Skocz do zawartości
zdun

Luigi mansion 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kolejny hit ze stajni nintendo. Poprzednik na 3dsa to moim skromnym zdaniem najlepsza gra na w/w handhelda. Patrząc na zajawki i na pierwsze recenzje można powiedzieć śmiało ze mamy do czynienia z kolejnym hitem!!! Premiera jutro, czy poza mną ktoś jeszcze czeka ? 
 

to naprawdę tłusty rok dla posiadaczy switcha ledwo opadł pył po świetnym astral chain, bardzo dobry fire emblem, po nostaligicznym powrocie „wojownika” zeldy , po świetnym dla fanów onanizacji twórczej Marian maker 2 ... teraz pora na świetna grę z gatunku action advanture. To się nie może nie udać !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Zdun Zdun, zdejmij te różowe okulary w końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 godzin resident evil w wersji „Mario/nintendo” za mną. Seria wróciła z przytupem, spoko zagadki , masa eksploracji w poszukiwaniu sekretów , humor wonsa i hydraulików tez zawsze robotę robią ... Kiedy lm1 było gra poprawna na gacka, 2ka najlepszym tytułem w mojej opinii na 3dsa tak 3 wstepnie kontynuuje passę poprzednika. Gra cieni , kamery, światka : CUD i kolejny poziom mistrzostwa ... coś mnie irytuje ? Troszkę tak: gameplayowo to lm2,5 ale to w sumie dopierdalac się jak do tego ze w uncharted 4 skaczemy, biegamy czy w gears of war chowamy się za zasłona i serwujemy head shoty ... raczej nie będzie ten tytuł moim goty 2019 (chyba ze ) ale tytuł genialny w swych założeniach ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9a4e692004e9170cf1812bbd489dddbd.jpg679cf1795288c7e32c9e67d5429f5296.jpg


Klimacik wylewa się z ekranu. Dla mnie mansion 3 >>> Mario odyseja ! Kupować słabiaki !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy myślałem ze gra mnie niczym nie zaskoczy i będzie po prostu bdb produkcja : zrobiłem piętra 7/8/9 plus boiler room: ja pierdole !!! Kocham ten tytuł : jak ktoś z was będzie grał : ani się ważyć używać solucji - przejście tych leveli samemu daje ogromna satysfakcję !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet Luigiego reklamują u nas, po Zeldzie to już drugi tytuł :listek: tak grubo jeszcze nie było :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wstępnie dogadany z gościem spoza forumka na wymianę za astral chain.

Zobaczymy, może w środę przekonam się, co ten zielony Mario z odkurzaczem takiego szumu (hłe hłe) u Zduna w głowie narobił :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta z zielonym mario w konsoli, działa.

Teraz tylko wrócić z terenu i można działać :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie gorsze niż astral chain, więc na pewno nie pożałuje :p (tak wiem że astral chain Ci się podobało :p)

taka wymiana 1:1 to jest tylko korzyść. Bo nawet, w co nie wierzę, jak będę rozczarowany to w zasadzie nic nie tracę. To mi się podoba w grach na czerwoną konsolkę dla dzieci- exy praktycznie nie tracą na wartości więc można je brać bez ryzyka.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem na trochę, może jakąś godzinę, bo jak skończyłem dyżur z rozwożeniem paczek to już było późno :p

pogralem, fajne całkiem. Obudził mnie nagle dźwięk upadającego na ziemię padzika, ale to nie przez grę :p uwolnilem doktorka, liczę że on ma jakieś ulepszenia i duperele, bo lubię takie rzeczy. Widziałem w różnych miejscach kryształki, których nie mogłem podnieść, więc obstawiam że z czasem dochodzą nowe opcje, to jest też spoko.

najwiekszy plus do tej pory za duchy z wkretarkami blokującymi drzwi xD

ale jeden gruby minus. Za sterowanie to powiesiłbym za małego japońskiego siuraczka tego, co je zaprojektował i tego, co stwierdził, że to jest ok i tak zostawiamy. Pewnie się przyzwyczaję, na razie to jest dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim poście byłem stanowczo zbyt delikatny.

Nie grałem chyba w grę (niech będzie że w czasach bardziej nowożytnych) z tak, pardą ale się nie da inaczej, spierdolonym sterowaniem. Powiedzieć że jest dramatycznie chujowe to jak powiedzieć, że kocia kupa nie jest najlepszym cukierkiem truflowym. Jak to przeszło przez jakiekolwiek testy to nie wiem.

Gra jest na prawdę fajna - ładna, radośnie kolorowa w tej swojej lekko infantylnej mroczności, ma fajne zagadki, jest całkiem zabawna i ma bohatera, który lekko wkurza w swojej ciapowatosci, ale da się lubić. 

A to wszystko kurwa mać jest obesrane takim sterowaniem, że nie chce mi się w tą grę grać bo mi cisnienie rośnie. Aż się boje co będzie dalej na jakiś konkretniejszych bossach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ci w sterowaniu nie gra? Ja mam ten problem ze to trzecia cześć , poprzednie dwie miały sterowanie identyczne, z ta różnica ze na 3ds brakowało dodatkowo drugiej gałki :notsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie opisać słowami co jest nie tak ze sterowaniem. Szukałem wczoraj na necie, nie tylko mi się tragicznie gra. Ale ludzie pisali o jakiejś opcji w menu żeby chociaż trochę to poprawić, dzisiaj sprawdzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×