Jump to content
Sign in to follow this  
helganin

Sniper: Ghost Warrior Contracts

Recommended Posts

1050x0x1.jpg

Kolejna odsłona gry o snajperze :)

Podobno niezła, lepsza od trójki. Kampania krótka ale dość dobra. Na pewno podoba mi się cena.

Udało mi się kupić nówkę za 128zł i to jest świetna cena. Nic więcej o grze nie wiem, czytałem jeszcze że misje są w zamkniętym świecie, ktoś tam pisał że grafika super. Jest tez multi.

Na najwyższym poziomie trudności jest trudno :)
Brakuje mi sejwa kiedy chce bo są tylko punkty kontrolne i przez to się traci dużo czasu :/
Czy gra jest lepsza od 3? Ciężko mi stwierdzić, na pewno jest inna. Początek mi się w trójce bardziej podobał. Pierwsza misja to jak dla snajpera to trochę jest za ciasno, strzały z 30-50metrów :D

Po wczytaniu sejwa przeciwnicy potrafią zmienić swoje miejsca co jest niedopuszczalne.
W drugiej misji nie mogłem oznaczyć wrogów w jednej miejscówce, dopowiedziałem sobie że mają zakłócacze (czy jak tam to się pisze, że zakłócają sygnał :P) i że to nie jest błąd :D
Czasem na animacji lecącego pocisku nie widać pocisku.

Zapis gry to padaka jakaś, czasem zapisuje co chwilę a czasem za późno i trzeba się wracać. Polecam zapamiętać gdzie jest zapis i można tam wrócić to zapisze :) Udało mi się zapisać w takim punkcie że koleś po wczytaniu był pod woda i na styk udawało się go uratować bo woda zabija.

Gra wybiórczo pozwala się wspinać na kry. Wchodzimy do wody i nie możemy wyjść (śmierć) ale to jest irytujące.

W drugiej misji mam całą bazę wystrzelana, zostawiłem 3 pacjentów. Punkt zapisu mam tak że całą bazę przebiegam.
Biegnę sobie 50 metrów obok kolesia który patrzy w moja stronę w dzień a tu na chwile mignie wskaźnik ze ktoś mnie zaczyna zauważać :D ale bez problemu przebiegam. Widać mnie z 200 metrów że koleś ze snajperka biegnie. Ciał nie ma bo znikają, baza wyludniona i nikt niczego nie zauważa.

Na ten moment polecam wstrzymać się z zakupem.

Edited by helganin

Widzę że twórcy grę mają w dupie i nie spieszą się z naprawa błędów, głupie AI już pomijam.
3 mi się podobała nawet więc kupiłem Contracts na premierę i to jest ostatnia gra tego studia tak kupiona. Za olewanie graczy mają minusa. Nic po 3 się nie nauczyli.