odsłona gram mniej bo już mnie to nudzi, 4 raz praktycznie to samo z kilkoma nowościami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tuning, jak dla mnie to jeden kluczowy aspekt, który może obronić tą grę.
Zobaczymy czy program dłużej czy szybko zapomnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczyna mi się podobać i widzę plusy względem Payback.
Nadal jestem na początku ale już ulepszylem wizualnie mojego Nissana oraz minimalnie ulepszylem osiągi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale byłem w błędzie, oj byłem...

Ta gra jest kozacka!

 

Nawet zakupiłem klucz do odkrycia znajdziek na mapie i teraz mam dwa w jednym czyli NFS w świetnym wydaniu (najlepszy NFS na tą generację) oraz FORZA. Aż chce się zwiedzać wszystkie te miejscówki by kompletować wszystko co widzimy na mapce.

Do tego mnóstwo aktywności w postaci wyścigów w różnych formach, ścigania się nocą, ucieczek przed policją, kupowania aut, tuningu...

 

Szczerze POLECAM.

Jakby komuś na początku kojarzyło się to z Payback, to już po chwili zmienicie zdanie. Ważne dotrwać do momentu odblokowania garażu, a dalej gra powinna każdego pochłonąć na wiele godzin

 

Tutaj kilka aut z mojego garażu.e86d22d116a364369bb9d15c4ae02245.jpgefe9f0e8e2bfbe9fe1baabbd2823c0af.jpg1e5826dd743953ba3401fcdae2de1692.jpge8228eb9f5e7762d2fe7d78228d9c71f.jpgd1066962c04fbdc3a92a7448fe869283.jpg99cde4a3fc2c3382cbac54746adf3677.jpg53e3c125280a7f75f529394410c1fa11.jpg5cd5eabc35a1d10c1caacc41df1b6ca6.jpgf3eabe8f2eb2f2dcc36d51b2a0fbc053.jpg7dda5d7b69cc8a98ca2c9e75e1c57339.jpgc7cce7e567162c229d57c4c97a6c71fc.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostarcza też  wiele emocji, jak masz nabite sporo punktów reputacji i nie uda Ci się dojechać do kryjówki:siara:

Starałem się nie szaleć. zbyt długo po nocach bo jednak policja jest strasznie upierdliwa :ziobro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, emocje są nocą i gra zamienia się w wyścigowe Dying Light

Ja też nie szaleje nocą, choć kusi nabicie większej reputacji, to po wyścigu wolę grzecznie zaszyć się w swojej kryjówce by zachować to co udało mi się zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobralem z eaacces, 10 godzin można grać za friko, gra ważyła ok 40 gb, więc zostawiłem pobieraniw na noc z piatku na sobotę. Wczoraj odpalam polska wersja dubbing jak zwykle daje radę - taki mocny poziom reklam, szybkie wprowadzające intro, szykuje sie nielegalny wyścig i jazda!! Deptam gaz na maksa, gonię ziomków ulicami, oprawa amerykański kicz czyki neony wieżowce i puste mokre ulice, wyścig się rozkreca, gnam jsk szalony zcinam palmy, latarnie wszystko co stanie na drodze, auto mam chyba z betonu albo przeszkody są przezroczyste co najwyżej papierowe, do pościgu włacza się policja, ja mam nitro i jakas stuningowaną furę ale oni biorą mnie na prostej jak niedzielnego kierowcę... Stop, grałem w wiele gier wyścigowych, ale takiej biedy nie widzialem nigdy na ps4. Gra wyleciała po 2 minutach z dysku, podobnie jak eaacces. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.01.2020 o 11:54, Kolos28 napisał:

Dziś zagrałem chwilę, jestem na samym początku i mam mieszane uczucia. Tak na prawdę jest kiepsko pod każdym względem, graficznie, model jazdy, klimat - dla mnie to Payback. Jedyny plus, że nie ma tych głupich kart...

