Skocz do zawartości
pawelmisiek

Gry na kontroler ruchu i kamerke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie może ktoś wypisać mi jakie są gry wykorzystujące kontrolery ruchu i/lub kamerkę do ps4 ? Szukam tytułów gier na googlach i różnych forach wpisując w wyszukiwarkę i jakoś ciężko coś znaleźć . Jedynie wiem że just Dance wykorzystuje . Będę bardzo wdzięczny . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć, bo kontrolery ruchu to akcesoria dla PS3. Na PS4 powróciły one tylko dla headsetu VR i bez niego nic ciekawego nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, danken000 napisał:

Ciężko znaleźć, bo kontrolery ruchu to akcesoria dla PS3. Na PS4 powróciły one tylko dla headsetu VR i bez niego nic ciekawego nie znajdziesz.

To po co jest kamerka na ps4 do sprzedaży skoro większość gier jest na vr z użyciem kontrolerow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pawelmisiek napisał:

To po co jest kamerka na ps4 do sprzedaży skoro większość gier jest na vr z użyciem kontrolerow?

Bo kamera śledzi ruchy kontrolerów 

 

1 godzinę temu, pawelmisiek napisał:

To po co jest kamerka na ps4 do sprzedaży skoro większość gier jest na vr z użyciem kontrolerow?

 Bo kamera śledzi ruchy kontrolerów 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka miała działać jak kinect, nawet wszyscy się napalali na bundle jakie to wszystko będzie wspaniałe w tej generacji.

 

jednak sprawa umarła jak wszystkie kontrolery ruchowe. Chyba obecnie nawet gry taneczne przeszły na machanie smartfonem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.12.2019 o 21:21, pablos_83 napisał:

Kamerka miała działać jak kinect, nawet wszyscy się napalali na bundle jakie to wszystko będzie wspaniałe w tej generacji.

 

jednak sprawa umarła jak wszystkie kontrolery ruchowe. Chyba obecnie nawet gry taneczne przeszły na machanie smartfonem 

 

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że kamerka już na etapie projektowania, powstała z myślą o PS VR. 

Wrzucili ją do sklepów na premierę konsoli, by nie musieć pakować ją do każdego zestawu z goglami,

bo to by podbiło cenę. A im najbardziej zależało, by ta była jak najniższa, bo w zestawie nie było też pałeczek

Move czy jakiejkolwiek gry. Ma to sens. Zanim weszło VR, kamerka służyła tylko do streamowania

czy Just Dance właśnie. Dopiero potem okazało się, dlaczego ona tak naprawdę powstała. Podobnie

było z light barem w DS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×