Skocz do zawartości
helganin

Sniper: Ghost Warrior Contracts

Rekomendowane odpowiedzi

1050x0x1.jpg

 

Kolejna odsłona gry o snajperze :)

Podobno niezła, lepsza od trójki. Kampania krótka ale dość dobra. Na pewno podoba mi się cena.

Udało mi się kupić nówkę za 128zł i to jest świetna cena. Nic więcej o grze nie wiem, czytałem jeszcze że misje są w zamkniętym świecie, ktoś tam pisał że grafika super. Jest tez multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższym poziomie trudności jest trudno :)
Brakuje mi sejwa kiedy chce bo są tylko punkty kontrolne i przez to się traci dużo czasu :/
Czy gra jest lepsza od 3? Ciężko mi stwierdzić, na pewno jest inna. Początek mi się w trójce bardziej podobał. Pierwsza misja to jak dla snajpera to trochę jest za ciasno, strzały z 30-50metrów :D

Po wczytaniu sejwa przeciwnicy potrafią zmienić swoje miejsca co jest niedopuszczalne.
W drugiej misji nie mogłem oznaczyć wrogów w jednej miejscówce, dopowiedziałem sobie że mają zakłócacze (czy jak tam to się pisze, że zakłócają sygnał :P) i że to nie jest błąd :D
Czasem na animacji lecącego pocisku nie widać pocisku.

 

Zapis gry to padaka jakaś, czasem zapisuje co chwilę a czasem za późno i trzeba się wracać. Polecam zapamiętać gdzie jest zapis i można tam wrócić to zapisze :) Udało mi się zapisać w takim punkcie że koleś po wczytaniu był pod woda i na styk udawało się go uratować bo woda zabija.

 

Gra wybiórczo pozwala się wspinać na kry. Wchodzimy do wody i nie możemy wyjść (śmierć) ale to jest irytujące.

W drugiej misji mam całą bazę wystrzelana, zostawiłem 3 pacjentów. Punkt zapisu mam tak że całą bazę przebiegam.
Biegnę sobie 50 metrów obok kolesia który patrzy w moja stronę w dzień a tu na chwile mignie wskaźnik ze ktoś mnie zaczyna zauważać :D ale bez problemu przebiegam. Widać mnie z 200 metrów że koleś ze snajperka biegnie. Ciał nie ma bo znikają, baza wyludniona i nikt niczego nie zauważa.

 

Na ten moment polecam wstrzymać się z zakupem.


 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że twórcy grę mają w dupie i nie spieszą się z naprawa błędów, głupie AI już pomijam.
3 mi się podobała nawet więc kupiłem Contracts na premierę i to jest ostatnia gra tego studia tak kupiona. Za olewanie graczy mają minusa. Nic po 3 się nie nauczyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×