Skocz do zawartości
Patricko

Remote Play i Android

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam takie pytanie, bo Remote Play został oficjalnie wypuszczony na Androida. Czy jest jakaś opcja, żeby pograć poza własną siecią WiFi? Przez sieć komórkową nie da się, a na innym WiFi?

 

Jak macie jakieś patenty to będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co testowałem to plejka jak i telefon/tablet muszą być w tej samej sieci.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie możesz porostu usiąść na tronie czy w innym pokoju. Jeśli nie masz drugiego tv lub podczas innych zajęć klepac jakieś trophy czy coś.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dodali jeszcze opcję sterowania padem używając ekranu telefonu było by spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jakby zrobić zdalny dostęp to sieci domowej i wtedy spróbować? Może ktoś próbował w ten sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niby powinno działać nawet prze net po włączeniu opcji w spoczynku nie musi być w tym samym WiFi ale musisz mieć swoje konto jako aktywne. Kiedyś próbowałem może się coś zmieniło.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ok sprawdziłem na szybko po lte nie łączył ale posiadam UPC i UPC wifi free czyli wszędzie gdzie jest UPC mam dostęp do netu i działa po podłączeniu do innego wifi konsola jest szukana po necie jednak mimo połączenia początkowego wywalił że za słaby net ale może przy siedzeniu gdzieś gdzie jest dobre wifi opcja zadziała więc spokojnie powinno się dać grać poza domem. Super info koniec nudnych obiadów u teściowej :)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić tethering wifi z innego urządzenia. Dwa ze konsola musi być pewnie przed NATem. Ja osobiście nie próbowałem ale jestem prawie pewien ze czytałem, ze hamburgery z tego korzystają, przynajmniej na ios.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem przez inne wifi teraz, cały czas szuka niby przez internet konsoli, ale kończy się na niczym, a prędkość była w zupełności wystarczająca. Co prawda zrobiłem router wifi na telefonie, ale wątpię żeby to miało jakiś wpływ. Kurde, a nie mam opcji sprawdzenia na innym normalnym WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz konto jako aktywne.?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, ma drugim koncie jest aktywowana konsola. Spróbuję jak się do niego dorwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok działa właśnie jestem na siłowni i dwa razy wyskoczyło że za słabe połączenie ale za 3 razem się odpaliło i normalnie działa jednak ustawiłem swoje konto jako aktywne na konsoli. Więc gdzieś u rodziny gdy będzie dobry net powinno śmigać jak złoto. Konsole wystarczy zostawić w czuwaniu 8 można używać zdalnego grania w dowolnej chwili.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z połączeniem ps4 z telefonem z androidem. Konsola, jak i aplikacja ps4 second screen zaktualizowane do najnowszej wersji, sieć WiFi ta sama. Niestety jak wpisuję kod na telefonie to pojawia się napis: nieprawidłowy kod.

Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

 

Edt: winowajcom okazał się root. Już sobie poradziłem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×