 

Program coś jeszcze ale nie liczę na cuda i podejrzewam, że w grze szybko nie będzie co robić.

FORZA 4 to zupełnie inna liga. Wiem wiem, to zupełnie inne emoji846.png

No ale FH to inna innag gra i tak inna liga nawet FH3. 

Ale mamy rozne gry i co kto lubi :)

 

 

 @Malakaytos pocisnal. 

Choc rozumiem twoje rozgoryczenie. 

Dla mnie gry od EA to takie wlasnie typowe produkcje pod EA access - 15pln mozna dac. :P 

Tak bylo z Payback, tak jest z Heat takie decyzje podjalem po ograniu 10h triali. 

Payback juz mam ograny a Heat nie spieszy mi sie mam w co grac. 

Ale sam access chyba ma jakies gry ktore mogly by ciebie zainteresowac? czy absolutnie nic? 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2020 o 15:23, MagEllan napisał:

No ale FH to inna innag gra i tak inna liga nawet FH3. 

Ale mamy rozne gry i co kto lubi :)

 

 

 @Malakaytos pocisnal. 

Choc rozumiem twoje rozgoryczenie. 

Dla mnie gry od EA to takie wlasnie typowe produkcje pod EA access - 15pln mozna dac. :P 

Tak bylo z Payback, tak jest z Heat takie decyzje podjalem po ograniu 10h triali. 

Payback juz mam ograny a Heat nie spieszy mi sie mam w co grac. 

Ale sam access chyba ma jakies gry ktore mogly by ciebie zainteresowac? czy absolutnie nic? 

Najlepsze gry od ea miałem juz wczesniej, unravel2 czy seria battlefield/battlefront. Co do reszty przetestowałem Anthem i podpinam sie pod opinią większości, ta gra to technologiczne demo cos jak mgs ground zero, dobra grafa, kimat, sterowanie ale brak pomysłu na misje. Jeszcze słówko o NFS heat, gralem w kilka gier wyścigwych z skopanym sterowaniem, najgorsze do tej pory było w crew2 i nfs z 2015. Ale w NFS heat mamy sterowanie na poziomie gier na telefony z androidem, to jest samograj ze auto samo jedzie do przodu a my czasami musimy skręcić, zdecydowanie najgorszy system jazdy jaki widzialem w grach na ps4, i okropna cukierkowa lukrowa grafika. 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo NFS to inny rodzaj ścigałek i albo to polubisz albo nie. Tu się liczy tuning i latanie bokiem na zakrętach. W sumie to najgorszy sort gier wyścigowych ale to nie znaczy, że niemożna się dobrze bawić.

Wysłane z mojego Mi 9T Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kolos28 napisał:

Bo NFS to inny rodzaj ścigałek i albo to polubisz albo nie. Tu się liczy tuning i latanie bokiem na zakrętach. W sumie to najgorszy sort gier wyścigowych ale to nie znaczy, że niemożna się dobrze bawić.
 

zgadzam sie po czesci, bo jak wiadomo co komu pasuje. I tak jest z kazda gra. Jeden bedzie mowil super a inny krecil nosem.

 

@Malakay

no jest kolorowo, ale pokaz mi poza jakimis niszowymi produkcjami typu Spintires ktore wyscigi celujace w masowego odbiorce nie strzelaja brokatem.

FH tez to moim zdaniem ma. Tyle o czym pewnie wiecie ja tej grze jestem wstanie to wybaczyc, jestem wstanie wybaczyc po kiju fest ciuszki dla awatarkow (co to przebieranie wirtualnych lalek w wirtualnym swiecie i to jeszcze w grze o samochodach? - ja tego nie kupuje) bo: fun z jazdy, model jazdy, fizyka pojazdow. I przymykam oko na elementy ktore moge ignorowac. A skupiam sie na tym co daje mi fun. (choc dalej bede naczelnym krytykantem zabawy przebierania wirtualnych lalek - szczegolnie w grze wyscigowej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×