Skocz do zawartości
Strife

DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age - Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, zdun napisał:

Właśnie zdobyłem statek... dla mnie 9+/10 coś pięknego !!! 

Chuj że statkiem, latanie na pszczółce rządzi :Coolface:, quest z syrenką mimo że to tylko quest jest podobny do tego z Nier'a o babci z latarni. Fabularnie kosi wszystkie finale od 12 wzwyż, jeden jebaniutki quest :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie areny, wszystko mi zagrało poza - magiem, jak ja nienawidzę takich postaci jak ten czerwony irytujący kapturek w dupe yebany... mam nadzieje (nie patrzyłem wcześniej ) ze będzie jakiś zastępczy mag bo ta Weronika to ja pierdole ... psuje mi granie prawie tak samo jak cyrkowiec francuzik... nie wiem który mi mniej odpowiada ... mam nadzieje ze do party dojdą jeszcze jakieś spoko postacie : nie patrzyłem kto i co wiec nie wiem ale wstepnie mam nadzieje zamienić maga a niestety nasz lotrzyk poza fajnym designem jest dość mało przydatny wiec zapewne i on poleci ... patrząc na arenę znając życie dojdzie do drużyny ta czarna z włócznia ale ona mi na maga nie wyglada ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, zdun napisał:

Jestem na etapie areny, wszystko mi zagrało poza - magiem, jak ja nienawidzę takich postaci jak ten czerwony irytujący kapturek w dupe yebany... mam nadzieje (nie patrzyłem wcześniej ) ze będzie jakiś zastępczy mag bo ta Weronika to ja pierdole ... psuje mi granie prawie tak samo jak cyrkowiec francuzik... nie wiem który mi mniej odpowiada ... mam nadzieje ze do party dojdą jeszcze jakieś spoko postacie : nie patrzyłem kto i co wiec nie wiem ale wstepnie mam nadzieje zamienić maga a niestety nasz lotrzyk poza fajnym designem jest dość mało przydatny wiec zapewne i on poleci ... patrząc na arenę znając życie dojdzie do drużyny ta czarna z włócznia ale ona mi na maga nie wyglada ... 

Zmienisz mnie też wqrwiali, są jeszcze dwie zajebiste postacie na szczęście. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×