Skocz do zawartości
pablos_83

Apple Arcade

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.apple.com/pl/apple-arcade/

 

 

24,99 zł/miesiąc po bezpłatnym okresie próbnym

Już tej jesieni ponad 100 nowych gier z nieograniczonym dostępem
Możliwość dzielenia subskrypcji z pięcioma członkami rodziny
Bez reklam i bez konieczności dodatkowych zakupów
Grę możesz zacząć na jednym urządzeniu i kontynuować na innym
Pobierasz i grasz online lub offline

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super marketingowy ruch Apple jeśli gierki na początek konsoli będą fajne i będzie warto kupić Apple TV żeby pograć na TV/monitorze to i sprzedaż telefonów, tabletów i laptopów mocno skoczy bo jednym z argumentów za kupieniem tego sprzętu będzie oferta Apple Arcade. Mnie kupią jeśli tak będzie bo sam pracując na Macbooku w pracy czy Iphonie znajomych widzę że ten system jest przemyślany, a hajs który się płaci to mimo zapłaty praktycznie tylko za markę warty jest jego wydania za dopracowany OS, który jest prosty i intuicyjny, bezproblemowy. Oczywiście nie neguję Windowsa, Linuxa i Androida bo sam jestem deweloperem na Androida :30vm3cw: , ale znam jego plusy i bolączki i wiem że do codziennego użytku ważniejsza jest coś co daje Apple (przynajmniej z mojego doświadczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Bez reklam i bez konieczności dodatkowych zakupów

I to jest klucz.

 

Nie oszukujmy sie gry mobilne przeszly juz same siebie jesli chodzi o transakcje w grach.

To co zrobilo apple moze byc ratunkiem dla tych gier (czy to portowanych z wiekszych sprzetow, czy tez tworzonych z mysla o mobile) ktore maja stary model a wiec zaplac raz i graj.

Tutaj masz abo w przyzwoitej cenie i gry w ktore po prostu grasz.

 

Takimi tylnymi drzwiami apple moze wejsc i odrobinke uszczknac z growego tortu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem bibliotekę ale nic nie urywa, może jakoś w zimę wezmę sobie triala na 30 dni

 

Dużo bardziej podoba mi się streaming np z PS4 na tablet, sparowany dualshock, tylko muszę rozwiązać problem jednoczesnego trzymania pada i tabletu np grając w łóżku 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×